PDA

Zobacz pełną wersję : Oprocentowanie jest za wysokie



agnieszka
21-03-2001, 12:05
Moim zdaNIEM ŻADEN KREDYT NIE JEST OPŁACALNY

kcieslak
23-03-2001, 10:09
NA PEWNO MASZ RACJĘ!!!! :smile:



ale jeszcze mniej opłacalne jest wynajmowanie przez lata mieszkania, płacenie kupy pieniędzy za coś, co i tak nigdy nie będzie twoje. lepeij chyba te pieniędze przeznaczyć na spłatę kredytu?

01-06-2001, 16:56
...zgadzam sie z "kcieslak".

agnieszko trzeba było 2 lata temu załóżyć sobie ROR-a w EURO (teraz jest za niski kurs) i wziąć kredyt w EURO, wtedy placi sie 6 do 8% odsetek, a kurs EURO nie ma znaczenia, bo pieniądze i tak masz na koncie w EURO.

wt

kip
07-01-2002, 11:43
W temacie KREDYTÓW na nieruchomości, materiały budowlane i ziemię zapraszam do zapoznania się z moją wypowiedzią dostępną na forum: Murator Forum Index >> Różne problemy i opinie >> Wątek: Kto wie coś o firmie TeFI (Towarzystwo Finansowo Inwestycyjne, 1 Ogólnopolski Otwarty Fundusz Mieszk.

Mam dostęp do njlepszej w 100% pewnej opcji finansowej na polskim rynku!!!!

karola
07-01-2002, 14:17
Kip - dosłownie jesteś wszędzie !
Słuchajcie, przecież będzie możan odliczać odsetki - zawsze to coś i wolę zaciągnąć kredyt i mieszkać na swoim niż płacić czynsz. W blokach czynsz porównywalny jest do rat bankowych.
Jak jednak znaleźć ten najlepszy kredyt??
W BANKU!!!!

kip
07-01-2002, 14:35
Jeżeli stać Cię na tak nieprzyzwoite odsetki to oczywiście można iść do banku. UIważaj na kredyty długoterminowe przeliczane z walut obcych. Można się przejechać. Proponuję poczytać trochę w specjalistycznej prasie finansowej.

karola
07-01-2002, 14:58
Staram się czytać.
Jednak oferty banków są jedyne wiarygodne. W naszym regionie własnie niedawno głośna była afera z firmą ktora obiecywała kredyt - oczywiście nikt nie otrzymał.
Dlaczego sie dziwisz że ludzię są ostrożni?

kip
07-01-2002, 15:07
OK. Rzuć okiem na stronę: http://www.kip.com.pl/kredyt

Jeżeli będą pytania proszę o kontakt e-mailem

karola
07-01-2002, 15:12
Kurka, MLM - kiedyś nalezałam (albo i jeszcze należe) do California Fitness - identyczny system
Sprzedaż witamin - nawet dobre!
Ale jestem kiepska w te klocki - brak czasu i mała wiara w te wyżyny finansowwe.
:smile:

07-01-2002, 16:05
No niesamowite. Cudów w finansach nie ma, tak samo jak nie ma darmowych obiadów. Przestrzegam wszystkich przed MLM.
W finansach są dwa rozwiązania: bankowe (lub generalnie: oparte na wartości pieniadza) i piramidowe. Te ostatnie wiadomo jak się kończą natomiast te pierwsze: no cóż bez fajerwerków za to w miarę bezpieczne i do ogarniecią ludzkim rozumem.

zugajm
08-01-2002, 11:16
On 2002-01-07 16:07, kip wrote:
OK. Rzuć okiem na stronę: http://www.kip.com.pl/kredyt

Jeżeli będą pytania proszę o kontakt e-mailem

Na podanej przez ciebie stronie brak szczegółów
W finansach nie ma filantropów
To jakaś bujda na resorach - UWAGA OSTROŻNIE

08-01-2002, 11:25
Popieram zugaja. Ta strona: http://www.kip.com.pl "śmierdzi" na kilometr jakimś kolejnym przekrętem. I zero konkretów.

Alanta
08-01-2002, 11:59
He, he, bo kip zapomniał podać, że to jest oprocentowanie miesięczne, a nie roczne :wink: . A na poważnie, osobom zatrudnionym na umowę o pracę radzę zainteresować się Zakładowym Funduszem Mieszkaniowym. Wiele firm, nawet małych, ma taki fundusz, co prawda kredyty tam są niewielkie, ale od czegoś trzeba zacząć. No i oprocentowanie jest małe.

kip
08-01-2002, 14:33
Oczywiście, że jest to oprocentowanie roczne, nie miesięczne. Już wspominałem, że jestem gotów spotkać się osobiście w celu przedstawienia oferety i oczywiście udowodnić, że wszystko jest w 100% pewne i uczciwe. Jestem uchwytny na terenie Wrocławia, no można powiedzieć, że także woj. dolnośląskiego. Raz w miesiącu odbywają się nasze cykliczne szkolenia (całodniowe) pod Opolem, gdzie również jestem gotów umówić się na spotkanie. Bardzo chętnie podejmę współpracę z dystrybutorami na terenie Górnego Śląska. Pozdrawiam!