PDA

Zobacz pełną wersję : skąd oni się biorą....? i po co ????...



magmi
14-04-2003, 08:55
Forum jest miejscem wymiany poglądów, ale też miejscem gdzie ludzie o podobnych zainteresowaniach i problemach (przynajmniej chwilowo podobnych :smile:) chcą sobie po prostu pogadać. Miło jest, ludziska wymieniają poglądy i staraj się sobie nawzajem pomóc, aż tu nagle pojawia się USTAWIACZ: ledwo się zarejestrował, zaczyna wszystkich ustawiać - ty się nie odzywaj, bo głupio gadasz, ty mówisz nie na temat, a w ogóle wszystko robicie bez sensu, ma to wyglądać tak i tak... bo forum jest po to, żeby...(USTAWIACZ najlepiej wie po co jest forum, chociaż jest tu od wczoraj). Jeszcze gorzej, gdy pojawi się BLUZGACZ: wymyśla wszystkim (oczywiście anonimowo), czasem w szczególności uczepi się jednego człowieka (ostatnio Opal miała tego pecha) i dręczy go obraźliwymi postami. Jest jeszcze SUPERMEN: ten wchodzi na forum tylko po to, żeby "poczytać jakie bzdury tu wypisujecie" (to był cytat z jednego supermena), nie włącza się w żadną dyskusję, bo to poniżej jego poziomu (???), tylko od czasu do czasu wtrąci ogólnie pogardliwą uwagę.
Filozoficzne pytanie: po co istnieją takie aroganckie typki? :roll:

emems
14-04-2003, 13:18
Magmi popieram, popieram... Zresztą ja też nie wiem skąd się oni biorą. Może w domu nie mogą porządzić to chociaż na Forum troszkę pokrzyczą i poustawiają po kątach - to takie ich samodowarościowanie się.
Pozdrawiam. :grin:

Darth_Maul
14-04-2003, 13:32
zgadzam sie z przedmówcami... dla tych sklasyfikowanych bardzo zreszta trafnie przez Magmi ludków proponuje adres http://www.randki.interia.pl, albo coś w tym stylu. A i jeszcze apel. Czy tak bardzo ciezko jest sie zarejestrować? To nic nie kosztuje, a jedynie świadczy o tym, ze jesteśmy poważna osoba a nie ukrywajacym sie dyziem.

dobrzykowice
14-04-2003, 13:39
problem byl juz wielokrotnie walkowany. Z mojego doswiadczenia wynika że najlepiej jest tego typu teksty ignorować i przechodzic
do porządku dziennego. W zadnym wypadku nie należy sie wdawać w dyskusje bo to do niczego nie prowadzi a tak naprawdę to jest celem róznej maści prowokatorów. Innego lekarstwa nie znam

pozdrawiam

14-04-2003, 21:00
Wszystko racja.
Drobne sprostowanie-"mój" "anonim" wlecze się za mną już od baaardzo dawna.
:grin:

Darth_Maul
15-04-2003, 07:55
Kill im, jak to mówił Siara

15-04-2003, 13:43
Nie oceniajcie ludzi po licznikach, cześć anonimów jest na forum od dawna i je dobrze zna, tylko dopiero teraz się zarejestrowali...

Majka
15-04-2003, 16:27
Bubki są wszędzie, pewnie macie ich obok siebie w pracy, wśród znajomych, spotykacie na wyjazdach. Jedni maskują się lepiej inni uwielbiają robić ze siebie idiotę. Oni znają jedyną, objawioną prawdę, jeżeli ktoś się sprzeciwi, albo co gorsze ma inne zdanie, może zostać obrzucony inwektywami /mężczyzna/ lub uznany tzw. blondynką /to dotyka kobiet/.
Uważajcie moi mili /bubkowie/ jak będziecie siadać do klawiatury, aby wystająca słoma z butów nie była widoczna. :grin:

dobrzykowice
16-04-2003, 09:46
o autorze zaswiadcza treść jego wypowiedzi a nie cyferki po lewej stronie

Snowdwarf
16-04-2003, 13:37
dokładnie ...
niestety ręce i nogi opadają jak czasami sie wywiązuje ostry spór między jednym anonimem a drugim...
no ale jeśli jest możliwość rozmów anonimowych to trzeba to ścierpieć...
i wziąć to na humor - po prostu ludziom sie nudzi i nie mają z kim porozmawiać - a najczęściej po prostu nie mają nic mądrego do powiedzenia więc wolą zwrócić na siebie uwagę klnąc...

trudno
snow

inwestor
17-04-2003, 00:16
Jestem zdania, że tacy "agenci" urozmaicają i ubarwiają forum i przez to jest ono ciekawsze. Można się pośmiać, czasem wkurzyć a czasem "osłabić". Poza tym tacy "agenci" są i tak nie do wytępienia. Myślę, że najlepszy sposób w tym przypadku jest taki sam jak w przypadku trudnych do wytępienia mrówek faraonek - poprostu należy się do nich przyzwyczaić i polubić.

Pozdrawiam

Luśka
17-04-2003, 19:57
Inwestorze, zdradzę Ci mój tajemny sposób na mrówki faraona - zahodować pająka. Najlepiej jednego, ale takiego co lubi pojeść. Ja w ten sposób nie musiałam polubić mrówek :smile: Gorzej z tymi "agentami". Może Czarna Wdowa....

rafi27
22-04-2003, 14:23
a może niech redakcja zabroni anonimom udzielać odpowiedzi tylko je biernie czytać i problem z głowy. Nie jesteś zalogowany nie możesz pisać, wydaje mi się dość proste do zrobienia. Może choć częściowi zniechęci tych palantów to robienia sobie jaj z forum.

26-04-2003, 13:21
a może niech redakcja zabroni udzielania odpowiedzi tym którzy innych nazywaja palantami!!!!!!

28-04-2003, 08:47
http://www.smilies.nl/05.gifhttp://www.smilies.nl/05.gif

28-04-2003, 11:06
"czasem w szczególności uczepi się jednego człowieka (ostatnio Opal miała tego pecha) i dręczy go obraźliwymi postami"

Opal jest po prostu czasami niemiła i lubi narzucać swoje zdanie innym. Dlatego też ma tylu wrogów.
Ale nie o tym chciałam napisać.Zauważyłam ostatnio u naszej Opalki (i nie tylko u niej) symptomy mani prześladowczej o nazwie Plumin.
Ktoś kogoś obrazi wiadomo kto to - "ten co miał nie wracać".
Ktoś skrytykuje anonimowo Porotherm lub Forum, wiadomo to oczywiście "on" itp. itd.
Można powiedzieć, że "ten który miał nie wracać" stał się kozłem ofiarnym całego zła na tym Forum.A wszystko przez to,że miał swoje zdanie i na koniec "się popisał".

Tak więc droga Opalko przetrzyj oczy i nie rób z siebie ofiary "tego kogoś" bo nią nie jesteś, masz tutaj przyjaciół i wrogów,a wypowiadając się w wielu kwestiach musisz się liczyć z późniejszymi nie zawsze przyjemnymi reakcjami.

Moim zdaniem jedynym sposobem likwidacji złośliwych i mało wartościowych komentarzy jest możliwość publikacji wiadomości tylko przez zarejestrowanych użytkowników. Wiele Forów działa w ten sposób i jakoś nie narzeka na brak użytkowników. Ale to jest już w kwestii administratorów tego Forum.Jako stara Anonimka jestem za wprowadzeniem tego ograniczenia, ponieważ męczą mnie już niektóre bezsęsowne i wręcz wulgarne wypowiedzi.Może jakaś petycja do Redakcji?

Pozdrawiam Anonimka Basia
( chyba się zarejestruje :smile: )

Co do wymazania wątków o Feng-Shui, to jak się okazało w praktyce był jedyny sposób na spełnienie ostatniej prośby:
"proszę o usunięcie mnie z listy użytkowników".

30-04-2003, 10:05
A ja proponowałbym redakcji zmianę wpisy Anonymous (brzmi to trochę nieładnie) na GOŚĆ, tak jak to jest na wielu innych forach dyskusyjnych.
Nie każdy kto od czsu do czasu zaglądnie, i zechce się wypowiedzieć musi się zaraz rejestrować. Kto spamięta te wszystkie nazwy, hasła, piny, kody które mamy coraz wiecej w codziennym zyciu.
GOŚĆ

30-04-2003, 10:18
GOŚCIU - walisz głowa o mur. Musisz się zarejestrować, bo inaczej będziesz traktowany jak trędowaty. Forumowicze traktują to forum jak swoją własność - twierdzę do której anonimowy GOŚC nie ma wstępu. Jest to dla nich forum jedyne. Jak skończą budowę to bedą "bezdomni".Nieproszony GOŚĆ II.

inwestor
30-04-2003, 22:41
On 2003-04-30 10:18, Anonymous wrote:
GOŚCIU - walisz głowa o mur. Musisz się zarejestrować, bo inaczej będziesz traktowany jak trędowaty. Forumowicze traktują to forum jak swoją własność - twierdzę do której anonimowy GOŚC nie ma wstępu. Jest to dla nich forum jedyne. Jak skończą budowę to bedą "bezdomni".Nieproszony GOŚĆ II.

Anonim nie jest tak jak piszesz przeczytaj moją poprzednią wypowiedź wyraźnie napisałem "przyzwyczaić się i polubić"
Pozdrawiam

12-05-2003, 23:05
O, właśnie, właśnie..
GOŚĆIII

14-05-2003, 01:30
On 2003-04-30 10:18, Anonymous wrote:
GOŚCIU,musisz się zarejestrować, bo inaczej będziesz traktowany jak trędowaty. A jak zdejmę buty i obiecam, że nie będę palił?

Majka
14-05-2003, 09:33
W moim domu możesz chodzić w butach i palić :grin: Ale jak mi podpadniesz..... :grin:

jabko
14-05-2003, 11:20
Majka grozi.
Az muszem spyta.
Jak podpadnie to co ??? co zrobisz ??

Majka
14-05-2003, 13:00
lepiej, żebyś nie wiedział :grin:
Jabko, chcesz nas dogonić w ilości wysłanych postów, popatrzmy: zarejestrowany 2.05 dzisiaj 14.05, czyli minęło 12 dni - 68 postów, średnia dzienna - 5,66. Masz szansę po roku dogonić lidera :grin:

14-05-2003, 13:07
Kochani forumowicze. Nie przyszło Wam do głowy, że bzdurne bicie rekordów powoduje, że to forum chodzi tak wolno, między innymi dlatego, że puszczamy bzdety. Byle tylko licznik bił jak najszybciej. Nie bądźmy stachanowcami.
pzdr

jabko
14-05-2003, 18:57
Ach ta Majka.
A ile ma lider ??? Jokos nie chce mi sienikogo ganiac. Piszę sobie co myśle a czasami inne głupoty.

Majka ciebie bym chętnie dogonił.

14-05-2003, 22:30
jabko,a moze na jakis czat bys sobie poszedl

jabko
15-05-2003, 10:01
nie mam na to czasu anonimie

agko
18-05-2003, 19:24
Czy takie pogaduszki nie mogą odbywać sie poza tym forum dyskusyjnym? Przecież są inne miejsca do prowadzenia rozmów.

Teska
20-05-2003, 19:35
ech z anonimami:smile: ale to nie myslicie jest bezplciowa dyskusja do niczego nie prowadzaca:smile: juz kiedys mowa o tym była...i nic z tego nie wyniknęło

Jędruś
20-05-2003, 22:37
Nic nie wynikło i nigdy nie wyniknie. Takich co chcą bruździć znajdziecie wszędzie. Taka już jest nasza natura... a może nietylko nasza? Zresztą, co poniektórych odsyłam do słów zaczerpniętych z pewnego dość popularnego ostatnio filmu: "Moja racja jest święta i jest ważniejsza od Twojej. Moja racja jest więc mojsza od Twojej. Czyli co? moja racja jest więc najmojsza!!!"

czy coś takiego. Po prostu ile nas tyle racji... nie wszyscy potrafią się do tego odnieść z należytym szacunkiem.

pozdrawiam i życzę spokojnego "surfowania".

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Jędruś dnia 2003-05-20 22:40 ]</font>

21-05-2003, 09:48
Szkoda tylko, że większa część tych niemiłych anonimów to prawdopodobnie stali, zarejestrowani i "grzeczni" użytkownicy, którzy boją się wyrażać opinie pod swoim nickiem.
Gdyby obok odpowiedzi pojawiał się numer IP takie sytuacje były by mocno ograniczone.Ale i bez tego jest to do sprawdzenia, tylko trzeba trochę popracować :wink:
B.

Jędruś
23-05-2003, 21:11
Nie myślę by ktoś zarejestrowany chciałby tak się bałwanić. Najczęściej właśnie tacy co nia mają nic ciekawego do powiedzenia odzywają się tylko po to by dokuczyć... nikt im przecież nic nie zrobi... tylko po co? nie dorośli?

23-05-2003, 21:57
Korzystajac z okazji, że wróciło stare forum chciałem się z Wami pożegnać.
Wasz Kochany Anonymus http://www.afternight.com/smiles/wavey.gif