PDA

Zobacz pełną wersję : Kolor bramy do okien Urzędowskiego M02



bwronka
08-11-2006, 21:32
Witam szanownych Forumowiczów,
Czy kotoś z Was jest może posiadaczem okien Urzędowskiego, meranti kolor M02 i przedzierał się przez problem malowania bramy garażowej - doboru koloru z palety RAL pasującej do tych okien (i jest zadowolony ze swojego wyboru)?
Proszę o pomoc - bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić koloru na bramie o powierzchni prawie 10m2 patrząc na próbnik mikroskopijnych wymiarów... ( a zadanie takie przydzielił mi mój szanowny mąż i nie chcę dać plamy ... o powierzchni 10 m2)

lontrel
09-11-2006, 19:57
Masz już zamontoowane okna?Co o nich sądzisz bo ja zastanawiam sie nad Urzedowskim M3

bwronka
09-11-2006, 21:11
Mam, od 2 tygodni - kolor nieco "marchewkowy", ale mam nadzieję że coś z czasem ściemnieje - jak to z drewnem bywa. Za to jeśli chodzi o terminowość dostaw to radzę uzbroić się w cierpliowść - opóźnione o 100%. Wyglądają ładnie a co do jakości - to czas pokaże.

lontrel
10-11-2006, 21:54
Ja słyszalem ze Urzedowski poszedl teraz na ilosc ibardzo spadla jakosc

lazik
11-11-2006, 09:07
Mam, od 2 tygodni - kolor nieco "marchewkowy", ale mam nadzieję że coś z czasem ściemnieje - jak to z drewnem bywa. Za to jeśli chodzi o terminowość dostaw to radzę uzbroić się w cierpliowść - opóźnione o 100%. Wyglądają ładnie a co do jakości - to czas pokaże.
A u mnie wszystko (okna+drzwi) 1 dzień pzed terminem. Część nawet była ponad tydzień wcześniej.
U mnie kolor to chyba S3 i z RALa było 8007 jak dobrze pamiętam (przeczucie mam że coś namieszałem ;) ).

lontrel
11-11-2006, 14:16
A czy moze ktos widzial okna Urzedowskiego po kilku latach uzytkowania jak wygladaja?

bwronka
13-11-2006, 10:43
A u mnie wszystko (okna+drzwi) 1 dzień pzed terminem. Część nawet była ponad tydzień wcześniej.
U mnie kolor to chyba S3 i z RALa było 8007 jak dobrze pamiętam (przeczucie mam że coś namieszałem ;) ).

Gratuluję szczęśliwcom - ja już w sprawie opóźnień osobiście z jakimś ważnym Dyrektorem korespondowałam .... Za to reklamację załatwiają dość szybko ( pomylili się i nie takie okno jak zamawiałam przyszło )
Jak dobieraliście kolor - na podstawie "minipapierka" (jeśli tak, to zazdroszę oka)? Czy robiliście jakieś większe próbki wybranych kolorów?

finlandia
22-11-2006, 12:11
Witam szanownych Forumowiczów,
Czy kotoś z Was jest może posiadaczem okien Urzędowskiego, meranti kolor M02 i przedzierał się przez problem malowania bramy garażowej - doboru koloru z palety RAL pasującej do tych okien (i jest zadowolony ze swojego wyboru)?

Ral do M2 to i wg mnei wielki problem.
Najlepiej wybrac okleine Zloty Dab i miec z glowy.
Spotkalem sie z Ral 8012, ale jest ciemniejszy i nie kazdemu bedzie pasowalo. jesli to nadal aktualne to prosze o wiadomsoc na priv, sluze odpowiednim zdjeciem.