PDA

Zobacz pełną wersję : LES RADIANTES CHEMINEES PHILIPPE



Acent
31-10-2006, 18:42
Czy ktoś ma wkład takiej firmy?Co o tych wkładach sądzą forumowi kominkowi specjaliści?

alec
02-11-2006, 20:37
Mam od pięciu lat. Działa bez zarzutu. To chyba ok...

M@riusz_Radom
02-11-2006, 20:55
Przepraszam, że się wtrącam do rzeczowej dyskusji, ale kto do diaska wymyślił taką nazwę ? Ja bym tego w życiu nie kupił bo nie wiedziałbym nawet jak zapytać sprzedawcę o dostępność takiego wkładu ;) Kiedyś było na rynku pism kobiecych czasopismo SHE - wiecie dlaczego im nie wyszło na rynku Polskim i przestali je wydawać, mimo że pismo jest dość poluparne w innych częściach europy? Ano nasze kobiety, szczególnie te nie wysławiające się po anglikańskiemu, nie wiedziały jak o nie poprosić w kiosku. A pokazywanie palcem było dla nich wstydliwe ;)

To tyle i przepraszam za wtrącenie

krzysztofh
03-11-2006, 06:19
Też mam taki kominek, tzn, tej firmy, szyba panoramiczna o szerokości coś ok 85cm. Wygląda efektownie jak się pali w kominu i bardzo szybko ogrzewa pomieszczenie.

agnieszkakusi
03-11-2006, 06:22
a jaki jest koszt takiego kominka? Ma ktoś link, żeby je obejrzeć?

dabell
03-11-2006, 07:32
Znajomi maja kominek tej firmy. Zwróciłam na niego uwagę, ponieważ jestem na etapie wyboru kominka do zamontowania za kilka miesięcy. Mają kominek z 2 bocznymi szybami.
Ogrzewają nim bez problemu dom ok. 150m2 - parter i poddasze z DGP grawitacyjnym. Są bardzo zadowoleni - teraz będzie już 3 sezon.

Acent
03-11-2006, 10:39
Dzięki za odzew!Ma ktoś może model 800?

krzysztofh
03-11-2006, 13:38
Mój kominek został zaprojektowany na bazie tego wzoru i chyba ten wkład został zastosowany:
http://www.cheminees-philippe-idf.com/cheminees_contemporaine_monfort.htm
Koszt wkładu to coś koło 5,5-6tys.

Acent
03-11-2006, 14:13
To by się zgadzało.Jesteś zadowolony z wkladu?

Acent
03-11-2006, 14:14
jak z regulacją dopływu powietrza ,szybą?

Acent
03-11-2006, 14:18
Przepraszam, że się wtrącam do rzeczowej dyskusji, ale kto do diaska wymyślił taką nazwę ? Ja bym tego w życiu nie kupił bo nie wiedziałbym nawet jak zapytać sprzedawcę o dostępność takiego wkładu ;) Kiedyś było na rynku pism kobiecych czasopismo SHE - wiecie dlaczego im nie wyszło na rynku Polskim i przestali je wydawać, mimo że pismo jest dość poluparne w innych częściach europy? Ano nasze kobiety, szczególnie te nie wysławiające się po anglikańskiemu, nie wiedziały jak o nie poprosić w kiosku. A pokazywanie palcem było dla nich wstydliwe ;)

To tyle i przepraszam za wtrącenie
Pewna francuska rodzina 150 lat temu....