PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki panelowe, a zawory termostatyczne



Robertrem
15-10-2006, 18:57
Witam
Muszę kopić 6 grzejników panelowtch podwójnych do mojej hawiry na pierwsze piętro i zastanawian się nad grzejnikami dolno zasilanymi, bo rurki będą biegłu po podłodze. Jakie mam kupić zawory termostatyczne i gdzie się je montuje w takich grzejnikach, u dołu czy z boku jest jakiś otworek??? A może takie grzejniki mają już wbudowany zawór tylko głowicę trzeba dokupić??? Proszę o wytłumaczenie, dzięki :)

1950
15-10-2006, 19:07
sama głowica

Prezo
15-10-2006, 19:11
Grzejnik zasilany od dołu ma wbudowany zawór termostatyczny więc wystarczy dokupić głowice - a jakiej firmy to musisz się spytać w sklepie gdzie kupujesz grzejniki bo do każdego termostatu pasują inne głowice.

Robertrem
17-10-2006, 21:28
No pięknie, pytam o grzejniki na allegro a tam mi mówią, że do ich grzejników to trzeba i głowicę i zawór jedno i drugie po 25 złotych, nic już niue rozumiem czy w sklepie dostanę już z zaworami???

1950
17-10-2006, 21:46
No pięknie, pytam o grzejniki na allegro a tam mi mówią, że do ich grzejników to trzeba i głowicę i zawór jedno i drugie po 25 złotych, nic już niue rozumiem czy w sklepie dostanę już z zaworami???
jak zapłacisz,

Prezo
18-10-2006, 19:15
Weź sobie daj spokój z grzejnikami z Allegro. Idź do normalnego sklepu i kup grzejniki firmy Kermi, Stelrad itp. i będziesz miał wszystko w komplecie. Fakt że cenowo wyjdzie trochę drożej niż z Allegro ale będziesz miał Grzejniczki pierwszej klasy :)