PDA

Zobacz pełną wersję : Wienerberger - cegielnie ktorych nalezy unikac ?



zender
07-12-2006, 17:41
Witam

Mam takie pytanie jak w temacie ,zrodzilo mi sie w momencie kiedy jedne z hurtownikow przekazal mi info ze bierze materjal z innej cenigielni niz jego konkurnecjia. Porsze o wszystkie sugestjie bo dosc powazna sume inwestuje w ten materjal (P 30 itd... )

pozdr.
zender

dzióbek
07-12-2006, 17:55
Które unikać to nie wiem, kiedyś słyszałam złą opinię o Lęborku, jedno wiem, że niech cały asortyment będzie z jednej cegielni. Ja niestety kupowałam w szczycie sezonu i dostałam mieszany, lębork i złocieniec, niestety różnią się minimalnie wymiarami i wpusty nie pasowały. Niestety o tym fakcie dowiedzialam się po cichu od pracownicy hurtowni kiedy już mury stały :x :x Gdybym wiedziała wcześniej nie przyjelabym takiego materiału, bo kupowałam złocieńca :evil:

zender
09-12-2006, 20:34
Które unikać to nie wiem, kiedyś słyszałam złą opinię o Lęborku, jedno wiem, że niech cały asortyment będzie z jednej cegielni. Ja niestety kupowałam w szczycie sezonu i dostałam mieszany, lębork i złocieniec, niestety różnią się minimalnie wymiarami i wpusty nie pasowały. Niestety o tym fakcie dowiedzialam się po cichu od pracownicy hurtowni kiedy już mury stały :x :x Gdybym wiedziała wcześniej nie przyjelabym takiego materiału, bo kupowałam złocieńca :evil:

dziekuje za odp. kompletnie zapomnailem o tym fakcie a kiedys juz o tym tutja czyalem :)

pozdr. zender