PDA

Zobacz pełną wersję : Do elektryków/energetków



MARKOG
02-12-2006, 16:33
Witam mam prośbę w imieniu mojej ciotki spod Warszawy

Sytuacka wygląda następująco:
Działki rekraacyjne w ilośći 34 szt po 15m szerokości każda usytuowane wzdłuż jednej dróżki na terenie działki czyli jakieś 500-600mb drogi nie utwardzonej. Ponieważ pod działki doprowadzono już prąd (jest trafo na słupie i podkop pod samą furtkę działek) to na wiosnę szykują się prace pt: uzbrojenie każdej działki w prąd. Założenia: kabel - tańszy aluminiowy, skrzynki elektyczne 1 na 4 działki (4 liczniki, 4 zabezpieczenia w szafce).
Jaki może być orientacyjny koszt wykonania tej instalacji. Własciciele działek usilnie szukają wykonawcy który podjąłby się wykonania tych prac - wykonwca "polecony" przez ZE wydaje mi się żę chce troszeczke "zarobić" na biednych działkowcach bo wycenił prace na 80000 zł co mi się wydaje troszkę dużą kwotą jak na 600 m kabla i 10 dużych skrzynek.
Jeśli jest ktoś chętny to mogę skontaktować (potrzebne jakieś uprawnienia - pewnie do podłączenia się do trafo ZE).

PS Dodam jeszcze że istnieje możliwość dorobiena poprzez umówienie się osobno z każdym z działkowców i doprowadzeniem prądu do altanki/budynku oraz rozprowadzenie - ale to już indywidualna sprawa.

MARKOG
12-12-2006, 19:31
Nie ma nikogo chętnego - jest kasa do zarobienia :). Mam juz gotowy projekt tej inwestycji i ślepy kosztorys: 500 mb kabla + 9 szafek ZK3
Dodatkowo każda działeczka (a jest ich 34 - pewnie będzie chciała rozprowadzenia po domku ). Jak ktos chętny to na priva.

Artur K.
13-12-2006, 08:01
Podeślij mi na e-mail wstępne projekty i materiałówke. Zobaczę co się da zrobić i czy znajdziemy wolny termin :)

MARKOG
13-12-2006, 08:44
wyslalem ci info na priva