PDA

Zobacz pełną wersję : podlogowka jeszcze raz:)



joanna_zaj
01-12-2006, 13:18
Mam pytanie:
Czy prawda jest,ze po ulozeniu terakoty musze na dwa tygodnie wylaczyc cale ogrzewanie podlogowe?
Jezeli to prawda,to zalamie sie bo zimno sie szykuje w moje stopki:).
Prosze o szybka odpowiedz.Juz 3 dni jestem bez podlogowki i zimno jak nie powiem co:(.

SAVAGE7
01-12-2006, 13:46
ja słyszałem o tygodniu. po tym czasie włączyłem podłogówkę i jest ok.

jea
01-12-2006, 14:00
Mam pytanie:
Czy prawda jest,ze po ulozeniu terakoty musze na dwa tygodnie wylaczyc cale ogrzewanie podlogowe?
Jezeli to prawda,to zalamie sie bo zimno sie szykuje w moje stopki:).
Prosze o szybka odpowiedz.Juz 3 dni jestem bez podlogowki i zimno jak nie powiem co:(.
Czas zależy od temperatury otoczenia, musi schnąć. Dwa tygodnie to może nie ale 10 dni i włącz, tylko na niską temperaturę.

Magg
02-12-2006, 00:02
No własnie, a co, gdy podłogówka jeszcze nie chodziła, a teraktota juz lezy... tzn prawie leży, bo jeszcze nie zafugowana. U nas tak wychodzi, że gaz włączy nam gazowania za jakiś czas a my wykanczamy podłogi, tam gdzie jest ogrzewanie podłogowe kładziemy płytki gresowe. Doradzono nam, aby przed uruchomieniem grzania nie fugowac. CZY SLUSZNIE?? :-?

joanna_zaj
02-12-2006, 10:36
Dzieki za szybka pomoc:).Zawsze to kilka dni mniej.

Moj instalator powiedzial,ze lepiej nie ukladac terakoty,przed rozruchem podlogowki.
Fugi powinny byc elastyczne,a czy maja one bezposredni wplyw na pekanie terakoty ,to ....nie wiem ?