PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś z was stosował polimerobeton?



ja14
29-11-2006, 18:59
Znalazłem na allegro taką aukcję:

http://www.allegro.pl/item146143155_polimerobeton_dla_kazdego.html

Czy ktoś z was używał takiego dodatku?
Czy to rzeczywiście taka rewelacja?

Maggie
29-11-2006, 20:54
mam studnię wodomierzową z polimerobetonu. Czy rewelacja - nie wiem. Studnia jak studnia :-?

adam_mk
30-11-2006, 08:41
Witaj
Trąciłeś temat, który teraz właśnie drążę.
Polimerobetony to naprawdę ciekawe materiały. Bieda z tym, że przeważnie wychodzą z gorących, ciśnieniowych form, bo te reakcje zachodzą w podwyższonych temperaturach. Pewnie nie wszystkie, ale te powszechnie dostępne -tak.
Ja potrzebuję takiego dodatku, który wzmocni mechanicznie cienkościenne elementy betonowe i uszczelni je dla wody. W tej chwili mam ten specyfik. Lada dzień będę wiedział coś więcej, bo zamiarzam zrobić płytkę z nim i drugą, kontrolną, bez niego. Zobaczę co z tego wyjdzie.

Jakby to wyszło, to mam rozwiązane 100 problemów z piwnicami.
Pozdrawiam Adam M.

ja14
30-11-2006, 09:26
Witaj
Trąciłeś temat, który teraz właśnie drążę.
Polimerobetony to naprawdę ciekawe materiały. Bieda z tym, że przeważnie wychodzą z gorących, ciśnieniowych form, bo te reakcje zachodzą w podwyższonych temperaturach. Pewnie nie wszystkie, ale te powszechnie dostępne -tak.
Ja potrzebuję takiego dodatku, który wzmocni mechanicznie cienkościenne elementy betonowe i uszczelni je dla wody. W tej chwili mam ten specyfik. Lada dzień będę wiedział coś więcej, bo zamiarzam zrobić płytkę z nim i drugą, kontrolną, bez niego. Zobaczę co z tego wyjdzie.

Jakby to wyszło, to mam rozwiązane 100 problemów z piwnicami.
Pozdrawiam Adam M.

Super, że się odezwałeś. Jak znam Twoją dociekliwość to wkrótce temat będzie rozpracowany w 100%. :D Masz dokładnie ten specyfik z podanego linku?

Pozdrawiam.

adam_mk
01-12-2006, 00:10
Dokładnie ten sam.
Ale ja go mam już ze 6 miesięcy. Jakoś na razie nie było czasu, aby go pomęczyć. Podobno się nie starzeje. Zobaczymy.

Gdzie, do czego chcesz go dopaprać? Co chcesz wzmacniać?
Pozdrawiam Adam M.

ja14
02-12-2006, 09:49
No tak konkretnie nad zastosowaniami to nie rozmyślałem. Ale może byłby dobry np. na balkony? Albo posadzka w garażu?

adam_mk
02-12-2006, 13:34
Ja celuję w to, co pod ziemią. Balkony czy wylewki to też dobry pomysł.
Adam M.

rigmec
15-08-2013, 11:09
Bardzo stary temat ale nie będę zakładał nowego.
Remontuję stary dom bez fundamentów i będę wylewał chudziak na to papa zawinięta na ściany na to legary na słupkach betonowych I podłoga z desek. Generalnie takie rozwiazanie świetnie się sprawdzi u mojej kuzynki ale czasy się zmieniaja i może warto skorzystać z takich dodatków jak ten do chudziaka.
Proszę o opinie.
Z góry dziękuję I przepraszam, że nie będę szybko odpowiadać na posty ale nie mam internetu w domu I korzystam z wifi w sasiednim mieście.