PDA

Zobacz pełną wersję : rupp ceramika - terminy od dziś marzec/kwiecień!!!!



agnieszkakusi
18-10-2006, 10:40
Właśnie byłam w kilku toruńskich hurtowniach. Podobno czas oczekiwania na dachówkę sirius w kolorze brąz to marzec/kwiecień... :o :o :o :o :o

JANK
18-10-2006, 14:16
Może poprawiają technologię produkcji bo do tej pory ta dachówka nie była dobrej jakości :lol:

P.e.t.e.
18-10-2006, 15:43
Aaaa...le termin :o
A nie wiecie czy dotyczy to tylko modelu Sirius 13, czy takze innych modeli dachowek Ruppa?

Ja planowalem zamowic dachowke w styczniu (zeby klasc w marcu/kwietniu) bo wtedy najlepsze ceny na dachy zawsze byly, a tu prosze - takie wiesci... :roll:

jeżyk
18-10-2006, 17:50
Sirius złej jakości :o ja kupiłem Sirusa 13 brąz bo miał raczej dobrą opinię wśród dekarzy. Zamawiałem chyba w sierpniu, wozili mi to w 4 rech ratach, ale w końcu jest wszystko. Jak zamawiałem to sprzedawca mówł, że to ostatnie zamówienia i fabryka na ten rok już nie przyjmuje.

JANK
18-10-2006, 18:41
Jeżyk nie chcę Cię straszyć ale mój sirius po tej zimie ( pierwszej ) ma dużo odprysków. Zobaczymy co będzie po drugiej zimie - przygotowany jestem na złożenie reklamacji :lol:

P.e.t.e.
18-10-2006, 18:50
Ponizej jest mini-test dachowek jednego z forumowiczow.
http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=83049

Przed Ruppem zastanawialem sie nad Koramicem, ale ostatnio coraz wiecej negatywnych opini slysze o tej dachowce.
Dlatego raczej zdecyduje sie na Ruppa - ta dachowka nie jest taka zla (chyba, ze uda mi sie w zimie zlapac jakas dobra cene na Jungmeier'a lub Bogen'a...)