PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Drutex, kominek i wanna z hydromasazem



gawlik
16-10-2006, 09:14
Witam forumowiczow!

Buduje aktualnie domek i stanalem przed wyborem kilku dosc istotnych elementow mojego lokum.

Bardzo was prosze o mala podpowiedz:

1. Co sadzicie na temat okien firmy drutex!? Wykonawca zaproponowal mi je do domku. Sa dosc tanie i na pierwszy rzut oka wygladaja ok.

2. Musze wybrac kominek, piec i grzejniki CO. Na co zwrocic uwage!? Jakiego producenta model proponujecie!? Moze jestescie w stanie polecic jakies tanie sklepy w okolicach krakowa!? Jestem zainteresowany kominkiem standardowym, bez plaszcza wodnego, natomiast jesli chodzi o piec to interesuje mnie piec z zasobnikiem wodnym.

3. Czy znacie kogos w okolicach krakowa kto 'kladzie' instalacje gazowa i ma rozsadne ceny?!

4. Jaka wanne z hydromasazem polecacie tzn jakiego producenta. Interesuje mnie rozwiazanie z masazem wodnym i powietrznym, ale za rozsadna cene. Bylem ostatnio w salonie lazienkowym i ceny 'kol-a' lekko mnie zwalily z nog. Lepiej cenowo przedstawia sie sanplast, no i pozostaja jeszcze zakupy na allegro. Co proponujecie!? Jakiego producenta polecacie!?

Z tego co widze to czesc z moich pytan kiedys sie pojawila na forum badz w portalu, natomiast sa to odpowiedzi lekko przedawnione, a mnie interesuja najnowsze rekomendacje.

Pozdrawiam wszystkich goraco! :lol:
LG

adwalk
16-10-2006, 10:41
Czy chodzi o okna Drutexu z Bytowa? Plastikowe? Drewniane? Aluminiowe? takie produkują.

Ja użytkuję jedno ich produkcji - z profilu Aluplast 5 komorowego i jest ok, ale produkują też z 3 komorowego i z profili Bruegmana...
Bez uszczegółowienia pytania nie uzyskasz sensownej odpowiedzi.

pjj
16-10-2006, 13:01
Polecam wanne Ruben.
Maja sporo promocji. Swoja kupilem tutaj: http://www.interspa.pl/
Osoba kontaktowa p. Kamil URBAŒ
Ceny wyraznie nizsze od sklepowych.

Paweł297
16-10-2006, 16:23
Polecam wanne Ruben.
Maja sporo promocji. Swoja kupilem tutaj: http://www.interspa.pl/
Osoba kontaktowa p. Kamil URBA�
Ceny wyraznie nizsze od sklepowych.

Potwierdzam, też kupiłem u tego sprzedacy, Pan Kamil to solidna firma dobrze by było żeby każdy sprzedwca był taki :) :) :)
Sprzedaje też na allegro...
Wanna też przypadła mi do gustu...

Pozdrawiam.

fidel
16-10-2006, 17:10
Mam takie z druteksu 4 komory plastik ze szprosami, białe. Po regulacji i roku eksploatacji wygląda że są ok. Pamietam, że na 6 ofert wyszło chyba najtaniej oczywiście wersja z szprosami. Sam Drutex jest przychylny na zmiany . U mnie okna tarasowe mają tak zwany "kopniak" który wymysliła małżonka. Swietna sprawa jeżeli chodzi o śnieg albo mycie tarasu pod ciśnieniem. Kopniak ma 33 cm wysokości. Wygląda całkiem korzystnie.

Kulin
16-10-2006, 18:00
My również mamy z drutex i wydają się OK.