PDA

Zobacz pełną wersję : ile za wykończenie



marcinc
21-04-2003, 21:56
witam; mam małą rozterkę - chcę kupić częściowo wykończony dom i nie mam pojęcia ile będzie mnie kosztowało wykończenie reszty ( mam tu na myśli koszty robocizny i materiałów ); o budownictwie też wiem bardzo mało, więc moje pytania mogą wydać się śmieszne, ale mimo tego proszę o pomoc;
na zewnątrz : ile będzie mnie kosztowało otynkowanie go ( zbudowany jest z cegieł i pustaków i już ocieplony także na te cegły trzeba położyć już tylko sam tynk) i położenie czegoś na dach ( na razie, od kilku lat, jest tam tylko papa ) myślę o dachówkach ewentualnie blachodachówkach lub goncie bitumicznym
w środku : wykończony jest tylko dół interesuje mnie więc koszt schodów na górę ( drewnianych ) - na górze jest otwarta przestrzeń z doprowadzonymi instalacjami interesuje mnie więc koszt tynków wewnętrznych , ścianek działowych i rozprowadzenia instalacji; z góry dziękuję za pomoc

janrenovate
27-04-2003, 05:19
Napisz do mnie lub zadzwoń w sprawie tego domu,mozemy sie umówic i obejrze to na miejscu,wowczas moge powiedziec o kosztach i cos doradzić.
tel;086-476-2827
kom;0694-908-737
Obecnie pracuje w Warszawie,wiec jesli jestes z Wawy to mozemy sie spotkac kazdego dnia po południu.