PDA

Zobacz pełną wersję : Piec Dwufunkcyjny De Dietrich City II/24 - Nieudany model??



Richard_S
29-10-2006, 16:00
Witam!

Chciałbym podzielić się z użytkownikami forum swoją opinią na temat pieca dwufunkcyjnego De Dietrich City II/24. Otóż jestem zażenowany i bardzo zdenerwowany jakością tego pieca.

W ciagu kilku w sumie miesiecy eksploatacji zepsul mi sie 3 razy. Caly czas problem dotyczyl jedej funkcji, a mianowice podgrzewania cieplej wody użytkowej.

Ostatnim razem, serwisant z firmy De Dietrich naprawił mi ten piec, ale też nie do końca dobrze...

Wyjechał o godzinie 17:00 ( pracował od 11:00) ale już wieczorem nie miałem cieplej wody w kranie...

Pomyslalem sobie, ze to wypadek przy pracy.. ale cóż.. w ciagu tygodnia zdarzały sie jeszcze kilka razy podobne przypadki..

W koncu.. dziś piec znów kompletnie się zepsuł...

Teraz ani razu nie udało mi się uzyskać ciepłej wody..

Zamierzam oddać ten piec sprzdawcy.. i odzyskac kasę...

Czy Ktoś z Was Szanowni Forumowicze, miał podobne przypadki z tym piecem??

Jeśli tak, czy udało się Wam jakoś je zażegnać??

Dajcie znać pliz...

Jestem wściekły.. Mam małe dziecko, i nie mogę go wykąpać, tylko muzę podgrzewać wodę na gazie...

Pozdrawiam...

PS

Ten pokojowyu termoregulator też jakoś bardzo dziwnie działa...

Raz się odpala piec.. raz nie...

Generalnie żyję stresem czy piec De Dietrich zadziała czy nie...

:evil: :evil: :evil:

marcioszek
29-10-2006, 18:22
taki sam model tego pieca i tu "odpukać w niemalowane drewno" już drugi sezon chodzi bez zarzutów byle tak dalej

Richard_S
29-10-2006, 18:31
Masz dokłądnie taki sam model??

Pytam bo ja mam City II/24, a były podobno wcześniej City 24 (podobno jakieś nieudane i te moje są poprawione - jak widać.. nie do końca.. zeby nie powiedzieć że są schrzanione....)

PS

Na jaką powierzchnię zdecydowałeś się zakupić ten piec?? Ile ogrzewasz??

Mozesz powiedzieć czy dużą masz rodzinę ( w sensie czy często korzystasz z CWU)

???