PDA

Zobacz pełną wersję : Kredyt na działkę na podst. Studium Uwarunkowań - da radę?



Kretes
04-12-2006, 14:25
Witam wszystkich
Mam upatrzoną działkę i upatrzony kredyt na nią - ale nie ma planu zagospodarowania, a na IWZ czeka się ponad 3 mies a może dłużej bo plan zagospodarowania w toku, ma być na (późną) wiosnę i wszystkie decyzje o IWZ są wstrzymywane. W zasadzie jedyny dokument potwierdzający że działka może być budowlana to Wyciąg ze Studium Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego. Doradca kredytowy proponuje żeby spróbować złożyć wniosek z takimi papierami ale nie miał takiego przypadku... Pytanie do Was, drodzy Forumowicze: czy ktoś z was miał taki przypadek, a może dostał kredyt ( w jakim banku?) mając tylko taki wyciąg, a nie mając planu zagospodarowania ani IWZ.
Dodam że na Studium "moja" działka jest przewidziana pod zabudowę, poza tym jest to na całej ulicy jedyna działka na której nie stoi jeszcze dom . Tak że ja mam pewność że działka będzie pod zabudowę ale jak przekonać o tym bank?
Wszelkie Wasze doświadczenia i pomysły mile widziane.

pozdrawiam

raadoo
18-03-2007, 18:51
@ Kretes
I jak sobie poradziłeś? W jakim banku dali Tobie kredyt na podstawie studium?

Pytanie do wszystkich forumowiczów:
jaki bank daje kredyt na podstawie studium - prośba o info od osób, które już taki temat przećwiczyły. Ja właśnie zaczynam kwerendę po bankach...