PDA

Zobacz pełną wersję : KUPIĘ SZTACHETY OLCHOWE 1500 SZTUK, WYSOKOŚĆ 1,5 m



Tiyagaris
03-10-2006, 13:00
Witam wszystkich,
poszukuję 1500 szt. sztachet olchowych w dobrej cenie najlepiej w okolicach Warszawy. Najtańsza oferta, którą mi zaproponowano to 3,00 PLN brutto za sztukę. Jeżeli ktoś zna jakiś atrakcyjniejszy namiar bardzo proszę o jego podanie.


Wymiary poszukiwanych przeze mnie sztachet:

wysokość 150,0 cm
szerokość 8,0 – 10,0 cm
grubość 2,0 – 3,0 cm

Zaokrąglone na górze. Rzecz jasna nie jest wymagana aptekarska dokładność wymiarów :D .

Pozdrawiam
T.

MURMAN
04-10-2006, 13:35
w sprawie sztachetek to:

jest taki gość nazywa się Spinek z m, Sielc k/ Ostrowi Maz. , który zajmuje się produkcją sztachet zresztą jest kontakt do niego gdzieś w archiwach forum przy tej ilości na pewno zejdzie poniżej 3 zł.

ale jak chciałbyś mieć towar w I gatunku to jest taki warstat stolarski
w m. Czarnolas k/ Zwolenia tuż za muzeum J. Kochanowskiego
telefon jest przy wjeździe na bazar budowlany na ul. Kłobuckiej

ma-ba

ryby
04-10-2006, 16:04
Witam wszystkich,
poszukuję 1500 szt. sztachet olchowych w dobrej cenie najlepiej w okolicach Warszawy. Najtańsza oferta, którą mi zaproponowano to 3,00 PLN brutto za sztukę. Jeżeli ktoś zna jakiś atrakcyjniejszy namiar bardzo proszę o jego podanie.
.

Jeśli coś znajdziesz top daj znać, ja potrzbuję zaledwie 200 takich 120x10x2cm oraz 50 szt 145x10x2.
pzdr.

Tiyagaris
05-10-2006, 13:10
Witam wszystkich serdecznie i dzięki za odzew.

Sprawdziłem sugerowane przez Was kontakty. Jeżeli chodzi o Pana Spinka z miejscowości Sielc koło Ostrowi Mazowieckiej chce on za sztachetę o poszukiwanych przeze mnie wymiarach (szerokość 8 cm) 2,60 PLN za sztukę . Niestety jest to drewno niesezonowane (podobno w tym wymiarze wszystko mu już zeszło). Nie wiem jak jest z innymi długościami. Czas oczekiwania na to minimum miesiąc.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany podaję nr telefonu za zacną koleżanką HAGO: 604 102 133. Oto link to tematu, w którym namiar się znajduje
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=51359&highlight=sielc
post wysłany : Pon, 1 Sierpień 2005 12:42 Temat postu : SZTACHETY

W przypadku zakładu w miejscowości Czarnolas koło Zwolenia znalazłem następujące namiary:
0486772826, 0486772027 lub 602 107 324
Niestety nikt telefonu tam nie odbiera (jeszcze próbował będę :D ). Dokładna nazwa firmy to:

Produkcja i Usługi Tartaczno-Stolarskie „Drewler” L. Wójcik, 26-720 Czarnolas 38, woj. mazowieckie powiat zwoleński, gmina Policzna

pozdrawiam
T.

Tiyagaris
05-10-2006, 20:34
Witam raz jeszcze,
dodzwoniłem się w kocu i do firmy „Drewler” w miejscowości Czarnolas. Człowiek całkiem miły, ale ceny nieco wygórowane (chociaż może się czepiam).
A więc tak, wszystko zależy od szerokości. Sztacheta szerokości 8 cm (reszta wymiarów jak w 1 poście) kosztuje 2,90 – 3,00 PLN; ale już 10 cm to wydatek między 4,50 a 5,00 PLN. Chciałem transport wytargować, ale nic z tego nie wyszło. Drewno podobno suchutkie dobrze wysezonowane.
Będę na bieżąco informował jak znajdę coś ciekawego.

Pozdrawiam
T.

fripp
06-10-2006, 10:20
Wczoraj przyjechały sztachety z Drewlera, œmiesznie, bo dostałem go od mojego Fachowca (wart napisania dużš literš) zamówiłem z zaimpregnowaniem i pomalowaniem. Nie sš powichrowane i na pierwszy rzut oka wyglšdajš ok. Zobaczę za kilka dni, jak będš wisiały...
Pan ma dużo wzorów, ale nie jest chętny do targowania :roll: . Spóżnil się z dowozem o 4 i pół dnia :evil: :x :evil: , dotego nie zadzwonil, żeby o tym poinformować, dowaidywałem się o spóŸnieniu, gdy pytałem, czy aby na pewno dotrze o umówionej porze.
Ale towar chyba ok.

kinia111
13-10-2011, 15:54
Witam raz jeszcze,
dodzwoniłem się w kocu i do firmy „Drewler” w miejscowości Czarnolas. Człowiek całkiem miły, ale ceny nieco wygórowane (chociaż może się czepiam).
A więc tak, wszystko zależy od szerokości. Sztacheta szerokości 8 cm (reszta wymiarów jak w 1 poście) kosztuje 2,90 – 3,00 PLN; ale już 10 cm to wydatek między 4,50 a 5,00 PLN. Chciałem transport wytargować, ale nic z tego nie wyszło. Drewno podobno suchutkie dobrze wysezonowane.
Będę na bieżąco informował jak znajdę coś ciekawego.

Pozdrawiam
T.
Ceny wygórowane i najgorsze jest to że nie dotrzymują słowa porażka nie życzę nikomu takiego fachmana masakra dziadostwo ze wsi i tyle zapomnieli że (klient nasz pan ) :eek:

kinia111
13-10-2011, 16:00
Wczoraj przyjechały sztachety z Drewlera, œmiesznie, bo dostałem go od mojego Fachowca (wart napisania dużš literš) zamówiłem z zaimpregnowaniem i pomalowaniem. Nie sš powichrowane i na pierwszy rzut oka wyglšdajš ok. Zobaczę za kilka dni, jak będš wisiały...
Pan ma dużo wzorów, ale nie jest chętny do targowania :roll: . Spóżnil się z dowozem o 4 i pół dnia :evil: :x :evil: , dotego nie zadzwonil, żeby o tym poinformować, dowaidywałem się o spóŸnieniu, gdy pytałem, czy aby na pewno dotrze o umówionej porze.
Ale towar chyba ok.

Chyba czyli coś nie tak:eek: wiem na ten tema coś więcej nie polecam nie będę się rozpisywała ale dajcie sobie spokój z takimi ludźmi szkoda pisać:bash:
Pozdrawiam ale nie Drewler:wave: