PDA

Zobacz pełną wersję : SZUKAM DZIAŁKI ROLNEJ w gm.Babice



dream
22-10-2006, 23:12
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Interesuje mnie gmina Stare Babice, nieduża działka rolna do odrolnienia, ale niekoniecznie zaraz, może być za kilka lat (teraz i tak nie mam za co budować), byleby w studium była pod budownictwo mieszkaniowe. Odnoszę wrażenie jakby szaleństwo wzrostu cen ziemi nieco wyhamowało, więc może znajdzie się ktoś, kto chciałby teraz spieniężyć swoją nieruchomość w tym rejonie. Nie spodziewam się, że jutro dostanę prywatną wiadomość: "Tak, mam dla ciebie idealną działkę, czekała właśnie na ciebie", ale gdyby ktoś miał informacje o gospodarzach, którzy byliby zainteresowani sprzedażą ziemi rolnej w niewielkim kawałku to proszę o info na priva.
Pozdrawiam.

dream
25-10-2006, 00:17
Chyba na wzór dzienników budowy ja założę tutaj dziennik poszukiwania działki.
Takie ilości ofert w necie we wszystkich kierunkach od W-wy - budowlane, rolne, leśne, do wyboru do koloru, a w Babicach martwa cisza, a jak już coś się trafi to budowlana lub prawie budowlana, której cena znacznie wykracza poza mój budżet. Czy w tej gminie nie handluje się ziemią rolną? Taką rolną rolną, nie właśnie odrolnianą czy świeżo odrolnioną tylko do odrolnienia za parę lat (czytaj tańszą). A tyle ziemi tam odłogiem leży... :(

dream
27-10-2006, 23:06
No cóż... Nikt nawet komentarza nie dopisze, a ja liczyłam na jakąś pomoc, radę chociaż :cry:
Skąd ja mogłam wiedzieć, że akurat teraz kiedy wreszcie po latach chudych dysponuję jakąś gotówką to się tak porobi na rynku nieruchomości, że chętnych nie ma do handlu ziemią akurat tam, gdzie sobie wymyśliłam. I cóż poradzę, że akurat gmina Babice jest dla mnie optymalną lokalizacją, bo leży mniej więcej pośrodku pomiędzy "siedzibą" rodziców i teściów, więc miałabym blisko i tu i tu.
Ale nic to, poczekam, uparta jestem i w końcu kupię tam gdzie chcę, ale nie byłoby od rzeczy gdyby ktoś z forumowiczów, np. z grupy budującej w Babicach, zechciał coś doradzić, wskazać... Nie chcę im się wpychać na forum tematyczne "budowlane", bo takich poszukujących mają już tam kilku (i owszem, czytam).
Tymczasem jadę jutro obejrzeć działkę w okolicach Ożarowa, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie, bo musiałabym "prześwietlić" uwarunkowania w tej gminie, co w przypadku Babic mam już za sobą (studium przestudiowane w szczegółach, a i kilka pojedynczych planów też dla okolic, w których coś oglądałam)
Pozdrawiam tych, którzy zdecydują się zajrzeć w mój wątek (moje gorzkie żale jak dotychczas)

Jerzysio
28-10-2006, 17:35
Nie wiem skąd te opory przed pytaniem "na grupie babickiej" ( warto cofnąć się o 5 - 10 stron, a namiary same się znajdą ) ?
Pytaj, pytaj, a nie zakładaj wątku w ogłoszeniach.
Zahacz o pośredników w Babicach ( 2 firmy obok UG ) i kawałek dalej GEOBAKS na trasie do oczyszczalni.
Warto też pojeździć i popytac w okolicznych sklepikach, bo to też dobre źródło informacji.
pozdro
J
..no i oczywiście niezbędna wizyta w architekturze UG !!!

dream
28-10-2006, 21:41
Nie wiem skąd te opory przed pytaniem "na grupie babickiej"
Bo... może trochę nieśmiała jestem :oops: Poza tym na którymś wątku (nie pamiętam czy to była grupa babicka czy inna) ktoś skwitował podobną do mojej prośbę krótkim "wynocha", co dało mi do myślenia...


Pytaj, pytaj, a nie zakładaj wątku w ogłoszeniach.
W sumie moje pytanie ma charakter ogłoszenia, ale może faktycznie zapytam "babiczan".

Zahacz o pośredników w Babicach ( 2 firmy obok UG ) i kawałek dalej GEOBAKS na trasie do oczyszczalni.
Już "haczyłam", ale oferta niewielka i głównie działki budowlane, najczęściej z jakimś "minusem" (a to linia WN, a to ropociąg) albo bardzo duże. A ja ze względu na ograniczenia budżetowe szukam działki rolnej "przyszłościowej".

Warto też pojeździć i popytac w okolicznych sklepikach, bo to też dobre źródło informacji.
Cenna rada, spróbuję (tylko wcześniej chyba pójdę na piwo :wink: żeby nabrać odwagi)

no i oczywiście niezbędna wizyta w architekturze UG !!!
Tam też już byłam - sprawdzałam plany dla działek, które oglądałam. Odnoszę wrażenie, że pracują tam ludzie, którzy nie lubią swojej pracy, bo jak człowiek tam wejdzie to czuje się jakby był przezroczysty, a jak o coś zapyta to wieje chłodem jak na lodowcu. Ale wdzięczna będę jeśli wyjaśnisz mi "niezbędność" tej wizyty w sytuacji, kiedy nie mam konkretnej interesującej mnie oferty.

Bardzo dziękuję, że zechciałeś się odezwać. Zapewne skorzystam z Twoich rad - "wproszę się" do grupy babickiej i przejadę się po sklepach w okolicy. Mam za sobą jeden podobny epizod - zaczepiłam panią, pracującą w ogródku na posesji (a ile mnie to stresu kosztowało... :oops: ) w Babicach Starych. Pani była jak te Babice (tzn. w wieku zaawansowanym), ale bardzo sympatyczna i nawet oferowała, że może mi sprzedać część swojej działki - problem w tym, że ta część w całej rozciągłości leży pod drutami WN i nie zdecydowałam się.
Ale pomysł z tymi sklepami podoba mi się (mąż jest handlowiec, dla niego to nie powinno być tak stresujące jak dla mnie).
Pozdrawiam serdecznie.

BOBOFRUIT :)
29-10-2006, 01:06
Dream my tez poszukujemy działki (chociaż budowlanej) w tej gminie i pisałam o tym ostatnio w wątku babickim - jeśli interesowałby Cię namiar na działkę rolną w Zielonkach tuż za St. Babicami to daj mi znać na priva, ale ostrzegam że ceny działek rolnych niewiele odbiegają od cen działek budowlanych :evil: Ww. działka 180zł/m2!!! a jej wielkość ok 1100m2 (a np w Latchorzewie rolna 80$!). Natomiast budowlana w Koczargach 900m2-ok 200-225tys.zł (choć właściciel niepoważny-nie stawił się na spotkanie - ponoć w którejś knajpie okolicznej balował ;)).
No i dodam to o czym się trąbi i jest prawdą - rolnicy nie chcą sprzedawać działek rolnych bo Gm,Babice dość prężnie odralnia działki - czyt, rolnicy mają większy zysk ze sprzedaży działki budowlanej.
Jeśli ma być taniej to proponuję w okolicach Borzęcina gdzie rolne można ponoć dostać za 100zł/m2.

Powodzenia w poszukiwaniach!

BOBOFRUIT :)
29-10-2006, 01:08
A co do Pań z Urzędu w Babicach - mój mąż mówił że był miło zaskoczony uprzejmością i chęcią pomocy :lol:

dream
29-10-2006, 01:20
A co do Pań z Urzędu w Babicach - mój mąż mówił że był miło zaskoczony uprzejmością i chęcią pomocy :lol:
Znakiem tego ja nie jestem w guście tych pań.

BOBOFRUIT :)
29-10-2006, 01:21
Wiesz jak to kobiety - mają zmienne nastroje. :)

dream
29-10-2006, 01:32
jeśli interesowałby Cię namiar na działkę rolną w Zielonkach tuż za St. Babicami to daj mi znać na priva, ale ostrzegam że ceny działek rolnych niewiele odbiegają od cen działek budowlanych :evil: Ww. działka 180zł/m2!!! a jej wielkość ok 1100m2 (a np w Latchorzewie rolna 80$!).
Jeśli ma być taniej to proponuję w okolicach Borzęcina gdzie rolne można ponoć dostać za 100zł/m2.
Powodzenia w poszukiwaniach!

Widzę, że poszukiwanie działki wpływa chyba na bezsenność :wink: (późno się zrobiło trochę).
Chętnie sprawdzę te Zielonki, chociaż cena o jakiej piszesz jest be. Poproszę info na priv.
A Borzęcin też rozważam i w takiej cenie chętnie się zainteresuję jeśli masz jakiś namiar. Oglądałam tam działkę rolną (w Borzęcinie Nowym), ale rozmiar działki nie dla mnie, a do tego właściciel chciał po 150 pln/m2.
A powodzenie się przyda, bo popadam w zniechęcenie, które kieruje mnie dalej w stronę Ożarowa.
Pozdrawiam (i też powodzenia)
PS. Gdybyś np. szukała wspólnika (uczciwego i niekonfliktowego) do większej działki w sensownej cenie to rozważ moją kandydaturę.

BOBOFRUIT :)
29-10-2006, 14:20
Dream namiar już wysyłam :)
Ło matko - za 150-160PLN w Borzęcinie/Topolinie to spokojnie można kupić budowlaną (w agencji nieruchomości Geobaks tydzień temu mieli jakieś budowlane po 110/120PLN/m2)

dream
29-10-2006, 20:31
za 150-160PLN w Borzęcinie/Topolinie to spokojnie można kupić budowlaną (w agencji nieruchomości Geobaks tydzień temu mieli jakieś budowlane po 110/120PLN/m2)
Ciekawe rzeczy piszesz, podnoszą na duchu (wracam myślami z pod Ożarowa spowrotem do Babic). Jutro tam dzwonię. Dzięki.

BOBOFRUIT :)
29-10-2006, 20:58
Dream bardzo przepraszam, całkiem nieświadomie wprowadziłabym Cię w błąd... To nie w Geobaksie pytaliśmy o działki (bo ten mieści się przy oczyszczalni ścieków) - tylko w agencji przy Urzędzie Gminy ul. Rynek 6 (ale nie Ranczo) tylko ... nazwy nie pamiętam (chyba KARENT) ale ich strona internetowa to www.ekstradom.pl :)

dream
29-10-2006, 21:19
Nic się nie stało, zadzwonię w dwa miejsca (a może w trzy, to i Ranczo oblecę za jednym podejściem). Ofert w necie z dnia na dzień przybywa (chociaż takiej jak dla mnie jeszcze nie trafiłam), więc może w agencjach coś się ciekawego wykluje.
Chociaż jednak wolałabym znależć coś bezpośrednio, z wiadomych przyczyn...

dream
02-11-2006, 01:17
Wprawdzie ma na oku trzy działeczki, ale:
1. na razie to tylko informacyjnie - żadnej jeszcze nie oglądałam (czekam do soboty, bo w tygodniu to nie ma czasu, a jak już jest czas to nie ma światła dziennego)
2. wszystkie przez pośredników, a więc + koszty prowizji
3. nadal jestem zainteresowana ofertami bezpośredniej sprzedaży
Pozdrawiam odwiedzających.

BOBOFRUIT :)
02-11-2006, 09:05
Dream nie chcę straszyć ani popędzać... :) Ale napisała do mnie jedna z forumowiczek która też szuka działki w Gm. Stare Babice i napisała że już trzecią działkę jej ktoś podkupił spod nosa.... :o
Jakiś dziki szał...

dream
02-11-2006, 19:59
napisała do mnie jedna z forumowiczek która też szuka działki w Gm. Stare Babice i napisała że już trzecią działkę jej ktoś podkupił spod nosa.... :o
Jakiś dziki szał...
Wiem jak to jest, bo właśnie dzisiaj tego doświadczyłam. Wczoraj dostałam sygnał o działce a dzisiaj juz po ptakach, tak więc zostają mi juz tylko dwie opcje. Pokładam nadzieję w tym, że przedmiot mojego zainteresowania, tj. działka rolna do odrolnienia za kilka lat, może nie być tak bardzo pożądany przez innych zainteresowanych tym rejonem, bo nieprędko na takiej działce coś będzie można zbudować (ta oferta która mi uciekła była do odrolnienia "na dniach").
Ale dzięki za ostrzeżenie - chyba faktycznie muszę się bardziej uwijać, tymczasem jestem umówiona na sobotę na oglądanie i wypada się modlić żeby oferta dotrwała do tego czasu.

rodick
04-11-2006, 00:50
dream - jak Ci cos nie bedzie pasowac ... albo znajdziesz 2 fajne działki na sprzedaz to dasz mi namiar na priv??? - widze, ze mamy te same problemy i szukamy dokladnie tego samego:) Pozdrawiam.

PS. a tak wogole to czy w tych Babicach to zloto w ziemi jest czy co??? :lol:

dream
04-11-2006, 21:56
dream - jak Ci cos nie bedzie pasowac ... albo znajdziesz 2 fajne działki na sprzedaz to dasz mi namiar na priv??? - widze, ze mamy te same problemy i szukamy dokladnie tego samego:)
Jasne, nie ma sprawy. Znam ten ból, a ja nie jestem jak ten pies ogrodnika, co sam nie zje i innemu nie da :lol:

a tak wogole to czy w tych Babicach to zloto w ziemi jest czy co??? :lol:
Sądząc po cenach to chyba i złoto i diamenty i wszelkie inne kosztowności. Jak zauważyła Bobofruit, jakiś dziki szał zapanował na działki w tej gminie, ale tylko puste działki, bo czasem można trafić ofertę domu z działką w takiej samej cenie jak za działkę niezagospodarowaną. Tylko na co mi teraz ten dom. Nawet nie będę miała za co go utrzymać w stanie nie zmienionym, a co dopiero remont. Boże, ileż mniej miałabym problemów, gdybym dysponowała tą kasą na działkę jakieś dwa lata temu... :-?

dream
09-11-2006, 07:53
rodick
wysłałam ci wiadomość na priv, potrzebna szybka reakcja.
pozdrawiam

rodick
14-11-2006, 03:11
czas się przypomnieć... :lol:
Ktokolwiek widział, ktokolwiek cuś wie, ino może jakiś sonsiad che sprzedać cześć ojcowizny?
Szukam kawalka ziemi, rolna lub budowlana najlepiej jak najblizej Wawki (Blizne, Zielonki, Latchorzew, Babice, Janów...) i za LUDZKIE pieniądze.
max ~150tys pln.
Z góry dzięki za wszelkkie info

dream
14-11-2006, 07:57
Ktokolwiek widział, ktokolwiek cuś wie, ino może jakiś sonsiad che sprzedać cześć ojcowizny?
A i owszem jak masz na zbyciu pół miliona to "sonsiad" być może z wielkim bólem za te marne grosze rozstanie się ze swoją ojcowizną...

za LUDZKIE pieniądze max ~150tys pln.
Powiem krótko - na to nie licz, w tym rejonie chętnych do kupna jest 20 razy więcej niż potencjalnych sprzedających, mnie już ręce opadły :(
A jeszcze teraz jak wybory na wójta wygrał stary wójt to ludzie nie będą rolnej ziemi sprzedawać tylko czekać na szybkie odrolnienia i budowę infrastruktury (jak im przed wyborami obiecano), czyli na wyższe ceny nieruchomości. A nawet jak trafi się ktoś chętny do sprzedaży takiej ziemi to minimalna powierzchnia nowej działki rolnej to 3000 m2, a ceny takiej co rokuje na odrolnienie za 2-3 lata to w najlepszym wypadku 160-190 pln. Rachunek prosty... :-?

dream
23-11-2006, 19:23
No i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu nie spełniły się moje czarne scenariusze z poprzedniego posta. Chyba uwierzę,że cuda się zdarzają (rzadko, ale zawsze).
W dniu dzisiejszym stałam się posiadaczem i nawet właścicielem (a czy szczęśliwym to wyjdzie w praniu) niedużej działki w Zielonkach, dokładnie odzwierciedlającej moje wyobrażenia (a może powinno być marzenia) co do miejsca na przyszły dom. Transakcja doszła do skutku właśnie dzięki temu forum - Panie Darku, jeśli jeszcze Pan tu zagląda to kolejny raz dziękuję (i zapraszam do odwiedzin).
Niniejszym ogłaszam, że moje ogłoszenie w sprawie nabycia działki z dniem dzisiejszym stało się nieaktualne.
Pozdrawiam wszystkich poszukujących, a budującym (szczególnie tym, którzy zechcieli służyć mi radą) życzę szybkiego zamieszkania w nowej siedzibie.

mike.go2
24-11-2006, 10:51
Witam serdecznie!
czytałam co jakiś czas powyższy wątek, ale po ostatnim info zdecydowałam się od razu napisać. Gratuluję znalezienia wymarzonej działeczki i zwracam się z prośbą o pomoc/informacje w dokładnie takiej samej sprawie. Poszukuję działki do 150 tys. PLN w okolicach Babic, Koczargów, Borzęcina, Latchorzew, Janów....

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie oferty i każdą wskazówkę.

Dziękuję i pozdrawiam,
Majka

dream
24-11-2006, 20:08
zwracam się z prośbą o pomoc/informacje (...)Poszukuję działki do 150 tys. PLN w okolicach Babic, Koczargów, Borzęcina, Latchorzew, Janów....

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie oferty i każdą wskazówkę.

Dziękuję i pozdrawiam,
Majka
Przykro mi, ale jedyne co mogę zrobić to odstąpić ten wątek, który dla mnie okazał się szczęśliwy, ponieważ skłonił pewnego sympatycznego właścicela działki do tego, aby skierować do mnie swoją ofertę sprzedaży (do tej pory nie wiem dlaczego spośród wszystkich poszukujących wybrał akurat mnie).
Pozdrawiam i powodzenia.

janrenovate
24-11-2006, 20:17
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Interesuje mnie gmina Stare Babice, nieduża działka rolna do odrolnienia, ale niekoniecznie zaraz, może być za kilka lat (teraz i tak nie mam za co budować), byleby w studium była pod budownictwo mieszkaniowe. Odnoszę wrażenie jakby szaleństwo wzrostu cen ziemi nieco wyhamowało, więc może znajdzie się ktoś, kto chciałby teraz spieniężyć swoją nieruchomość w tym rejonie. Nie spodziewam się, że jutro dostanę prywatną wiadomość: "Tak, mam dla ciebie idealną działkę, czekała właśnie na ciebie", ale gdyby ktoś miał informacje o gospodarzach, którzy byliby zainteresowani sprzedażą ziemi rolnej w niewielkim kawałku to proszę o info na priva.
Pozdrawiam.
Znam gostka w Babicach Starych,ma sporo ziemi,mieszka na ul Pohulanki.

dream
25-11-2006, 16:38
Znam gostka w Babicach Starych,ma sporo ziemi,mieszka na ul Pohulanki.
Ta informacja już nie dla mnie, ale może rodick lub mike.go2 będą chcieli skorzystać.

rodick
29-11-2006, 10:53
dokladnie :) - dream ma racje - jestem bardzo zainteresowany - poprosze o jakies namiary na priv

peters
05-12-2006, 10:08
Witam wszystkich odwiedzających forum.

Również jestem zainteresowany zakupem działki w okolicach Babic. Przypuszczam że sprzedający nie narzekają na brak ofert, ale jakby ktoś chciał sprzedać taką działeczkę właśnie mnie to byłbym wdzięczny za kontakt.

Pozdrowionka

MADOX
07-12-2006, 18:10
1000 m2 ALE BARDZO DROGA...

zedzian
15-12-2006, 12:06
Witam Was.
Widzę, że wydeptuję znane ścieżki. Miesiące śledzenia ogłoszeń, wizyty w agencjach nieruchomości itp. Wszystko na nic. A takie piękne marzenie o własnym kawałku świata... Może ktoś wspomoże w jego realizacji?
Mam nadzieję, że w gminie Babice Stare, lub na jej obrzeżach stanie mój dom. Jeśli macie jakieś namiary na działkę do sprzedania, to bardzo proszę o wiadomość. Odwdzięczę się zaproszeniem na dobrą kolację w moim wykonaniu w nowym domu :)

Pozdrawiam.

mike.go2
18-12-2006, 14:23
Witam ponownie,
i znowu się przypominam. Niestety nadal nic nie znalazłam, a działek do sprzedaży wciąż coraz mniej. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o jakiekolwiek informacje. Przypominam, że poszukuję działki 800 - 1000 m2 w okolicy Puszczy Kampinowskiej (gmina Babice, Leszno, Łomianki, Dziekanów, Palmiry...), może być rolna (odrolnienie nawet w ciągu 5-6 lat, gdyż planuję budowę w trochę dlaszej przyszłości).

Z góry bardzo bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Magda

Marios30
18-12-2006, 18:12
Witam

mi już się udało znaleźć działkę, polecam usługi agencji Karent w Babicach. Próbowałem znaleźć coś na własną rękę ale to nie jest takie proste. Rolnicy nie chcą sprzedawać działek. Najlepiej się do nich zgłosić i powiedzieć czego się szuka. Gdy pojawi się działka będą do ciebie dzwonić. Teraz agencje praktycznie nie publikują ogłoszeń w gazetach czy w internecie.

powodzenia

mike.go2
19-12-2006, 08:54
Bardzo dziękuję za wskazówkę. Jestem już w kontakcie z tą agencją i wciąż mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć, chociaż te nadzieje wciąż maleją...
Czy udało Ci się kupić działkę rolną czy budowlaną?

Pozdrawiam serdecznie,
Magda

Marios30
19-12-2006, 09:48
Można tak powiedzieć że "kupiłem" budowlaną (na razie podpisałem umowę przedwstępną). Mam nadzieję że dojdzie do podpisania umowy ostatecznej.
pozdrawiam i powodzenia

KKL
20-12-2006, 22:49
To jeszcze ja sie dopisze... Szukam dzialki w okolicy Starych Babic, Lipkow, Koczargi. Jakby ktos mial jakies informacje o czyms w ludzkiej cenie, to prosze o informacje :)

Pozdrawiam

zedzian
28-12-2006, 13:05
Można tak powiedzieć że "kupiłem" budowlaną (na razie podpisałem umowę przedwstępną). Mam nadzieję że dojdzie do podpisania umowy ostatecznej.
pozdrawiam i powodzenia

I jak, udało się?

Ja nadal cierpliwie poszukuję.

Pozdrawiam
PZ

Arcus
06-01-2007, 07:44
[quote="KKL"]To jeszcze ja sie dopisze... Szukam dzialki w okolicy Starych Babic, Lipkow, Koczargi. Jakby ktos mial jakies informacje o czyms w ludzkiej cenie, to prosze o informacje :)

Dopiszę jeszcze siebie... Też zaczynam poszukiwać w tamtym rejonie, ale jak widzę Wasze doświadczenie to nie jest za różowo :-(
Mimo wszystko jakby ktoś miał jakieś info, którym chciałby się podzielić, albo był właścicielem działki i chciał ją sprzedać to proszę o kontakt :)

Pozdrawiam niestrudzonych poszukiwaczy...

bluebird
09-01-2007, 22:41
Witam,
widze, ze dzialki w tym rejonie ciesza sie ogromnym zainteresowaniem.
Dwa lata temu mialem chytry plan kupienia dzialki rolnej i odczekania kilka lat na jej odrolnienie. Odpowiednia dzialke za odpowiednia cene wtedy znalazlem, ale niestety, po miesiacu "biegania" po bankach przekonalem sie, ze zaden bank nie daje kredytu na dzialke rolna :cry: a nie mialem mozliwosci innego finansowania.

Natomiast chetnie sie teraz dopisze do watku i rownie chetnie przyjme namiary na osobe, ktora chcialaby sprzedac dzialke w tym rejonie, za rozsadna cene.

Czyli: KUPIE DZIALKE W GMINIE BABICE.

Ostatnia wizyta w agencjach troche mnie podlamala, jesli chodzi o ceny...
Ale od czego sa marzenia... dream dala przyklad, ze czasami sie spelniaja.

pozdrawiam wszystkich forumowiczow

rodick
27-02-2007, 10:52
a noż widelec :) ...co prawda bez większej nadzei ale... wznawiam pytanie w nowym roku.

DorciaIQ
03-12-2011, 14:03
Żal ściska jak się odgrzebuje takie stare wątki, w których ludzie płaczą że 200 zł za metr ktoś chce!

Teraz w Latchorzewie do 1300 zł/m dochodzi :( Czy ktoś ma namiary na działki w Latchorzewie pliiiiiis????