PDA

Zobacz pełną wersję : robocizna 20 tyś.zł???



bendzamin
04-11-2006, 17:13
Otrzymałem wycene za robocizne domu i cena jaka wyszła to 20 tyś zł. Robocizna obejmuje postwienie scian ok 200m2, kominów szt 2 zrobienie wienców i stropu a także dwa słupy dochodza i podciągi.
Stan w jakim sie znajduje domek jest zerowy płyta wylana, wykonawca przychodzi i zaczyna od izolacji poziomej na płycie a kończy na wystwieniu kotw pod murłate. Czy cena jaka mi zaproponował jest do przyjęcia czy lepiej szukac dalej? :-?

Filipo1980
04-11-2006, 17:28
witam. chetnie zrobie Ci to za 18 tys. i moze cos jeszcze urwiesz....

najszybciej druga polowa 2007

pozdrawiam

smiejus
04-11-2006, 17:34
ja za to samo płacę 14 500 netto w tym schody zabiegowe i ścianki działowe parteru - wydaje mi się że to tanio.
Mało jest ekip które w tej chwili można zaangażować.

Inna proponowała mi 41 000 netto za robotę (od geodety i zdjęcia humusu, przez stan zero, ściany nośne parteru i poddasza, 2 wieńce i strop, 2 kominy, więźbę i pokrycie dachowe). Podana cena nie uwzględnia schodów i podbitek.

Myślę że twoja cena najtańsza nie jest ale jak ekipa sprawdzona to chyba bym wzieła. A jak jest to cena na rok nastepny to raczej napewno bym wzieła, bo murarze z którymi gadałam nie chcieli się umawiać na cenę na przyszły rok, mówili że zobaczą jak będzie..

Dorota

bendzamin
04-11-2006, 19:22
powiem tak dużo i mało jest to rodzinny interes i każdy musi zarobic. Myślałem nad jakims jednym fachowcem i pomocnika mu rzucic nie kleją pomału. Dom bedzie z silki na klej wiec chyba robota nie tak ciezka. Jeśli ktos ma namiary na dobrego murarza prosze o kontakt okol. wrocławia

michcioizi
05-11-2006, 06:32
u mnie to wyjdzie około 12000 zł
ekipa górali

martinezbb
05-11-2006, 07:07
a co wy nato 44000 za : wybudowanie 112 m2 nowej dobudowy od stanu zero do dachu- odwodnienie, chudy beton, dach , ocieplenie styropianem = tynk oraz na starym domu( kostka 9x90 parter plus poddasze) zerwanie starego dachu zbicie szczytów nowy dach plus ocieplenie z tynkiem.