PDA

Zobacz pełną wersję : okna do sprzedania - niestety



jareko
07-12-2006, 11:10
no i stalo sie
mam do sprzedania cztery identyczne okna za smieszne pieniadze
nie uzytkowane, po prostu krapnalem sie i zamowilem o 4 sztuki za duzo

szerokkosc 1165
wysokosc 1750
podzial poziomy 1225 od krawdezi oscieznicy do srodka poprzeczki
mniej wiecej wyglada tak:

===========
II.........II.........II
II.........II.........II
===========
II.........II.........II
II.........II.........II
II.........II.........II
II.........II.........II
II.........II.........II
II.........II.........II
===========
by wyobazic sobie krztalt nalezy pominac narysowane kropki

gdzie na gorze mamy dwa skrzydla nieotwierane zas na dole dwa skrzydla na stalym slupku. Jedno otwierane zas drugie otwierane i uchylane
w srdoku szyb szprosy biale:
na gorze jeden pionowy w skrzydle
na dole jeden pionowy i trzy poziome w skrzydle

profil Schuco CT-70 Elite z szyba k=1,0 okucia Winkhaus autopilot
sprzedam za 500 zlotych sztuke
odbior wlasny
info na priv :)
zdjecie moze wnajblizszych dniach zamieszcze

gabriela
07-12-2006, 21:19
Do naszego domu niestety nie pasuja, szkoda!!!

malecm
12-12-2006, 11:26
Rozważam zamontowanie okien PCV w drewnianym domku na wsi. Jednak wymiary, których ja potrzebuję to ok 1150x1150, dlatego mam pytanie jaka jest ich wysokość bez górnej części i czy dałoby się je przerobić (obciąć zmniejszając wymiar w pionie) do wymaganej wysokości? Jeśli tak, proszę o zdjęcie.
Pozdrawiam

jareko
12-12-2006, 12:55
Rozważam zamontowanie okien PCV w drewnianym domku na wsi. Jednak wymiary, których ja potrzebuję to ok 1150x1150, dlatego mam pytanie jaka jest ich wysokość bez górnej części i czy dałoby się je przerobić (obciąć zmniejszając wymiar w pionie) do wymaganej wysokości? Jeśli tak, proszę o zdjęcie.
Pozdrawiam
niestety nie
okna wykonane sa w jednej ramie - dwa skrzydla na dole, na gorze dwa fiksy w skrzydle (taka sama szerokosc szyb)

jareko
12-12-2006, 13:22
Rozważam zamontowanie okien PCV w drewnianym domku na wsi. Jednak wymiary, których ja potrzebuję to ok 1150x1150, dlatego mam pytanie jaka jest ich wysokość bez górnej części i czy dałoby się je przerobić (obciąć zmniejszając wymiar w pionie) do wymaganej wysokości? Jeśli tak, proszę o zdjęcie.
Pozdrawiam
niestety nie
okna wykonane sa w jednej ramie - dwa skrzydla na dole, na gorze dwa fiksy w skrzydle (taka sama szerokosc szyb)