PDA

Zobacz pełną wersję : dzialka budowlana na terenie slaska-kto wie gdzie?



dzban ze starej milosnej
29-04-2003, 16:32
czesc
szukam dzialki na terebnie slaska
najlepiej okolice katowic, bytomia, gliwic

czy zna ktos jakies dobre miejsce na wymarzony domek?
cena gra dosc duza role
dzieki z gory za pomoc

30-04-2003, 09:05
co nikt nie wie gdzie mozna fajna dzialke znalezc?
wiecej zaangazowania forumowicze...

30-04-2003, 09:26
Znam doskonałą działkę na hałdzie górniczej w Bytomiu z widokiem na osadnik ścieków. Zainteresowany???

magmi
30-04-2003, 09:39
Dzbanie, mogę podac namiary na ładne działki w okolicy Gliwic, ale podaj na priva jaka cena za m2 jest dla Ciebie do przyjęcia.

30-04-2003, 09:56
Idiotyczny temat. Trzeba ruszyć własną d**ę i poszukać. A gdy się ma za ciężką to trzeba sobie kupić gazetę i spojrzeć w ogłoszenia, albo skorzystać z wyszukiwarki internetowej. A gdy to wszystko przerasta Dzbana, to niech sam sobie da ogłoszenie do prasy w dziale: Działka- szukam działki. Podpis: Dzban.

30-04-2003, 10:16
Anonim do Anonima
A co ci to przeszkadza że ktoś zadaje takie pytania na forum, nie wiesz nie odpowiadaj i nie musisz szukać nikomu działki, a swoją d**ę trzymaj lepiej na krześle i jej nie podnoś.

30-04-2003, 15:05
dzieki za uwagi
oczywiscie mam pomysly jak szuka sie dzialki, ale tu mam forumowiczow

licze na to po prostu, ze ktos ma jakis cynk o ladnych dobrze polozonych dzialkach i tyle...

traktuje te pytanie jako po prostu dodatkowa mozliwosc
widze ze nie ma juz chyba na forum tematu, ktory by kogos nie zdenerwowal- no coz dziwi mnie to troche ale tak to juz jest i nic nie zmienie

07-05-2003, 07:48
nie badzcie tacy anonimowi...

dzialki na slasku to pomylka
tu nie ma ladnych dzialek
wszedzie syf
postawisz czyst auto na zewnatrz to nazajutrz musisz je myc bo jest cale pokryte warstwa pylu

ja to bym na slasku nie budowal

gaga2
07-05-2003, 15:53
Do Animowego - Twoje przemyślenia o mieszkaniu na Śląsku to z autopsji czy ze słyszenia?
Do autora wątku - jeśli jestem zainteresowany działkami w okolicach Mysłowic, to napisz do mnie na priv.
Gaga2

Taki sobie gośc
07-05-2003, 22:39
Anonimowy i całe szczęście że bys na śląsku nie budował bo takich capów jak ty to tu nie chcemy , jak nie wesz jak jest na śląsku to nie piernicz mi tu ,czy dla ciebie liczy sie jakies zadupie na wsi bo jest czyste powietrze a szkoły tam masz na tej wsi czy jezdzisz do miasta baseny itp, a co do pytania to np. Mikołó kamionka jest super przy trasie wisła katowice jest jak na wsi:wink:))) a w mieście .
pozdrawiam

Krystian
07-05-2003, 22:48
Zadaj to pytanie na innym forcie np.: Klub Budujący - Grupa Śląsk Górny i okolice, tam na pewno spotkasz się ze zrozumieniem, z tego co się orientuję sporo forumowiczów buduje w ,,zielonych" okolicach Gliwic.
Śląsk jest naprawdę piękny, a te blebleble o brudzie i ,,syfie" można zakopać w przeszłości (slamsy są wszędzie nawet w NYC), ale domy buduje się raczej gdzieś indziej...
Pozdrawiam.

08-05-2003, 12:33
Sorry. Ja też na Śląsku by nie budował. Wczoraj jechałem z Krakowa przez Śląsk. Nie jest to Zdrój. Zwłaszcza przy trasie Wisła - Katowice. Ale jak se pościelisz tak ..........
Pozdrawiam.