PDA

Zobacz pełną wersję : KUPIĘ - działkę w okolicy gm. Jabłonna (Trzciany, Skierdy..)



ninor77
23-11-2006, 13:13
Jak w temacie.

Jest nas 2 ekipy wiec może być duża działka (6000m2 - 7000m2). Jako ze mozemy oczywiscie kupowac oddzielnie dzialki typu 1500 m2 tez sie nadadzą :)
Ważne by było cicho i gdzieś przy lesie oraz by działka była przeznaczona do zabudowy domków wolnostojących.

Oferty proszę wysyłać na:
GaduGadu: 5336504
email: [email protected]
kom. +48 604 137 916

Andrzej Stempski

yama
24-11-2006, 11:24
skierdy ( te nowe przy lesie ) będą miały gaz za rok , my juz na wiosne
ceny pójdą wtedy w góre i to znacznie , popytaj sąsiadów w okolicy osiedla jabłonie jest tam jeszcze pare ''perełek '' zapomnianych

ninor77
24-11-2006, 14:03
dzieki za info - no wlasnie bylem niedawno umowiony z wlascicielem dzialki na http://www.il.pl/ziemia/ ale podniosl cene z 53 zl/m do 63 - jak na rolną to mnie nie stac. W okolicy nie widzialem zadnych domków - nie wiem tez za bardzo gdzie pytac - w urzedzie to namiarów na właścicieli działek mi nie dadzą ze wzgledu na ochrone danych osobowych :( No i co tu zrobić. Właśnie chcę zdążyć przed tymi podwyżkami ale .... i tak ciągle - możesz mi w tym jakoś pomóc.
Jak wejdziesz na strone którąpodałem powyżej to zobaczysz jaki rejon brałem pod uwagę - zaeży mi by było blisko lasu (ale tez nie skrajan bo z tego co wiem jest strefa ochronna dla lasu i niby działka jest ale nie mozna nic budować :) )

Jezeli będziecie tak uprzejmi i będąc na swoich budowach popytali sąsiadów byłbym bardzo wdzięczny. Jeżeli wypadnie działka w waszym sąsiedztwie - pierwszy zapraszam na imprezę zapoznawczą ;)

Moze chociaz info odnosnie miejsc "podejrzanych" o czekające na kupca???

Jakis szal na dzialki jest - nigdzie fajnych :( a skierdy mi sie podobają


Andrzej

yama
24-11-2006, 20:17
podniosl cene z 53 zl/m do 63 - jak na rolną to mnie nie stac
w okolicach osiedla jabłonie ceny działek dochodza do 80zł/m i też mają status działek rolnych ,ale oczywiście nie ma problemu z uzyskaniem pozwolenia
po drugiej stronie modlinskiej jest troche taniej , chociaz juz w rajszewie działki poniżej 90zł raczej nie kupisz ( bo jest gaz )

opiq
24-11-2006, 21:25
mam działkę do sprzedania w tych okolicach kawałek za Skierdami, we wsi Boża Wola
budowlana 4400mkw,
więcej informacji na http://bozawola.webpark.pl
lub http://bozawola1.webpark.pl

e-mail:[email protected]
tel. 507 936 073

ninor77
24-11-2006, 22:17
No to musże poszukac w skierdach - ta za 63 to ma pow 6700 (za duza :( ) - jezeli znacie kogoś kto szuka kupca - dajcie mi znać ok?

OPdnosnie Bozej Woli - widzialem tą działkę - bardzo ładnie połozona - no niestety jak wynika z planu zagospodarowania tylko część (bardzo mała) tej działki nadaje sie do normalnej zabudowy - pewnie dlatego cena 45 zl/m2. No niestety - Jezeli masz inne dzialki w Bozej Woli (troche nzej niz ta zaznaczona na Twojej stronie naprzyklad) to pewnie bm sie pisal..

opiq
25-11-2006, 18:07
no niestety jak wynika z planu zagospodarowania tylko część (bardzo mała) tej działki nadaje sie do normalnej zabudowy - pewnie dlatego cena 45 zl/m2

Z planu wynika, że masz 1320mkw pod full zabudowę, sądzę że to nie jest mało, no chyba że chcesz np. osiedle wybudować to może być problem, ale jeśli dom jednorodzinny to nie widzę problemu. Cena jak zauważyłeś jest atrakcyjna, ale to nie z powodu jakiś tam ograniczeń, po prostu zależy mi na szybkiej sprzedaży, ale to nie znaczy że będzie wiecznie stała.

ninor77
25-11-2006, 18:39
Wszystko się zgadza - ale kupując 4400 m2 po 45 zł mam pod zabudowę tylko ok 30% z tej powierzchni - tylko o to mi chodziło. Cala reszta jest prawdą - działka bardzo ladna...

ninor77
26-11-2006, 21:20
No i co? Nic w Skierdach i okolicy??? - Masakra - wszyscy czekają na podwyżki chyba :(

pawelgawel2002
27-11-2006, 22:57
witam
ja wiem kto może mieć ale w jabłonnie i też czeka działka luks z planem zagospodarowania przestrzennego przy ulicy z nazwą... powiedział że za 300pln zastanowiłby się nad sprzedarzą około 1500mkw typowi nie zależy ale wiadomo cena....
to jest działka na bliźniaka szerokość około 27m a długość około 55m
pozdrawiam

ninor77
28-11-2006, 13:22
dzięki bardzo za namiary - ale 300 PLN to dla mnie cena zaporowa niestety :(

yama
29-11-2006, 10:02
no i zakładają gaz rurke koło jabłoni,Trzciany tez są ''gazowane'' :lol:

ale dla Ciebie to zła informacja
chociaż nigdy nie będzie tak drogo żeby nie mogło być drożej

yama
30-11-2006, 17:35
w necie są dwie działki które wiem gdzie ''leżą'' pytałem sie o nie dwa lata temu
jedna jest dwa razy droższa , druga trzy

lukasz1006
30-11-2006, 18:36
w Bożej Woli są działki na sprzedaż. Skręcając z trasy NDM-Wawa na Janówek/Góre jadąc ok. 300 metrów na płocie po lewej stronie wisi żółta tablica "działki na sprzedaż" z numerem telefonu i jadąc dalej ok 300metrów lub więcej będzie na drzewie po prawej stronie także tablica z numerem telefonu. I warto wjechac w osiedle tam także jest/albo juz sprzedane kilka działek na sprzedaz. Warto podjechać do sołtysa i wypytać się kto ma i co jak. Z tego co wiem w 2007 roku na Bożej Woli też ma być gaz.