PDA

Zobacz pełną wersję : C14 i C12



krakus
12-04-2003, 16:29
Witam
Szukam wszelkich opinii na temat domu C14 "Szeroki" lub C12 "Wilcze łyko". Interesują mnie uwagi na temat samego projektu jak i budowy.

Z gory dziękuję

http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=97

http://www.projekty.murator.pl/prezentacja.htm?IdProjektu=95

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: krakus dnia 2003-04-13 22:56 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: krakus dnia 2003-04-13 23:10 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: krakus dnia 2003-04-13 23:11 ]</font>

marzanna
03-05-2003, 08:18
Kupiłam projekt C 12. Jest po adaptacji. Za dwa tygodnie robimy fundamenty. Mój telefon 0 14 621 99 97

marzanna
03-05-2003, 08:19
Kupiłam projekt C 12. Jest po adaptacji. Za dwa tygodnie robimy fundamenty. Mój telefon 0 14 621 99 97

automik
08-05-2003, 17:40
Mam C14. Bardzo fajny . Mało poprawek , ekonomiczny na użytkowanie oraz na cenę . Sami budowlańcy się zdziwili , że im tak tanio wycena wyszla

automik
08-05-2003, 17:40
Mam C14. Bardzo fajny . Mało poprawek , ekonomiczny na użytkowanie oraz na cenę . Sami budowlańcy się zdziwili , że im tak tanio wycena wyszla

krakus
09-05-2003, 15:52
No wreszcie. Dzięki marzanno i automic za odzew. Ja skłaniam się coraz bardziej ku C14. Automic, jestem bardzo ciekawy jak wyglądają wyliczone przez Panów fachowców koszty jego budowy. Mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy?
Pozdrawiam
Krakus

ja_ek
12-05-2003, 22:57
On 2003-05-03 09:18, marzanna wrote:
Kupiłam projekt C 12. Jest po adaptacji. Za dwa tygodnie robimy fundamenty. Mój telefon 0 14 621 99 97

Marzanno,
Co zmienilas w swoim C12? Jestem ciekaw bo C12 tez mi sie podoba.
Pozdrawiam

Jacek

marzanna
30-05-2003, 22:27
Najpierw nic nie miałam zmieniac. potem okazało się, że pokoje na poddaszu będą za małe /metraz podany jest w powierzchni podlóg, niby o tym wiedzialam, ale odliczyłam za mało; poza tym w prezentacju tego projektu w któryms pokoju źle jest podany metraz, nien pamiętam juz dokładnie w którym, ale mogę to ewentualnie sprawdzic/. Zatem poszerzyłam dom z każdej strony o 50 cm. To wymusiło wprowadzenie ścian konstrukcyjnych. Zresztą, okazało sie, ze w tym projekcie nie ma ścian , ale sa jakies tam stelaże staleowe /takie jak w halach/, tak mi przynajmniej powiedział architekt, który wykonywał adaptacje.
Na gorze w innym miejscu dalam właz na stryszek, i z duzej łazienki wyodrębniłam osobne wc, ale to sa zmiany kosmetyczne.
Zgode autora uzyskalam bez problemu i zaplacilam za nia 135 zl.
A tak w ogole to najpierw chcialam budowac parterowy, bodajże d26. Niestety, okazal sie dla mnie za drogi /a tak chcialam parterowy domek/. Zdecydowalam sie zamienic projekt /co mi sie udalo/ no i musialam wybrac z projektow muratora. A z nich podobal mi sie tylko ten. Inne albo mi sie nie podobaly, albo nie odpowiadaly moim potrzebom /mowie oi projektach muratora, bo podobaly mi sie tez projekty Atruim/. I tak oto zaczyneam budowac c 12. Sama jestem ciekawa czy bedzie sie w ni dobrze mieszkac. no i caly czas nostalgicznie wspominam d 26. Alke ten tez mi sie podoba. no to mysl!
Przepraszam, jesli zbyt dlugo czekales na odpowiedz, ale ostatnio rzadko zagladam na Forum. Pozdrawiam serdecznie. Jezeli wybierzesz c 12 chetnie odziele sie doswidczeniami z jego budowy.

marzanna
30-05-2003, 22:30
Najpierw nic nie miałam zmieniac. potem okazało się, że pokoje na poddaszu będą za małe /metraz podany jest w powierzchni podlóg, niby o tym wiedzialam, ale odliczyłam za mało; poza tym w prezentacju tego projektu w któryms pokoju źle jest podany metraz, nien pamiętam juz dokładnie w którym, ale mogę to ewentualnie sprawdzic/. Zatem poszerzyłam dom z każdej strony o 50 cm. To wymusiło wprowadzenie ścian konstrukcyjnych. Zresztą, okazało sie, ze w tym projekcie nie ma ścian , ale sa jakies tam stelaże staleowe /takie jak w halach/, tak mi przynajmniej powiedział architekt, który wykonywał adaptacje.
Na gorze w innym miejscu dalam właz na stryszek, i z duzej łazienki wyodrębniłam osobne wc, ale to sa zmiany kosmetyczne.
Zgode autora uzyskalam bez problemu i zaplacilam za nia 135 zl.
A tak w ogole to najpierw chcialam budowac parterowy, bodajże d26. Niestety, okazal sie dla mnie za drogi /a tak chcialam parterowy domek/. Zdecydowalam sie zamienic projekt /co mi sie udalo/ no i musialam wybrac z projektow muratora. A z nich podobal mi sie tylko ten. Inne albo mi sie nie podobaly, albo nie odpowiadaly moim potrzebom /mowie oi projektach muratora, bo podobaly mi sie tez projekty Atruim/. I tak oto zaczyneam budowac c 12. Sama jestem ciekawa czy bedzie sie w ni dobrze mieszkac. no i caly czas nostalgicznie wspominam d 26. Alke ten tez mi sie podoba. no to mysl!
Przepraszam, jesli zbyt dlugo czekales na odpowiedz, ale ostatnio rzadko zagladam na Forum. Pozdrawiam serdecznie. Jezeli wybierzesz c 12 chetnie odziele sie doswidczeniami z jego budowy.

marzanna
30-05-2003, 22:51
No to sprawdziłam. W obecnej prezentacji projektu C 12 wszystko jest w porzadku. Ze zrozumialych względów nie oglądałam już projektów. Zauważyłam,że zmienił sie sposo prezentacji. przynajmniej tego projektu. Dom wreszcie pokazano z dwóch stron, co mu wyszło na korzyść. Oglądałam też c 14. Mnie się bardziej podoba C 12 /też z wiadomych względów/.
Zapomniaam jeszcze dodac , ze zrezygnowala, z drzwi od garazu od strony południowe i okna z tej samej strony i co za tym idzie ze schodkow, tez od strony południowej ze względow oszczędnościowych, choć doskonale rozumiem czemu miały służyć.
No to pozdrawiam jeszcze raz. Marzanna

moniamario
30-10-2006, 22:08
Mam C14. Bardzo fajny . Mało poprawek , ekonomiczny na użytkowanie oraz na cenę . Sami budowlańcy się zdziwili , że im tak tanio wycena wyszla
witam mam prosbe jesli to aktualne prosze napisac cos o c14 mało kto ma ten projekt a mi sie strasznie podoba bede ogromnie wdzieczny za kazda informacje