PDA

Zobacz pełną wersję : co sadzice o grzejnikach firmy DELONGHI ???



white
04-12-2006, 09:05
Przymierzam się do zainstalowania grzejników firmy DElonghi, czy możecie mi cos podpowiedzieć na tematy tych grzejników , jeśli ktoś jest posiadaczem to z góry dziękuj za umieszczenie tutaj jakichkolwiek informacji .

pawelurb
04-12-2006, 09:14
mam takie grzejniki , cóż, grzejnik jak grzejnik, działa, grzeje jak trzeba , wygląd też ok, dopiero pierwszy sezon , wiec nic więcej nie mogę o nich powiedzieć , na oko są porządne , nie mam zastrzeżeń , jeden ciekł na początku , ale został sprawnie wymieniony na gwarancji.

AWIk
04-12-2006, 11:10
Ja podobnie jak przedmówca użytkuję te grzejniki od 1 roku. Na razie OK.

Krzysiek_3miasto
04-12-2006, 12:15
witam...mam delongi w calym domu i jestem zadowolony...mialem do wyboru cala game firm ale oparlem moja decyzje na "barkach" i wiloletnim doswiadczeniu instalatora i udalo sie...podobno ich biel nie odbarwia sie co moge po dwoch latach stwierdzic...klasa generalnie jak PUMRO ...tylko mi wyszlo 10% taniej...

mack
05-12-2006, 08:55
również pierwszy sezon bez zastrzeżeń, tylko straaaaaasznie długo czekałem na nietypowe (typ 21 wys 50 szer 60 lewe) - produkcja Italy

Dariuszfr
05-12-2006, 13:44
w Anglii firma ta sprzedaje rozne rzeczy. Ja najczesciej spotykalem sie z grzejnikami elektrycznymi Delonghi. Sa one zawsze najtansze. Kupilem sobie farelke delonghi i juz 5 lat ja uzywam jest super i bardzo cicha. Widzialem fajne elektryczne grzejniki olejowe delonghi i byly bardzo ladnie wykonane.
Uwazam ze to dobra firma. Zaleta (w UK) jest to ze jest najtansza