PDA

Zobacz pełną wersję : Farba firmy FOX w łazience na drewnie



Women
02-11-2006, 21:09
W łazience chciałabym zamknąć wnękę drzwiczkami drewnianymi pomalowanymi werniksem firmy FOX. Marzy mi się faktura z lekko zazaczonymi motywami np. mewa, poniżej muszle. To tylko projekt. Nie wiem jak by mi to wyszło, U mnie z reguły kończy się na projekcie. A na dodatek obsługującą w sklepie pani powiedziała, że może pękać farba i że lepsza byłaby farba Alpine.Poniewaz jest to farba nie tak często stosowana, więć muszę zapytać szerokie grono czytelników. Może któreś z Was ma tą farbą pokryte drewno i na dodatek w łazience, gdzie warunki są inne niz w pokojach. Poza tym czy nie brudziłyby się te drzwi, dotykane wiele razy w ciągu dnia.
W ostateczności zrobię drzwiczki (od podłogi po sam sufit - szerokość 40 cm) z białej płyty. Wcześniej myślałam o lustrze, ale potem wyobraziłam sobie wszystkie rzeczy odbijające się w lustrze i stwierdziłam, że byłby natłok i wcale nie powiększyłabym łazienki, a wręcz przeciwnie.

Betka
02-11-2006, 21:27
A może zrobisz to techniką decoupage. Jest ten wątek we wnętrzach. Nie musisz naklejać serwetek, ale tą techniką możesz pomalować szafke i będzie pięknie.