PDA

Zobacz pełną wersję : Witam Szanowne Grono ...



Surveyor
26-10-2006, 08:01
W końcu rozpoczął się dla mnie ten upragniony czas spełniania marzeń o swoim domu. Pragnę powitać Wszystkich serdecznie. Jestem z Tarnobrzega, obecnie mieszkam w stolicy a wymarzony dom będzie w Grodzisku (południowe obrzeża). Pozdrawiam.

ESKIMOS
26-10-2006, 09:19
Witaj w klubie Surveyor i pochwal sie co budujesz. :D

Surveyor
27-10-2006, 07:41
Narazie etap podpisania umowy końcowej zakupu działki i załatwianie wszelkich formalności łącznie z wyłączeniem działki z prod.rolnej (niestety rolna ale przez to tańsza :) ) Projektu jeszcze nie wybraliśmy, zamierzam m.in. w tym celu przestudiować Wasze (Nasze) forum :) Planujemy domek ok 150m2 parterowy lub z poddaszem. I już na sam początek problemy: Moje kochanie chce parterowy i skromny, ja wolę z poddaszem i rozbudowanym dachem (duuużo drożej) a wiadomo jak z kasą. Ale z drugiej strony dom dubuje się raz a dobrze :) Liczę na to, że wiele rozwiązań naszych problemów znajdę na tym forum. Pozdrawiam.

ESKIMOS
27-10-2006, 08:00
Projektu jeszcze nie wybraliśmy, zamierzam m.in. w tym celu przestudiować Wasze (Nasze) forum :) Planujemy domek ok 150m2 parterowy lub z poddaszem. I już na sam początek problemy: Moje kochanie chce parterowy i skromny, ja wolę z poddaszem i rozbudowanym dachem (duuużo drożej) a wiadomo jak z kasą.
Projektów ok. 150 m2 p.u. są tysiące.
Dom z poddaszem uzytkowym na ogół bywa tańszy niz parterowy (przy tej samej p,u,) - o ile nie zaszalejesz z wielopołaciowym dachem, lukarnami, wykuszami, balkonikami itd.

Liczę na to, że wiele rozwiązań naszych problemów znajdę na tym forum.
Napewno. :D

Powodzenia.

Jerzysio
28-10-2006, 17:40
Witaj !
I jak szukasz czegoś niekatalogowego to może zerkniesz tutaj :
www.soprojekt.pl
Pozdro
J