PDA

Zobacz pełną wersję : szukam ekipy do dachu



bob budowniczy junior
09-10-2006, 07:35
Witam,
Poszukuję ekipy do dachu na początek lub połowę listopada.Do zrobienia więźba + położenie blachodachówki,dach dwuspadowy

REMIGIUSZ
09-10-2006, 08:29
:lol:

zycze powodzenia.

p.s. napisz w jakim miescie bo inaczej nikogo nie znajdziesz. :lol:

bob budowniczy junior
09-10-2006, 11:09
Remigiusz dzięki za spostrzeżenie,budowa w Otwocku pod Warszawą

REMIGIUSZ
09-10-2006, 13:14
ja moge zrobic w kwietniu.

pozdrawiam

bob budowniczy junior
12-10-2006, 12:08
Niestety potrzebuję przykryć w tym roku awięć podtrzymuję temat

13-10-2006, 11:52
witaj
podaję namiar na fachowca, który kładł mi folię i dachówkę (więźby też robi oczywiście). Naprawdę polecam!!!!
p. Jerzy Pisocki
501334615
Nie wiem tylko, czy Otwock to ,,jego rejon", ale spytać warto.
pozdrawiam
justa

firma
24-10-2006, 11:00
witam serdecznie zajmójemy sie usługami dekarskimi.Jesli bedzie Pan zainteresowany prosze o kontakt 506686276

PaJak05
22-02-2007, 08:18
witaj
podaję namiar na fachowca, który kładł mi folię i dachówkę (więźby też robi oczywiście). Naprawdę polecam!!!!
p. Jerzy Pisocki
501334615
Nie wiem tylko, czy Otwock to ,,jego rejon", ale spytać warto.
pozdrawiam
justa

Nie polecam, mam bardzo przykre doświadczenia, wiele poprawek w trakcie prac i po ich zakończeniu. Dach robiony zimą 2005/2006 i od razu przecieki z rozpuszczonego śniegu pod dachówką na foli, przy kominach zero wywinięć foli, mam zdjecia i dobrze bo bez tego to nawet poprawić nie chciał a teraz wyszło jeszcze gorzej, znów nawiało śniegu pod dachówkę i na całe szczęście nie docieplałem jeszcze, to wyszło że jak poprawiali żle ubite łaty to porwali folię. Pan ten tak się ma za super fachowca że nie dopuszcza myśli o swoich błędach, jest arogancki i nie chce nic poprawiać. Za to bardzo lubi opowiadać o poprawkach po innych fachowcach, ja słuchając go uważnie, zgodnie ze wskazówkami obejżałem robotę i .......potwierdziły się. Teraz zastanawiam się czy nie opowiadał o sobie. Prawdopodobnie skieruję sprawę do sądu......

Elena76
01-06-2009, 07:19
U nas pan Pisocki dach robił w listopadzie 2008. Do tej pory było ok, ale po wczorajszej ulewie strugi deszczu poszły po kominie :( . Rozmawiałam przed chwilą z panem Jerzym i ma się odezwać do wieczora z informacją kiedy przyjedzie to obejrzeć. Mam nadzieję, że słowa dotrzyma i nie będę musiała zmieniać o nim zdania.... :-?




Nie polecam, mam bardzo przykre doświadczenia, wiele poprawek w trakcie prac i po ich zakończeniu. Dach robiony zimą 2005/2006 i od razu przecieki z rozpuszczonego śniegu pod dachówką na foli, przy kominach zero wywinięć foli, mam zdjecia i dobrze bo bez tego to nawet poprawić nie chciał a teraz wyszło jeszcze gorzej, znów nawiało śniegu pod dachówkę i na całe szczęście nie docieplałem jeszcze, to wyszło że jak poprawiali żle ubite łaty to porwali folię. Pan ten tak się ma za super fachowca że nie dopuszcza myśli o swoich błędach, jest arogancki i nie chce nic poprawiać. Za to bardzo lubi opowiadać o poprawkach po innych fachowcach, ja słuchając go uważnie, zgodnie ze wskazówkami obejżałem robotę i .......potwierdziły się. Teraz zastanawiam się czy nie opowiadał o sobie. Prawdopodobnie skieruję sprawę do sądu......