PDA

Zobacz pełną wersję : Promocja na styropian



AAgnieszk@
03-12-2006, 09:59
Czytam w ulotce: styropian w promocyjnej cenie 144,95/m3 styropian EPS 70 (FS-15) kupujesz w grudniu, odbierasz na wiosnę ...

Kompletnie nie orientuje sie w rodzajach styropianu itp. więc doradżcie czy ten styropian będzie ok. do ocieplenia budynku? Grubość 10cm., taki potrzebuję.

jajmar
03-12-2006, 10:06
Tak nadaje sie na ocieplenie ścian. Cena obecnie to coś ponad 160zł/m3.

kajja
03-12-2006, 11:16
AAgnieszka podaj proszę namiary...

mdzalewscy
03-12-2006, 16:09
cena O.K, trzeba dopilnować tylko aby w uwagach na fakturze był zapis odbiór towaru np. kwiecień, zwrócić uwagę, czy styro z frezem czy bez.... no i najważnejsze aby firma istniała do wiosny :-?

AAgnieszk@
04-12-2006, 09:45
Kajja, jest to hurtownia RCMB

SAVAGE7
04-12-2006, 09:49
ja bym jeszcze popytał o styro bez faktury. znam jednego producenta u którego można tak kupić.

jabko
04-12-2006, 10:28
A ja myślą że w styczniu a nawet lutym bedzie można dostać jeszcze taniej.
Jak teraz juzproponują takie rozwiazanie to znaczy że już podaż zaczyna przewyższac popyt co jest normalne bo nikt jużterz w grudniu nie zamawia styropianu.
narobia w grudniu na plac, w styczniu dla tych co zapłacą teraz i odbiorą później a w lutym zrobia promocje i będą prosić żeby kupować.
:lol:

SAVAGE7
04-12-2006, 10:51
mnie kiedyś powiedzieli żebym kupił w grudniu bo od stycznia podrozeje. efekt- w styczniu potaniał. kłamcy! ale na mnie zarobili :(

jabko
04-12-2006, 11:49
Nie tyle kłamcy co producenci chcący zachowacciągłosć produkcji.
jeśli juz proponują takie rozwiązania to znaczy że juz teraz nie mają zamówień na 100% produkcji grudniowej albo styczniowej.
Z tym że jeśli nie pokryją mocy produkcyjnych aż do końca marca to pod koniec martwego zimowego sezonu styro potanieje i tak sie stało u Ciebie.

Ale jest też druga strona. Jeśli zbiorą zamówienia aż do końca marca a na kwiecień już ruszą normalne budowy i nie nadążą robic to w kwietniu jeszcze podrozeje.
Choc w to wątpię bo wielkie inwestycje ruszaja późno a w tym roku był taki bum że każdy kto miał kupić już kupił.

Ja sie spodziewam jeszcze lepszej ceny i czekam.
Po połowie stycznia zaczne powoli węszyć.

Na allegro macie MAGBUD za 150zł z transportem czyli cena już taka jak tam

AAgnieszk@
05-12-2006, 07:44
U mnie to nie takie proste, ponieważ dopiero w kwietniu rozpoczynam budowę, ocieplanie budynku planuję w 2008 roku, więc dalam sobie spokój z tym styropianem, choć będzie mi potrzebny na wcześniejsze etapy stanu surowego...ale nie w takiej ilości i nieco innego rodzaju.

rafallogi
05-12-2006, 14:35
U mnie to nie takie proste, ponieważ dopiero w kwietniu rozpoczynam budowę, ocieplanie budynku planuję w 2008 roku, więc dalam sobie spokój z tym styropianem, choć będzie mi potrzebny na wcześniejsze etapy stanu surowego...ale nie w takiej ilości i nieco innego rodzaju.
Radzę poczekać, ceny powinny spaść. Sprzedawcy w ten sprytny sposób wykorzystują dobrą koniunkturę i chca zapewnić sobie dobra cenę na przyszłość :roll:
Ceny znów poszybują w górę na jesień 2007r