PDA

Zobacz pełną wersję : a moze e-gielda zb?dnych mat. budowlanych ?



prusio
18-02-2002, 10:49
Witam !
Proponuje stworzyć kącik dla chcących pozbyć się zbędnych materiałów bodwlanych. Oczywiscie z jakimś podziałem na regiony, bo kto będzie jechał na drugi koniec Polski po 50 szt cegieł :smile:
Pamiętam jak natrudziłem się zaby się pozbyć elementów stropu Terriva (za dużo kupiłem pustaków). Przymierza się do budowy garażu i juz rozglądam sie po różnych gazetach, moze cos tanio kupię.
Pozdrawiam
Prusio. W-w

aziel
18-02-2002, 13:10
Wyjąłeś mi wątek spod klawiatury!
Zalega mi:
- klej do hebla
- bloczki hebel 12,5 mm odm. 500
- dachówka BRASS brązowa podwójna esówka
Adres budowy: Rybnik

18-02-2002, 16:23
<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: brzoza dnia 2002-02-21 19:40 ]</font>

Alanta
19-02-2002, 09:41
Hej, hej, nie pozbywajcie się tak pochopnie wszystkiego, zaczekajcie przynajmniej do skończenia budowy! Ja też myślałam, że nie będą mi potrzebne resztki bloczków i pozwoliłam zabrać je sąsiadowi, a potem coś mi "wyskoczyło" i musiałam dokupywać! Takie rzeczy, jak dachówka mogą sie przydac przy urządzaniu posesji, np. daszki nad śmietnikami, domki dla psów lub kotów, karmniki...Ładnie wygląda, jak detale są wykończone w ten sam sposób co dom!

yenot
19-02-2002, 11:58
Ja juz skonczylem 1,5 roku temu i wszystkiego się pozbyłem.
No, nie wszystkiego - zostawiłem sobie 23 paczki dachówki na wymianę, jakby co. :smile:
Teraz myślę o budowie małej szopki na drewno a nie uśmiecha mi się placic tartakowi za nówki deski czy belki.
Na budowach pełno tego się wala i chętnie bym coś "łyknął"
Moze Admin wyskrobie trochę miejsca na Portalu i załozy nam taką małą bazkę ogłoszeniową z podziałem na regiony.
Dużo ludzi tu zagląda, a problem pozostałosci po budowie wciąż istnieje.
Pomysł uważam za bardzo dobry.

yenot
19-02-2002, 11:59
Ojoj ! Oczywiście 3 paczki dachówki :smile: Nie 23 !

bobiczek
20-02-2002, 13:49
Ten pomysł jest jednym z lepszych ostatnio tu rzucanych.
Na zbyciu jeszcze mam za mało , ale chetnie coś taniej kupię?

Rafter
20-02-2002, 17:33
Prusio, to się robi tak,
Nastały czasy konkurencji, więc wykorzystując sytuację dogadałem się w Budokruszu na zwrot niewykorzystanych bloczków fundamentowych i Terriva.
Cztery bloczki Terriva zostawiłem i z szalunków zrobiłem stół.
Jakie tam się imprezy odbywały to nie uwierzycie.
A jak nie uwierzycie to Wam nie będę pisał.

Pozdrawiam

P.S.
Jak dodajecie te mordki do tekstu?

Alanta
21-02-2002, 10:24
Stół można też zrobić z koziołków rusztowaniowych, stołki z bloczków, ławę z kantówek na bloczkach i impreza na całego :smile:
Mordki są w "FAQ".

Frankai
21-02-2002, 11:04
A skoro przeszliście z giełdy na imprezy, to ostrzegam przed parapetówami - należy zabezpieczyć tynk pod oknami. Bo jak gościu przeholuje i chce zwrócić treść żołądkową, a jest kulturalny i nie robi tego na podłogę - to najbliżej jest okno.

Gagata
25-02-2002, 14:01
On 2002-02-20 17:33, Rafter wrote:
Prusio, to się robi tak,
Nastały czasy konkurencji, więc wykorzystując sytuację dogadałem się w Budokruszu na zwrot niewykorzystanych bloczków fundamentowych i Terriva.
Cztery bloczki Terriva zostawiłem i z szalunków zrobiłem stół.
Jakie tam się imprezy odbywały to nie uwierzycie.
A jak nie uwierzycie to Wam nie będę pisał.

Pozdrawiam

P.S.
Jak dodajecie te mordki do tekstu?

* Ja robię oczka z dwokropka (albo średnika), nosek z myślnika a buźka to nawias i puszczam tak w miom tekście a na FORUM wychodzi buźka! SERIO.

Frankai
25-02-2002, 14:05
Oj Gagata - przecież to jest w pierwszej kolumnie tabeli. Uważaj jak zamykasz nawiasz po 8 bo Ci wyjdzie Cool, itp. Śmiech pełną gębą też nie wyjdzie, bo zostanie uśmieszek i nawiasy.

rchmielewski
26-02-2002, 20:16
miało być o giełdzie towarowej a wyszły buźki. Ale to chyba dobrze.Zauważyłem, że forumowicze to ludzie raczej życzliwi i weseli a jest niestety w Muratorze cykl; "bodaj byś sobie dom budował".
Poszukuję do kupna beton komórkowy w okolicy Łodzi. Pozdrawiam wszystkich.

dstrupie
08-02-2007, 12:58
Nikt z resztek zupy nie ugotuje a innym może się przydać

magdac.
08-02-2007, 16:40
No dokładnie super by było bo ja mam kilka rzeczy na zbyciu, a to jeszcze nie koniec mojej budowy

daxima
08-02-2007, 17:22
To może ktoś chętny na stemple drewniane
Mam tego cały garaż ;)
okolice Olsztyna war -maz

zamareck
23-03-2009, 11:52
Ja ogłaszam się od kilku miesięcy że mam rożne pozostałości ale dosłownie zero odzewu !!!! M. in. wełnę i styropian po mojej budowie, ale chyba kryzys wszystkich inwestorów wystraszył.