PDA

Zobacz pełną wersję : OKNA PVC BOGDAŃSKI (N.SĄCZ) - OPINIE



26kW
10-10-2006, 12:58
Czy ktoś ma doswiadczenia z tymi oknami ? Podobno wykonane bez ołowiu. Okucia Wink Haus. 5 komorowe.

pozdrawiam

dodi
10-10-2006, 13:02
Hey

Ja mam te okna i nie tylko w domu ale w pracy (pare lat) jestem zadowolony,zastrzez sobie tylko przy zakupie zawiasy WINK HAUS.

Dodi
N.sacz

Rafal i Gosia
17-03-2009, 10:57
super

les111
17-03-2009, 12:23
Witam, ja też miałem zamiar kupić okna od Bogdańskiego lecz zrezygnowałem bo wycena była zbyt mało konkurencyjna,wybrałem Honera profil veka,cena mniejsza o 7 tys na całej stolarce,jeśli chodzi o opinie to moji sąsiedzi mają te okna już kilka lat i są bardzo zadowoleni

112006
12-11-2013, 16:08
Mam naprawdę mieszane uczucia co do firmy Bogdański, zamówiłem u nich nowe okna i drzwi balkonowe, jestem z nich zadowolony montaż również bezproblemowy, następnie zamówiłem przez firmę Bogdański trzy pary drzwi PORTA dwie pary z montaże, i tu zaczęły się problemy z ekipa montażową która przyjechała zamontować drzwi zrobili to niechlujnie, po łebkach, drzwi zostały źle podcięte od spodu wyszczerbione, klamki krzywo zamontowane, zamawiałem matowe klamki dostałem z połyskiem, zależy jaka ekipa przyjecie zamontować pierwsza zamontowała okna dobrze druga spartoliła robotę, o reklamacji możecie zapomnieć tak przynajmniej poinformował mnie Pan który przyjechał obejrzeć uszkodzenia. zalecam dopilnowanie montażu jeśli ktoś zdecyduje się na zakupy i nie podpisywanie odbioru przed dokładnym sprawdzeniem wykonanej pracy.

crnd
12-01-2014, 20:47
Witam.
Czy może się ktoś podzielić bardziej aktualnymi opiniami na temat okien tej firmy?