PDA

Zobacz pełną wersję : projekt WM22 ZYGMUNTÓWKA



Zenon Szostak
14-12-2004, 19:36
Kto buduje lub zbudował Murator D55 - Gościnny, Murator WM22- Zygmuntówka lub Murator D07- Praktyczny

nastal
24-01-2006, 20:47
My budujemy zygmuntowke, wariant 1. lustrzane odbicie, a o praktycznym jest caly watek - D07

agi_78
20-11-2006, 15:16
Witam
Ten projekt pochodzi z Muratora z programu DOM DOSTĘPNY.

Co o nim myślicie?

www.projekty.murator.pl/projekt?IdProjektu=285&IdKolekcji=37

Wydaje mi się, że będzie niedrogi w budowie. A takiego projektu szukam. Ma duży salon, położenie pomieszczeń po odpowiednich stronach świata (dziełka z wjazdem od północy).

Czy ktoś zdecydował się na ten projekt? Z chęcią przeczytam opinie na jego temat.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :D

krzysztof.ka
20-11-2006, 15:51
Chatka całkiem ładna!
duża przestrzeń ( przyda się przy zjazdach rodzinnych :D ),parter jasny bo nie ma zbędnych ścianek, które by zaciemniały pomieszczenia!
Układ pokoi na poddaszu jest OK! dzieciaki swoją mają stronę rodzice swoją(funkcjonalna garderoba w sypialni)! myśle, że fajnie by wyglądał sufit na parteże gdyby strop był drewniany(tzn.gdyby wystawały belki )

agi_78
21-11-2006, 10:46
Wcześniej nie zauważyłam, że nie ma pomieszczenia gospodarczego. A przydałoby się :(

Basinka
29-01-2007, 19:17
My będziemy budować Zygmuntówkę.

asiul
13-03-2007, 22:07
witam
jako że niezbyt wiele jest w temacie "zygmuntówki" to jeśli mozna chciałbym spytać budujących i planujących jak oceniacie koszty budowy?
czy wg Was te podane przez muratora są realne?

my rok temu kupiliśmy inny projekt "skrzat" ale rozpoczęcie budowy odłożyliśmy i teraz nam się odmieniło. Myślimy nad konkursowym lub "zygmuntówką".

Może budujący mają jakieś zdjęcia?

dzięki za wsparcie
pozdr

dominiaaa
06-05-2009, 17:42
Witam.Czy ktoś buduje zygmuntówkę z podwójnym garażem?Bardzo podoba nam się układ pomieszczeń w domu i prosty wygląd tego domku.Wydaje się też niedrogi w budowie.Zaadaptowałabym tylko garaż na cele mieszkalne ponieważ zamieszkają z nami moi rodzice.Co o tym myślicie? :roll:

frjo
13-02-2010, 22:26
Wyciągam

Właśnie dzisiaj znalazłam ten projekt i wydaje mi się całkiem całkiem.

Wiec ponawiam pytanie asiul: ''witam
jako że niezbyt wiele jest w temacie "zygmuntówki" to jeśli można chciałbym spytać budujących i planujących jak oceniacie koszty budowy?
czy wg Was te podane przez muratora są realne?

(...)
Może budujący mają jakieś zdjęcia?

dzięki za wsparcie
pozdr''

GrzegorzZ
22-03-2010, 00:22
Witam.
Mieszkam w Zygmuntówce WM22 od blisko 6 miesięcy. Czas realizacji od 06.06.2008 (geodeta na budowie -wytyczenie budynku) do października 2009 r. Koszt całkowity 250 tyś zl. (na gotowo + mebelki). Budowa - 40% praca własna 60% firmy. Polecam ten domek ze względu na jego prostą budowę a co za tym idzie stosunkowo tani koszt budowy (jeden komin, jeden pion kanalizacyjny itp.) i jak się okazuje całkiem przyzwoitą funkcjonalność(rodzinka 2+2).
Pozdrawiam.