PDA

Zobacz pełną wersję : Wielka Szkoda .... Witam



mackoś
31-10-2006, 22:25
Witam wszystkich jako nowy

i zrozpaczony, ...... że tak późno znalazłem to cudowne forum ...

Mieszkam sobie w starej kamienicy z 29 roku i zachciało mi się remontu. Niedużego, taki sobie tyci tyci, kuchnia, przedpokój i łazienka. Znalazłem sobie "ekipę" ... :cry: no i zrobili :cry:
Wszystko działało dopóty, dopóki nie wyszli. Jak wyszli to,
Miałem na podłodze deski i zostawili te deski, a na nie położyli kafle, nawet płytę OSB położyli i wylewkę, a potem wszystko odlazło :evil: :evil: ,
ponieważ widzieć już ich nie chciałem to zrobiłem tak, teraz mnie zabiją budowlańcy, na pewno zginę, ale co miałem robić ...
zdjąłem ruszające się płytki, wyczyściłem ruszającą się wylewkę i przykleiłem płytki na akryl :lol:, ale najgorsze przede mną, muszę zrobić fugi z silikonu, bo mi normalne wyjdą, jak moja nowa "pływająca podłoga" zacznie się ruszać. :lol:

Ale tak w ogóle to jestem wesoły, jeszcze raz witam i mam nadzieję wykorzystac to forum, bo marzy mi się dom z bali ... o tak 8)

Nefer
31-10-2006, 22:28
A witaj, witaj i nadrabiaj zaległości :):) Będzie cooool :)

mackoś
31-10-2006, 22:46
Będę, będę, na razie muszę znaleźć info z czego zrobic te fugi. Silikon się świeci, koszmar :cry:

Nefer
31-10-2006, 22:47
Będę, będę, na razie muszę znaleźć info z czego zrobic te fugi. Silikon się świeci, koszmar :cry:
eeeee jak świeci w nocy to może robić za diody ledowe :):)

mackoś
31-10-2006, 22:54
On świeci zawsze, w dzień, w nocy ... a właściwie to się błyszczy, jak to szary silikon :lol: obrzydlistwo :x

Jak nic nie znajdę to sobie dywanik położę :lol: i już :lol:

Mały
02-11-2006, 16:41
A witaj Mackoœ.

mackoś
02-11-2006, 18:54
Witam, witam i jeszcze na razie czytam, a nie pytam, ale zacznę pytać ... :D