PDA

Zobacz pełną wersję : projekt D38 UROCZY



arkom
15-05-2005, 11:45
Witam czy buduje ktoś z Was dom UROCZY z Serwisu projektowego "KONSUL" z Brzeziny koło Wrocławia
http://www.domykonsul.pl/uroczy.htm

stuk
15-05-2005, 11:49
Dlaczego nie ma tam rzutów poddasza?? :roll:

arkom
15-05-2005, 11:54
rzut podasza mozna zrobic wedlug uznania ja zaplanowalem na gorze trzy sypialnie male pomieszczenie gosp oraz lazienke

TOMMASO
15-05-2005, 16:47
sZUKAM KONTAKTU Z OSOBAMI KTÓRE BUDOWAŁY LUB BUDUJA DOM ,,UROCZY,, D_38 LUB d-38 A,PONIEWAZ MAMM PROBLEMY Z PODDASZEM

acca5
04-08-2005, 20:35
Cześć poszukuje osob ktore budują uroczy. jest tam dach 20st, jaki rodzaj więźby przewiduje projektant pod dachowke ceramiczna interesuje mnie wielkośc krokwi i co ile one sa , czy mozesz przeslac mi skan dachu i więżby z przekrojami, buduje dom o kacie nachylena22 i więżba jest pod blache , A chciałabym miec dachowke. Interesuje mnierząd wielkosci jaki musze zmienić krokwie a moze wystarczy tylko rozstaw krokwi . projekt oddam do przeliczenia architektowi ale chcialabym wstepnie wiedziec jakie duze to sa zmiany. kazdy pieniądz sie liczy.
Mój e-mail: [email protected]

olin13
19-08-2005, 16:51
Witam wszystkich bywalców forum!!!

Właśnie zostałem szczęśliwym :) posiadaczem projektu o interesującej nazwie "Uroczy - d38" Poszukuję kontaktu z osobami, którzy budują domek o powyższej nazwie lub już szczęśliwie zakończyli inwestycję. W związku z rozpoczęciem budowy mam mnóstwo pytań np. z czego najlepiej budować (cegła, pustak, pustak ceramiczny itp.). czy fundament musi uwzględniać wybór materiału? itp.

Pozdrawiam

rogo24
14-10-2005, 10:39
Właśnie od 2003r prowadzę budowę d38. Do budowy ścian zastosowałem pustaki keramzytowe /2 warstwy pustaków w środek styropian 8cm./
Zmieniłem konstrukcje dachu, kąt nachylenia do 35 stopni, tak aby w przyszłości można zagospodarować poddasze.

tomitomi5
18-11-2006, 11:41
Witam wszystkich
Mam do sprzedania projekt muratora D38 uroczy,kopilem go 3 lata temu z zamiarem budowy,ale sytuacja nie pozwolila mi na dokonanie tego,teraz z zona wybralismy troche inny projekt i ten jest nam niepotrzebny,jesli jest ktos zdecydowany na ten projekt to chetnie odsprzedam,projet ma tylko 3 egzemplarze,ale jak ktos bedzie chetny,to ja dokopie czwarty,po konkretnym uzgodnieniu.Na projekt posiadam rachunek zakopu ,jest wogole niezniszczony poprostu sobie lezy i czeka na inwestora.Wszelkie informacje najchetniej prosze na email kierowac;
[email protected]
Pozdrawiam

ankam51
24-01-2011, 10:51
Witam!!!! Mam takie pytanie-czy ma ktoś zdjęcia wykończonego wewnątrz domu uroczy d38. Chciałabym go fajnie urządzić ale nie mam pomysłu. Z góry dziękuję.