PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipy w Poznaniu



em_p
17-04-2003, 10:16
Hej, Budujący Wielkopolanie :wink:
Znacie jakąś dobrą ekipę, która zbuduje dom pod klucz w Poznaniu? Bedę wdzięczna za wszystkie informacje (te pod hasłem NIE POLECAM również...)

[email protected]

Pati33
18-04-2003, 14:49
Ja buduje dom w okolicy Poznania i murarza miałam z Nekli - solidna ekipa ale nie budują pod klucz....:???:

Arkadly
18-04-2003, 15:25
Daj namiary na tego gościa spod Nekli, wszyscy forumowicze biorą budowlańca poleconego przez miszę, może ktoś się wyłamie:

[email protected]

Arecki

PS. I może napisz kilka słów o jego ekipie i cenach.

Arkadly
18-04-2003, 15:26
Daj namiary na tego gościa spod Nekli, wszyscy forumowicze biorą budowlańca poleconego przez miszę, może ktoś się wyłamie:

[email protected]

Arecki

PS. I może napisz kilka słów o jego ekipie i cenach.

krotosz
29-04-2003, 21:32
Cześć Arkadly.
Ponieważ być może będziemy sąsiadami, chcę się zapytać na jakim etapie jesteś, i czy jeśli chodzi o pozwolenia, adaptację, ZUD-y i inne papierowe duperele, to czy z każdym świstkiem latałeś sam do urzędów, czy wynająłeś jakąś firmę, która to wszystko załatwiała. Słyszałem, że w Kórniku na Poznańskiej takowa jest, nie wiem ile jest ona warta.
Pozdrawiam - Robakowiczanin.
P.S. Korzytsając z okazji - pytanie, czy kto śma do sprzedania barak, barakowóz lub kontener gospodarczy, za w miarę przyzwoitą cenę.

krotosz
29-04-2003, 21:33
Cześć Arkadly.
Ponieważ być może będziemy sąsiadami, chcę się zapytać na jakim etapie jesteś, i czy jeśli chodzi o pozwolenia, adaptację, ZUD-y i inne papierowe duperele, to czy z każdym świstkiem latałeś sam do urzędów, czy wynająłeś jakąś firmę, która to wszystko załatwiała. Słyszałem, że w Kórniku na Poznańskiej takowa jest, nie wiem ile jest ona warta.
Pozdrawiam - Robakowiczanin.
P.S. Korzytsając z okazji - pytanie, czy kto śma do sprzedania barak, barakowóz lub kontener gospodarczy, za w miarę przyzwoitą cenę.

Arkadly
05-05-2003, 15:26
Cześć,

dopiero kończę adaptację projektu. Chyba w tym tygodniu zaniosę papiery na pozwolenie na budowę. Chyba szkoda kasy na firmę, będę działał sam.
Gdzie będzie/jest Twoja działka?

Arecki