PDA

Zobacz pełną wersję : Dach



cash
12-10-2006, 11:58
Proszę o waze doświadczenia na temat pokryc dachowych. Co lepsze , co trwalsze i co najważniejsze co najtańsze

piotr.o
12-10-2006, 12:33
Wedle pytania najlepsza dachowka ceramiczna.
Najtrwalszy łupek i blacha miedziana.
Najtańsza folia.
Pozdrawiam Piotr

Pytanie musi być bardziej konkretne.

Duży Boban
12-10-2006, 12:43
Proszę o waze doświadczenia na temat pokryc dachowych. Co lepsze , co trwalsze i co najważniejsze co najtańsze

A ja proszę o używanie opcji "szukaj". Rozpoczynasz 4 wątki z czego są 2 są na banalne, wielokrotnie wałkowane tematy. Jakiś czopek weź na wstrzymanie.

cash
12-10-2006, 13:53
Proszę o waze doświadczenia na temat pokryc dachowych. Co lepsze , co trwalsze i co najważniejsze co najtańsze

A ja proszę o używanie opcji "szukaj". Rozpoczynasz 4 wątki z czego są 2 są na banalne, wielokrotnie wałkowane tematy. Jakiś czopek weź na wstrzymanie.

Wydaje mi się może nie wiem, ale to forum jest dla ludzi którzy chca coś powiedzieć i dla tych którzy chą to czytać a nie dla takich"mądrali" jak ty. Pozdrawiam.
PS Sam weź czopek

Gregorius
12-10-2006, 18:01
Jak chcesz by ktoś coś napisał to daj więcej informacji typu: jaka więźba, jakie wytrzyma obciążenie czy pełne deskowanie czy nie, ile kasy chcesz przeznaczyć za m2 z robocizną i bez, co się podoba tobie i ewnetualnie współmałżonkowi, nad czym w ogóle się zastanawiasz....Jak to napiszesz to może ktoś rzeczowo odpisze.pozdrawiam