PDA

Zobacz pełną wersję : jak długo trwa załatwienie kredytu?



Paulka
06-12-2006, 09:07
Pytanie jw:
Chodzi mi o szanse załapania sie na ulgę odetkową.
Czy jest szansa załatwienia formalności do końca roku?

Kiełek
06-12-2006, 09:19
Szansa jest, ale wg mnie słabo. Ja w boomie dostałem po niecałym miesiącu, ale sprawa było o tyle łatwa, że kredyt był na działkę powstałą z podziału wiekszej i bank udzielał juz kredytów na inne działki, które wydzieliły się z tej samej, co moja.

Paulka
06-12-2006, 09:33
:-?
kurcze, chyba sie za późno obudziłam... :(

ula@
06-12-2006, 09:56
Zależy od banku. Ja w Millennium dokumenty złożyłam 10,11,06 a umowa juz tam na mnie czeka od kilku dni. Najszybciej podobno w Nordea.pozdr.u.

Paulka
06-12-2006, 10:03
Zależy od banku. Ja w Millennium dokumenty złożyłam 10,11,06 a umowa juz tam na mnie czeka od kilku dni. Najszybciej podobno w Nordea.pozdr.u.

a jakei masz doświadczenia z tym bankiem? Bo wydaje mi się, że ich oferta jest najkorzystniejsza dla nas,ale słysze też wiele niepochlebnych opini.

ula@
06-12-2006, 11:37
Generalnie pierwszy raz w życiu biorę kredyt, poszłam do MILLENNIUM poniewaz znajomy bankowiec powiedział mi, że warto. Rozmawiałam tam z miłą panią, która pilnuje mojej sprawy. Analitycy trochę się gubią, ale jeszcze jestem cierpliwa...teraz właśnie otrzymałam na maile umowę i ma dużo błędów merytorycznych...więc czytam.... i nie podpiszę dopóki nie poprawią....ale warto ich pognębić...U.

darials
07-12-2006, 21:19
1,5 tygodnia od złożenia wniosku do podpisania umowy

riood4
20-12-2006, 09:02
Nie wiem o jakich bankach piszecie.
Ja składałam (miedzy innymi w Millenium)w czerwcu i czekałam do września na decyzję.
Dodam, że jesteśmy kredytobiorcami, których banki "witają z otwartymi ramionami" świetne pensje, dobre umowy o pracę, brak kart kredytowych, kredytów, nawet lodówki w życiu na raty nie brałam, żadnych rat, pozytywna weryfikacja BIK. A mimo to 3 m-ce czekania na rozpatrzenie wniosku to chyba jednak długo...