PDA

Zobacz pełną wersję : Elektronarzędzia - majsterkowanie



Alladyn`
06-11-2006, 20:02
Witam
Jakie narzędzia są niezbędne lub jakie preferujecie do codziennego majsterkowania (firma, model, zastosowanie)
Pytanie może wydać się dziwne ale lubię majsterkować (zrobić coś z niczego) i jestem ciekaw czym się bawicie.

Jerzysio
06-11-2006, 20:11
1. Wkrętarko-wiertarka ( max. voltaż ) - markowa
2. Wiertarka udarowa z opcją bruzdownicy - bez przesady
3. Wyrzynarka - markowa
4. Tarczówka - lepszej firmy
5. Drobniejszy sprzęt : lutownica pistoletowa, szlifierka, opalarka, mała wkrętarka, etc. - nie ma co za bardzo kasy wydawać, chyba, że robi się coś więcej....
Ze Słodowym :wink:
J

... nie podaje firm, bo każdy ma swojego faworyta 8)

Betka
06-11-2006, 20:16
Ale zadałeś pytanie. Moim zdaniem jest tysiące odpowiedzi. Moge napisać co ja używam. Wszelkiego rodzaju packi, szpachelki, japonki, papiery ścierne, szlifierki (mam takie żelazko super wynalazek i oscylacyjną), gumówke, piłka ręczna, ściski, różne drobiazgi. Wiertarka, piła tarczowa to już prosze męża, aby cosik mi pomógł.

Betka
06-11-2006, 20:18
Racja z tą wyrzynarką fajna rzecz i wykorzystuje ją też do ucinania :lol:

zahir1000
25-12-2006, 00:12
I koniecznie wszystko MAKITA - polecam.

Redakcja
02-09-2016, 14:46
W domu warsztacie warto mieć kilka przydatnych narzędzi. Jakie? Zobacz nasz film poradnik:

0_gc9i4ufr

Więcej filmów poradnikowych - zobacz na murator.tv - Telewizja poradnikowa dla Was (http://muratordom.pl/filmy/)

deryt22
29-09-2016, 20:15
Ja korzystam z różnych narzędzi, nie mam ulubionej marki. Po prostu kupuję w marketach budowlanych.

Mirekx
28-02-2019, 22:08
Ja mam warsztat przy domu właściwie. Pracujemy tam w trzech i ja sobie dnia nie wyobrażam bez szlifierki i papieru maszynowego wszelkiej maści. Na szczęście mam dobrego dostawcę taśm ściernych bezkońcowych: [SPAM]