PDA

Zobacz pełną wersję : Rynny Marleya



minioiminio
18-10-2006, 22:52
Rynny Marleya. Super ekipa nawaliła i tutaj. Tak myślę. Zdaje się, że jest to system na uszczelki. Oni wymazali mi rynny w środku jakimś silikonem, czy czyś takim. Chyba to nie powinno tak wyglądać. Czy może się mylę.
Proszę o szybka odpowiedź. Jutro idę wrzeszczeć. (Nie chciałabym, by okazało się, że wrzeszczę bez potrzeby)

Zavadcoff
19-10-2006, 07:25
U mnie są uszczelki, nie potrzeba silikonu! Fakt, uszczelki wąskie i delikatne, ale widocznie takie producent przewidział i przetestował.

michal_m
19-10-2006, 09:06
U mnie są uszczelki, nie potrzeba silikonu! Fakt, uszczelki wąskie i delikatne, ale widocznie takie producent przewidział i przetestował.

U mnie tak samo. Raz się rozszczelniło (błąd montażu), założyli z powrotem, bez silikonu.

pjj
19-10-2006, 12:54
ja mam bez silikonu.
kiedys w serwisie samochodowym powiedzieli mi, ze silikon niszczy gume, bo ja rozpulchnia.

casandra75
19-10-2006, 18:23
a CO Z RYNNAMI SPUSTOWYMI ? POD JAKIM KONTEM PRODUKOWANE SA KOLANKA? JA KUPIŁAM SYSTEM RYNNOWY PROFIL I NAGLE OKAZAŁO SIE IŻ KOLANKA DO RYNIEN SPUSTOWYCH PRODUKOWANE SA POD JEDNYM KONTEM 60sTOPNI- A UMNIE NAJLEPIEJ WYGLADAŁOBY 30ST.
Nie idzie dokupić innej firmy bo nie beda pasować :cry:
Każda firma produkuje tylko pod jednym kątem? :roll:

minioiminio
19-10-2006, 22:20
No to mam problem. Chyba trzeba zabić tych "fachowców" od siedmiu boleści.
Tylko niech mi ktoś mądry powie co z tym fantem teraz zrobić?
Rynny muszę ściągnąć, bo źle założyli i zrobili za krótkie. A co z silikonem, skrobać czy jak?

piejar
20-10-2006, 05:58
O Jezu minio coś Ty za ekipę trafiła.
Ja mam Kaniona z klejonymi denkami. Niestety denka ciekną i sam zasmarowałem silikonem dekarskim od środka. Nie robiłbym z tego tragedii. Jeżeli zrobili za krótkie rury spustowe to każ im je wymienić za własną kasę.

xavi
20-10-2006, 06:23
a CO Z RYNNAMI SPUSTOWYMI ? POD JAKIM KONTEM PRODUKOWANE SA KOLANKA? JA KUPIŁAM SYSTEM RYNNOWY PROFIL I NAGLE OKAZAŁO SIE IŻ KOLANKA DO RYNIEN SPUSTOWYCH PRODUKOWANE SA POD JEDNYM KONTEM 60sTOPNI- A UMNIE NAJLEPIEJ WYGLADAŁOBY 30ST.
Nie idzie dokupić innej firmy bo nie beda pasować :cry:
Każda firma produkuje tylko pod jednym kątem? :roll:

Marley ma dwa kąty kolan.
Polecam ich stronę www i katalog online.

Silikon jest niepotrzebny, ale też nie zaszkodzi.

casandra75
20-10-2006, 09:15
szkoda że wcześniej tego nie wiedziałam . teraz juz za póżno

minioiminio
21-10-2006, 22:45
:evil:

minioiminio
21-10-2006, 22:46
Ekipa z polecenia!! I to od kilku osób. Tyle, że chyba zależy kto ma wymagania. Rada dla innych: Mimo serdecznego polecania, nawet przez życzliwych znajomych NAJPIERW ZOBACZ EFEKTY ICH PRACY U INNYCH.