PDA

Zobacz pełną wersję : pęknieta fuga na balkonie



mk3
03-10-2006, 20:29
Tydzien temu położyli ma na balkonie gres z 5mm fuga wczoraj zauwazyłem że jedna z fug na całej długosci ma mikro pękniecie co robic przejechac to jeszcze raz fugą czy całkowicie wyczyscic stara fugę i położyć na nowo boje sie że podczas zimy do tego pęknięcia wleje sie woda a mróż zrobi juz swoje pod balkonem mam koncik jadalny, a moze przejechać to silikonem lub czymś innym poradzcie

Rezi
03-10-2006, 20:39
impregnagt silkonowy do płytek i fug Ceresit CT 10 uszczelni, kryje rysy do 0,2 mm

Mapei Sopro też mają coś podobnego

PS zastanawia mnie przyczyna pękniecia i temu bym sie przyjrzal

mk3
03-10-2006, 20:54
a nie wystarczy przejechac tego jeszcze raz fuga bo mi jej troche zostało
ps
fuga firmy Mapei

Rezi
03-10-2006, 21:22
zbyt cieńka warstwa fugi odparzy się

kristoferes
18-08-2015, 12:55
Tydzien temu położyli ma na balkonie gres z 5mm fuga wczoraj zauwazyłem że jedna z fug na całej długosci ma mikro pękniecie co robic przejechac to jeszcze raz fugą czy całkowicie wyczyscic stara fugę i położyć na nowo boje sie że podczas zimy do tego pęknięcia wleje sie woda a mróż zrobi juz swoje pod balkonem mam koncik jadalny, a moze przejechać to silikonem lub czymś innym poradzcie

Witam
Mam podobny problem. Na balkonie widzę w paru miejscach mikropęknięcia i takie dziurki grubości igły w fudze. Kupiłem impregnat HG SUPER OCHRONA FUG. Nada się do zabezpieczenia przeciwwilgociowego? Ile razy mam go położyć?

Balto
18-08-2015, 22:18
Jeżeli jest odspojone, gdzieś tam w głębi, to może nie pomóc..