PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z drzwiami zewnetrznymi EURONORD



aqep
21-10-2006, 19:49
Witam. Mam osadzone drzwi (stalowe) Euronord. Podczas domykania drzwi chodza bardzo ciezko- wrazenie jakby dolna uszczelka zbyt mocno ocierala o prog aluminiowy. Wszystkie poziomy, piony i katy sa zachowane..Czy macie podobnie i po czasie problem zniknie czy raczej problem tkwi w montazu lub wykonaniu drzwi...

orelek
21-10-2006, 19:57
w zeszłym roku jesienią wstawiałem takie drzwi u siebie, tez z początku chodziły ciężkawo ale się wyrobiły i jest ok. Nie chodziły bardzo ciężko raczej ciężkawo, a co do uszczelki dolnej to i tak się pourywają z biegiem czasu, a tak ogólnie to dzrzwi są ok.

aqep
21-10-2006, 20:24
No wlasnie mam wrazenie ze chodza ciezko- za ciezko...bo zatrzasnac zapadke klamki trzeba uzyc troche sily...mam je poki co przykrecone za zaczepach z oscieznicy i nie chce piankowac poki nie upewnie sie ze to tylko kwestia uszczelki...

orelek
22-10-2006, 19:45
no to chyba jest coś nie tak, u mnie wystarczy że mocniej machne i same się zatrzaskują

Wojtek R
23-10-2006, 12:45
u mnie też chodziły ciężkawo ale kwesta wyrobienia się uszczelek z czasem będziel lepiej same dzrzwi OK , jestem z nich zadowolony