PDA

Zobacz pełną wersję : projekt C95 CICHY



marcinor
24-04-2006, 11:55
PROSZE O UWAGI NA TEMAT PROJEKTU "CICHY" - MURATORA.
ZA 3 MIESIĄCE ZACZYNAM BUDOWE.
CHCĘ ZROBIĆ TO JAK NAJLEPIEJ.
W MIARĘ MOŻLIWOŚCI BEZ BŁĘDÓW.
POZDRAWIAM :)

iriiis
05-11-2006, 12:14
Czy ktoś buduje dom C95 -CICHY z kolekcji domów gotowych Muratora

izabelka_
28-05-2007, 16:18
Witam!
Ponieważ planuje budowę wymarzonego domku to postanowiłam się trochę poduczyć w tematach budowlanych!Czytam czytam czytam i coraz to więcej pytań mi sie nasuwa i watpliwości ale co tam do odważnych świat należy!
W związku z ta moja budową mam pytanie czy może ktoś z Was korzystał z projektu muratora o nazwie CICHY http://projekty.muratordom.pl/search_results.htm?powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=cichy&symbol=&x=0&y=0
Może znajdzie się ktoś kto juz wybudował taki domek i może podzieli się kilkoma cennymi wskazówkami!Z góry dziękuje i pozdrawiam!

skraj76
03-02-2009, 19:27
Witam,

nie buduję (jeszcze) wg. tego projektu, ale chciałbym.

Daj znać, jeżeli jesteś w trakcie realizacji.

elli3
04-02-2009, 14:53
ja buduję cichego od września 2008r. zdążyliśmy przed zimą stan zerowy zrobić. :D

skraj76
08-02-2009, 03:51
wiem, zdążyliśmy to już trochę obgadać :)
ale gdzie są inni?

urko17
13-01-2010, 10:23
Witam - właśnie zamówiłem ten projekt :D Mam nadzieję , że mogę liczyć na dobre rady :roll:

claudine
03-08-2011, 19:12
my też budujemy ten domek :welcome:

claudine
03-08-2011, 19:13
Macie jakieś zdjęcia z budowy???

claudine
13-08-2011, 17:15
A to nasz "CICHY" domek :)
Tylko troszkę przerobiony :p

aisan81
07-10-2011, 09:35
A to nasz "CICHY" domek :)
Tylko troszkę przerobiony :p

jakie poniosłaś koszty budowy tego projektu

claudine
18-11-2011, 18:59
Przepraszam, że tak długo nie odp... Stan jaki widać na zdjęciu: to ok.80-100tyś (w tym jest szambo, instalacje elektryczne, sanitarne). Z tym, że dom budowany był w większości systemem gospodarczym :)

kinga_grybow
11-09-2012, 09:40
Witam
My właśnie 2 miesiące temu wprowadziliśmy do domu "cichy". Idealny projekt by wybudować funkcjonalny domek małym kosztem. Co prawda nasz dom z zewnątrz nie jest jeszcze całkowicie wykończony (brakuje mu elewacji, ale jest ocieplony i jakiegoś kamienia dołem), ale w środku jest cały skończony. Pomieszczenia na dole są zrobione tak samo jak w planie(nie ma schowka, a pokój dzienny jest całkiem oddzielony od kuchni, do której drzwi są w korytarzu), a górę zrobiliśmy całkiem inaczej. Są tam 3 pokoje (1 większy, 2mniejsze), łazienka i mała garderoba. Cały koszt domu, łącznie z wykończeniówką aż do momentu wprowadzenia wyniósł ok. 120tys. systemem gospodarczym, z pomocą rodziny i zakupami na promocji. Jednak niczego nam domu nie brakuje (jedynie stołu z krzesłami). Naprawdę polecam ten domek. Jest super!!! jeśli macie więcej pytań to piszcie. Chętnie odpowiem .

claudine
23-09-2012, 13:14
]Witam
My właśnie 2 miesiące temu wprowadziliśmy do domu "cichy". Idealny projekt by wybudować funkcjonalny domek małym kosztem. Co prawda nasz dom z zewnątrz nie jest jeszcze całkowicie wykończony (brakuje mu elewacji, ale jest ocieplony i jakiegoś kamienia dołem), ale w środku jest cały skończony. Pomieszczenia na dole są zrobione tak samo jak w planie(nie ma schowka, a pokój dzienny jest całkiem oddzielony od kuchni, do której drzwi są w korytarzu), a górę zrobiliśmy całkiem inaczej. Są tam 3 pokoje (1 większy, 2mniejsze), łazienka i mała garderoba. Cały koszt domu, łącznie z wykończeniówką aż do momentu wprowadzenia wyniósł ok. 120tys. systemem gospodarczym, z pomocą rodziny i zakupami na promocji. Jednak niczego nam domu nie brakuje (jedynie stołu z krzesłami). Naprawdę polecam ten domek. Jest super!!! jeśli macie więcej pytań to piszcie. Chętnie odpowiem


Witam!
My jesteśmy na etapie budowy "cichego". Chieliśmy wprowadzić jakieś zmiany, ale nic ciekawego nie przychodzi nam do głowy. Zależy nam właśnie na 3 pokojach na poddaszu. Czy można by zobaczyć rzut waszego domku, żeby podpatrzyć jakieś zmiany???:)