PDA

Zobacz pełną wersję : Co pierwsze: wełna czy okna połaciowe ?



p
02-11-2006, 21:03
Witajcie,

no właśnie: czy mogę najpierw (za kilka dni) ocieplić dach wełną a potem (na wiosnę) instalować okna połaciowe ? Czy muszę najpierw okna a potem dopiero wełnę ?

p.

benyś
02-11-2006, 21:09
A dach już pokryty ?

marcinpszczyna
02-11-2006, 21:13
Ja zrobiłem w ten sposób, że pod okna dachowe zostawiłem miejsce - po prostu przybiłem pomiędzy krokwie deski a resztę ociepliłem wełną. Było to prowizoryczne rozwiązanie, nie wykańczałem jeszcze wtedy skosów poddasza. Jeżeli chcesz wykańczać skosy poddasza to lepiej byłoby mieć zamontowane najpierw oka a potem ocieplać.

p
02-11-2006, 21:16
A dach już pokryty ?

Żartujesz sobie ? A gdzie uśmieszek ?

p.

wartownik
02-11-2006, 21:25
A dach już pokryty ?

Żartujesz sobie ? A gdzie uśmieszek ?

p.

Raz tak mialem , ze foliowalem dach a od spodu docieplali , pokrycie bylo duzo pozniej ... acha , no i ten usmieszek :D

benyś
02-11-2006, 21:34
To i tak byłeś lepszy ode mnie robiąc kiedyś dla dewelopera żaczołem foliować dach od kalenicy położyłem 1 słownie jeden pas folii szerokości 1,50m gdy przyszedł gipsiarz i zaczął ocieplać pytam się co ty robisz chłopie on mi na to termin termin goni :lol: szczęka mi opadła :o stąd moje pytanie o dach bo robiłem już dla wielu idiotów którzy mieli dach opapowany tylko i zrobioną izolacje z gipsami mówiąc że u nich nic nie cieknie :lol: i prawda bo cała woda poszła w wełnę :lol: wystarczy uśmieszków ?

yama
03-11-2006, 20:04
Witajcie,

no właśnie: czy mogę najpierw (za kilka dni) ocieplić dach wełną a potem (na wiosnę) instalować okna połaciowe ? Czy muszę najpierw okna a potem dopiero wełnę ?

p.
no wygodniej wstawić okna , ostatecznie ożesz wyjąć skrzydła na zime i zaślepić
co do kolejności robót to na sąsiedniej ulicy budują na handel , dopiero robią ścianki kolankowe a na dole juz tynkują , są wylewki i okna
dzisiaj przywiezli styro na elewacje