PDA

Zobacz pełną wersję : wzór pisma - zgoda sąsiadów na budowę bliżej ich ''płotów''



JMDESPERADO
10-11-2006, 19:49
SZUKAM WZORU PISMA- gdzie sąsiedzi wyrażają zgodę, że mogę postawić dom bliżej ich ''płotów'' aniżeli określają to przepisy. Działka jest za wąska a w Starostwie Powiatowym, powiedziano, mi, że gdy będę miał zgodę sąsiadów to można wysłać podanie do Ministra Budownictwa. Niestety na obecną chwilę nie wiem jakie dane mają być zawarte w takim oświadczeniu sąsiadów [zgadzają się].Proszę o pomoc.Dziękuję

Jola z Melisy
10-01-2007, 18:41
SZUKAM WZORU PISMA- gdzie sąsiedzi wyrażają zgodę, że mogę postawić dom bliżej ich ''płotów'' aniżeli określają to przepisy. Działka jest za wąska a w Starostwie Powiatowym, powiedziano, mi, że gdy będę miał zgodę sąsiadów to można wysłać podanie do Ministra Budownictwa. Niestety na obecną chwilę nie wiem jakie dane mają być zawarte w takim oświadczeniu sąsiadów [zgadzają się].Proszę o pomoc.Dziękuję

Pewnie to już nieaktualne, bo minęło sporo czasu od go zapytania, ale na wszelki wypadek. My tez mielismy ten problem. Sąsiad zgodził się abyśmy przysunęli sie do jego płotu. Nie było żadnego wzoru pisma tylko jego deklaracja (oczywiscie pisemna) pt wyrażam zgodę....Zanieśliśmy to pisemko do urzędu i dostaliśmy pozwolenie na budowę. Dzięki temu będziemy mieli garaż przylegający do działki sąsiada. Pozdrawiam i powodzenia, Grunt to fajny sąsiad. To najtrudniej zmienić. :P

piotrulex
22-01-2007, 19:54
nasza dzialka ma szerokosci 16,5 metra. znalezlismy taki projekt, ze bez niczyjej zgody sie mniescil - do tego nawet ladny i funkcjonalny :)