PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma okna Excellent? Urzedowski czy Excellent?



arkadiusz
05-12-2006, 18:39
Dostalem wycene okien od Urzedowskiego i Excellent. Za Excellent przemawia, krotszy termin realizacji, okno balkonowe(tarasowe), takie jakiego Urzedowski nie ma. Tanszy montaz. Poza tym ogladalem okna w punkice Excellent (Wwa, Domoteka) i zrobily b.dobre wrazenie.
Czy ktos z Was ma okna tej firmy (i jakie profil - klasyczny czy softline? Jak sie sprawuja?

Arek

P.S, W obecnym mieszkaniu mam od ok. 8 lat okna Urzedowskiego i jestem b.zadowolony.

leon28
05-12-2006, 20:40
jesli chodzi o urzedowskiego, to niestety jest to chyba najbardziej nieterminowa firma, z jaka sie zetknalem. niestety czas jest dla nich pojeciem bardzo wzglednym, jesli masz silne nerwy i duzzoooo czasu mozesz sie nimi interesowac, ja osobiscie mam przykre doswiadczenia z nimi (zamowilem okna + drzwi zewnetrzne + parapety), czekalem 5 mcy na realizacje, a juz spozniaja sie 5 tygodni i na razie nie widac, kiedy tak na prawde racza zrealizowac moje (dosc spore) zamowienie. jesli przeszukasz forum, zobaczysz wiele postow wlasnie o braku terminowosci realizacji zamowien - brak drzwi (bo okna juz podobno sa) uniemozliwia mi tak na prawde dalsze prowadzenie robot (centralne ogrzewanie, wylewki, ocieplenie dachu itd.). najciekawsze jest to, ze miesiac temu wystapilem do nich z prosba o potwierdzenie terminu realizacji (juz po przekroczeniu pierwotnie ustalonego terminu - tydzien kalendarzowy 44), otrzymalem zapewnienie ustne od ich dyrektora handlowego, a pisemne od jego pracownikow potwierdzajace, ze zamowienie moje bedzie zrealizowane z max 5 tygodniowym opoznieniem. niestety dzisiaj dowiedzialem sie, ze nie zrealizuja tego zamowienia nawet z tym 5 tygodniowym poslizgiem, bo nie i koniec, byc moze realizacja bedzie pod koniec miesiaca. przykre ale prawdziwe, jesli mialbym jeszcze raz wybierac nie zdecydowalbym sie na urzedowskiego. oprocz nerwow mozesz rowniez stracic kase/wykonawcow, bo inne firmy nie beda w nieskonczonosc na ciebie czekac, po szczegoly zapraszam na gg 4189626