PDA

Zobacz pełną wersję : czy produkty ferroli sa dobre ?



minkiel
21-11-2006, 14:54
interesuja mnie wasze opinie o produktach firmy ferroli . jest to wloska firma a czy ma dobre produkty ?
chcialem kupic piec 2 fun.

lukol-bis
21-11-2006, 15:27
Firma włoska, fabryka we Francji, w srodku to samo, co we wszystkich innych.
Jak kocioł Ci odpowiada i cena jest zadowalająca, to nie ma się nad czym zastanawiać.
Teraz jakość i technologia wszędzie są na podobnym poziomie.
Pozdrawiam

jandu
15-12-2008, 11:22
Witam serdecznie!
Bardzo interesują mnie doświadczenia użytkowników tych kotłów, z zwłaszcza serwisowania. Mam bardzo przykre doświadczenia zarówno z firmą w której kupiłem kocioł INTELPLAST z Wrocławia a także z producentem kotła firmą Ferroli. Istnieję prawie 100% pewność że na rynku są wadliwe kotły tej firmy - Domiproject C24. Awaria obiegu CWU tego kotła spowodowała u mnie zalanie całego domu i szkody których do tej pory nie jestem w stanie odzyskać. Serwis i producent uchyla się od odpowiedzialności.
Awaria nastąpiła wskutek zadziałania czujnika do podgrzewania CWU przy wyłączonym piecu oraz zakręconych kranach. Piec grzał wodę przy jej braku przepływu co spowodowało nagromadzenie pary wodnej pod dużym ciśnieniem i rozszczelnieniem układu na pierwszym kolanku pod piecem. I producent i serwis stwierdzili wadę czujnika podgrzewania CWU, ale na tym się skończyło. Czujnik wymienili a ja pozostałem z 10 000 litrów wody które poszły na dom i spowodowały straty na ponad 12 tys. Na obecna chwilę serwis i producent zwlają winę na siebie na wzajem a moje żądania pozostają bez echa. Prowadzenie korespondencji z firmą jest jak gadanie z "koniem".
Nie polecam.

krserwis
20-02-2011, 11:08
Nie słuchałeś Cimoszewicza? Trzeba było się ubezpieczyć! Kto pozwala aby wylało mu się tyle wody? Nie słyszałeś o zaworach?