PDA

Zobacz pełną wersję : A WOKOŁO JEST WESOŁO.........



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ESKIMOS
07-12-2006, 23:46
Rzeczywistość wokół mnie śledzę na bieżąco.
Czytam dyskusje we wątkach.
Bardzo uczone, np. „Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?"
Albo aferalne: "Być sobie takim łyżwińskim –"
Albo zupełnie abstrakcyjne, jak: "Dochodzą do końca"
I jest strasznie, ale tez śmiesznie, a lekarz zalecił mi gimnastykę przepony która nieco mi się ostatnio.......... opuściła.
A patrząc na życie publiczne, jest tyle uciechy, że jak śpiewał nieoceniony Andrzej Zaorski, dawno już u nas „życie przerosło kabaret”
To może spróbujmy spojrzeć na nie od tej weselszej strony.
A jest sie z czego (choćby dla zdrowia) pośmiać, jak się otworzy radio, TV, internet, czy porozmawia z ludźmi:
Taka np. posłanka Hojarska, z właściwą sobie godnościa osobistą oświadczyła właśnie przed kamerami Polsatu (sam widziałem) że, „za żadne pieniądze nie sprzedawałaby swojego ciała” :o i zaraz wyobraziłem sobie te walizke pieniędzy która warto by zainwestować w przełamanie jej oporów moralnych.
Albo Jedruś - łzy w oczach, a w tych łazach błaganie „nie zabierajcie mi wadzy, ja tak lubie wadzę, helikopterem mnie wożą, albo inną lemuzyną, mówia do mnie „Panie Premierze”, jakaś laseczke podrzucą, a tak co powiedzą – „aleś se Jedrus nagrabił”.........i zaraz przyleca te z banków po swoje miliony, a przecież ich to były jak mi je dawali, a teraz to chcą moje. Nie mozna tak człowieka upadlać! 8)
A Roman sie schował i dziękuje Bogu za odwrócenie uwagi od jego Weszpolaków.
Zaś Pan Premier oświadczył, był właśnie przez najdroższe w Polsce urządzenia radionadawcze Ojca Dyrektora: „"Jesteśmy na dobrej drodze" :o
” (osławionej odnowy moralnej?)
No jak sie nie śmiać. :lol: (nawet przez łzy).

Nie znajdujecie nic zabawnego w tym cyrku? :roll:
Jeśli znajdujecie - to dzielcie się. :D

Lepiej nie będzie, ale będzie ..śmieszniej. :lol: :lol: :lol:

nipiesniwydra
08-12-2006, 00:49
Ty Eskimos!! nie filizofuj tylko biegusiem zapoluj na Walenia bo tran ci sie konczy.

ESKIMOS
08-12-2006, 00:59
Ty Eskimos!! nie filizofuj tylko biegusiem zapoluj na Walenia bo tran ci sie konczy.
Nie filozuję, nie filozuję - ale piszesz coś na kształt świdra. :D

premiumpremium
08-12-2006, 09:41
Rzeczywistość wokół mnie śledzę na bieżąco.
Czytam dyskusje we wątkach.
Bardzo uczone, np. „Wybory i po wyborach, czas rzadzic ale jak?"
Albo aferalne: "Być sobie takim łyżwińskim –"
Albo zupełnie abstrakcyjne, jak: "Dochodzą do końca"
I jest strasznie, ale tez śmiesznie, a lekarz zalecił mi gimnastykę przepony która nieco mi się ostatnio.......... opuściła.
A patrząc na życie publiczne, jest tyle uciechy, że jak śpiewał nieoceniony Andrzej Zaorski, dawno już u nas „życie przerosło kabaret”
To może spróbujmy spojrzeć na nie od tej weselszej strony.
A jest sie z czego (choćby dla zdrowia) pośmiać, jak się otworzy radio, TV, internet, czy porozmawia z ludźmi:
Taka np. posłanka Hojarska, z właściwą sobie godnościa osobistą oświadczyła właśnie przed kamerami Polsatu (sam widziałem) że, „za żadne pieniądze nie sprzedawałaby swojego ciała” :o i zaraz wyobraziłem sobie te walizke pieniędzy która warto by zainwestować w przełamanie jej oporów moralnych.
Albo Jedruś - łzy w oczach, a w tych łazach błaganie „nie zabierajcie mi wadzy, ja tak lubie wadzę, helikopterem mnie wożą, albo inną lemuzyną, mówia do mnie „Panie Premierze”, jakaś laseczke podrzucą, a tak co powiedzą – „aleś se Jedrus nagrabił”.........i zaraz przyleca te z banków po swoje miliony, a przecież ich to były jak mi je dawali, a teraz to chcą moje. Nie mozna tak człowieka upadlać! 8)
A Roman sie schował i dziękuje Bogu za odwrócenie uwagi od jego Weszpolaków.Zaś Pan Premier oświadczył, był właśnie przez najdroższe w Polsce urządzenia radionadawcze Ojca Dyrektora: „"Jesteśmy na dobrej drodze" :o
” (osławionej odnowy moralnej?)
No jak sie nie śmiać. :lol: (nawet przez łzy).

Nie znajdujecie nic zabawnego w tym cyrku? :roll:
Jeśli znajdujecie - to dzielcie się. :D

Lepiej nie będzie, ale będzie ..śmieszniej. :lol: :lol: :lol:

Roman się schował i siedzi cicho, zeby jemu jakiejś seks-afery nie wymyślono ;)

"Komu auto, komu chatę
Komu awansować tatę
Komu nie podawać ręki
Komu słowa do piosenki
Oooooo
Ale wkoło jest wesoło
Człowiek w pracy, małpa w zoo
Puste pole za stodołą
Chłop zaprawia - ale dżez
Jak naprawdę jest - nikt nie wie..."

michal_m
08-12-2006, 10:07
Że lepiej nie będzie - zgoda. Boję się jednak, że śmieszniej też nie. To, co się dzieje, jest żałosne - usiąść i płakać.

ESKIMOS, nie pisz już, że sami ich wybraliśmy...

ESKIMOS
08-12-2006, 11:46
Że lepiej nie będzie - zgoda. Boję się jednak, że śmieszniej też nie. ..
Dlaczego nie, jak juz jest. :D

Wczoraj np. jak otworzyłem TV, to zaraz wywołali do tablicy.........(tfu) - na mównicę w Sejmie – Ludwika, coby sie wytłumaczył dlaczego w Jego resorcie jest tak źle, skoro twierdzi że jest tak dobrze. :wink:

Ten wszedł, łyknął (wody – mam nadzieje, ale nie pewność, bo jakoś tak nim trząsnęło), rozejrzał sie mętnym wzrokiem po zasiadajacej tam gawiedzi i palnął: „ a o so wogle się rozchozi”.........czy jakoś tak. :o

Potem bredził coś jeszcze o swoim patronacie nad przygotowywaną w Jego Departamencie Bezpieczeństwa Publicznego nową policyjną akcją p.t. „wzajemna pomoc komunikacyjna dla nawalonych jak stodoła po żniwach, urzedników” i ........zszedł (z mównicy rzecz jasna). :)

O kamaszach nie wspominał.

Dobre było. :D

michal_m
08-12-2006, 12:36
Nie oglądałem i jakoś nie żałuję.
W końcu avatarek lepiej dopasowany.

blablaluga
08-12-2006, 13:53
Już niedługo Tusio z Kwasiem bedą przywracać III RP, odzyjesz z radości Eskimos....

blablaluga
08-12-2006, 13:55
Eskimosie widzę wiele wesołych prawd w polityce

z "wikipedii"

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Donald_Tusk#Praca_.28legalne_.C5.BAr.C3.B3d.C5.82a _dochodu.29

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5283799625388778394

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jaros%C5%82aw_Kaczy%C5%84ski

zwłaszcza polecam:
Praca (legalne źródła dochodu)

Wiadomo że z legalnych źródeł pochodzi 12% dochodów Tooska. Reszte stanowią łapówki dostawane przeważnie od rządzonych przez układy spółek państwa (patrz PZU). Znacznie mniej opłacalne są legalne zajęcia.
dieta poselska – 0,2%
wypłata z prywatnej szkoły wymowy – 0,6%
dieta prezydencka w gabinecie cieniasów – 6,3% (oficjalnie 0,0%)
dochody z Browaru Tuskiego – 4,9%
Donald czerpie też zyski z festiwalu metalowego swojego imienia – „Tuska Open Air Metal Festival”, odbywającego się co roku w Finlandii

Dropsiak
08-12-2006, 14:25
Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość
Za rękę poprowadzą mnie do Europy

Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi

Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców

Więc o co Ci chodzi
Jest super
Jest super
Więc o co Ci chodzi
no o co ci chodzI??? :lol:
a ten cały balet za naszą kasę...... :evil:

blablaluga
08-12-2006, 14:34
[i][b][color=darkred]Popatrz na wspaniałe autostrady
Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów
Rosną nowe bloki i nie ma wypadków
W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko
Mamy extra rząd i super prezydenta
Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy
Ufam im i wiem, że wybra³em swoją przyszłość
Za rêkê poprowadzą mnie do Europy



Jest super
piosenka - rok 1997
właśnie skończyły się rządy Cimoszki, rozpoczeły Balcerowicza i Buzka, jest super.... swego czasu był wywiad z Muńkiem o tej piosence, polecam Dropsiak znajomośc historii tej piosenki zanim ją użyjesz....

CZasy Cimoszki, Balcerka i Buzia, a nad tym wszystkim ten który na grobach nigdy nie pije, prezio Kwasio, chyba lepszego komentarza nie potrzeba...


dzis Patrząc na Polskę, stan jej gospodarki, zawiłość podatków, trzba wznieść toast za tych władców z 1997 a ile mieszkań Kwas oddał młodym ludziom, ile Cimoszko podatków na tworzył, ile Balcerek za szybko rozwijająco się gospodarkę nagasił a ile dróg wybudowali??? Szacuneczek

rrmi
08-12-2006, 15:06
Wiadomo że z legalnych źródeł pochodzi 12% dochodów Tooska. Reszte stanowią łapówki dostawane przeważnie od rządzonych przez układy spółek państwa (patrz PZU). po sasiedzku tak obiektywnie sie starasz , prawie wyrzuty sumienia u mnie powodujesz , a tutaj zrobil sie z ciebie pies gonczy wyborczej , no jak to tak ?

2112wojtek
08-12-2006, 20:08
dzis Patrząc na Polskę, stan jej gospodarki, zawiłość podatków, trzba wznieść toast za tych władców z 1997 a ile mieszkań Kwas oddał młodym ludziom, ile Cimoszko podatków na tworzył, ile Balcerek za szybko rozwijająco się gospodarkę nagasił a ile dróg wybudowali??? Szacuneczek


Strach pomyslec co to bedzie jak nasze kochane Kaczory przyspiesza , ile to mieszkan powstanie /gdzies 3mln chyba/, o autostradach nie wspominam , bo przewiduja az ok 6km w przyszlym roku a i podatki maja uproscic i ekologiczne od aut uzywanych ustalic , zeby dlug publiczny i becikowe jakos sobie odbic.Bedzie pieknie ze hej i swiatynie opatrznosci nam wybuduja i radiowezel z Torunia zwiekszy zasieg.
Ja sie juz ciesze i w d..e mam Kwasa z jego mieszkaniami dla mlodych.
Wart pac palaca. Zamienil stryjek ...hehe ale sie polepszylo

Gryfpc
08-12-2006, 20:23
... a do tego wszystkiego, jeszcze pedofile i inne chore "człowieki" domagają się jakichś swoich praw... :roll: :-? :o

Jeszcze ta konioewolucja p. Romana...

Iiiihahaha... koń by się uśmiał...

:D :D :D

2112wojtek
08-12-2006, 20:30
.

Iiiihahaha... koń by się uśmiał...

:D :D :D

Ale ladnie, paszczowo to ująles :P

Gryfpc
08-12-2006, 20:35
;) :oops: :lol:

ESKIMOS
08-12-2006, 20:50
Już niedługo Tusio z Kwasiem bedą przywracać III RP, odzyjesz z radości Eskimos....
blablaluga – kogo Ty mi rekomendujesz?
Donalda? :o
On jakis taki marny jest, jakos małośmieszny i jak tylko go zobaczę, to mam wrażenie że człowieka zęby bolą.
A na widok kobitki co to lubi jak koń owies - liczy na opatrzność: :roll:
http://images3.fotosik.pl/283/e725638f380d2a6b.jpg
Kaczor Donald to taki więcej wesoły był, a wesoły kaczor to powinien wyglądać tak:
http://images3.fotosik.pl/283/a7a236b0f37821ba.jpg
Albo Kwacha? :o
No niby usiłował zaspiewać i zatańczyć. :wink:
Ale w śpiewie nie umywał sie do naszego Pana Premiera.
A znowu w tańcu, to co on mógł pokazać na tej chorej, lewej goleni co to mu Lechu przy podawaniu uszkodził?
To co miał chłop zrobic? Poszedł i zażył środek przeciwbólowy, przy okazji, jak sie potem w TV okazało.....trochęprocentowy.
:oops:

Kogo Ty mi rekomendujesz – blablaluga? :o :o :o

Chłopie – toż my tu mamy takich aparatów, że ja już jestem cały obśmiany jak nie przymierzając..........Lechu z Michnikiem w Magdalence. :lol:
http://images2.fotosik.pl/284/231d35f958759f6d.jpg

Był taki np. Krzaku.
To był model ! :lol:
http://images2.fotosik.pl/284/8a449809fc667da1.jpg
Tylko nikt mu nie powiedział że jak sie usiłuje trzymać kierownicę z tylnego siedzenia, to sie nie może dobrze skończyć (znam sie akurat na tym , ale nie chciał mnie słuchać). :roll:
Ale przedtem:
ˇ honorowy tytuł Przyjaciel Ludzi Bezdomnych w 1996 (serio)
ˇ Nagroda Kisiela w 1997
ˇ Człowiek Roku tygodnika "Wprost" w 1997
Ale to to nic. :wink:
Mało kto wie, że ten artysta w 2001 r. w Australii skręcił 15 tysięcy baksów z fundacji niejakiej Pani Milewicz zostając „najbardziej uzdolnionym muzycznie polskim młodzieńcem” :o :o :o
To był numer – no......... Mistrzostwo Świata. :lol: :lol: :lol:
Jak ostatnio przeczytałem w gazecie „Były przewodniczący "Solidarności" Marian Krzaklewski nie wyklucza powrotu do polityki.” to aż mi się przepona uniosła.
Znowu będą jaja. :lol:

Albo inny Ojciec Artysta. :o
http://images2.fotosik.pl/284/2a53aa9af6ab0a06.gif
Jak mój kolega próbował sobie załatwić utrzymywanie przez kobiety (zresztą młode i pracowite), to go .......... zamkneli za sutenerstwo. :o
A ten sobie załatwił i utrzymuja go (nawet stare i schorowane głownie), a nawet mu Maybacha kupiły i co?
Pan Premier mu wczoraj pogratulował pomysłu - (widziałem w TV).
Moja ś.p. babcia przez 10 lat sie dokładała na klamkę tego Maybacha, to wiem.

Albo taki Jedruś - mizerne to takie było:
http://images2.fotosik.pl/284/ceb038ade0143452.jpg

Ale chłop sie zawziął (jak to chłop):
http://images2.fotosik.pl/284/cdb8329041527bce.jpg

to i kobitki zaczęły sie do niego garnąć. :P
http://images3.fotosik.pl/283/bbde03803f44ceb5.jpg

I co miał chłop zrobić, jak potencja już nie ta? - (wiem, bo Aneta sprawdzała).
Dobrał sobie do pomocy Łyżwę:
http://images4.fotosik.pl/239/4cc50dc3d2d11f79.jpg
A z łyżwy to nawet żona jest dumna i poświadczała ostatnio publicznie że jeszcze może.
Łyżwa to prawdziwy chłop,
http://images3.fotosik.pl/283/65ec10edd1d75b63.jpg
a ten jak wiadomo ............żywemu nie przepuści. :)

Niejaki Izdebski - b. senator Samoobrony zeznał, był właśnie, m.in. „W biurze związku wyszedłem na papierosa, patrzę, a tam Łyżwiński jakąś panią za krocze trzyma.” :oops:
A za co miał ją trzymać? Za rączkę? Chłop po pięćdziesiątce? :o
I jeszcze w poniedziałek podczas przesłuchania w łódzkiej prokuraturze była szefowa biura posła Łyżwińskiego zeznała, że uprawiała seks grupowy z Andrzejem Lepperem i Stanisławem Łyżwińskim. :lol:
Ludzie.............gruppensex – wyobrażacie sobie ? :o
No to jesteśmy wreszcie w Europie. :D

Tylko że teraz chłopu wymazuja różne jakieś DNA :cry: , ale i tak nie pęka.
Juz po wymazaniu, wyznał dzisiaj „Wycisnę Anetę jak cytrynę”.

I chyba przesadził, bo najpierw idzie w zaparte, a potem mówi takie rzeczy. :oops:
Toć każde dziecko wie że, aby wycisnąć cytrynę, trzeba ją najpierw :o .......przerżnąć.

Przy okazji doprowadził kumpla niemal do targnięcia się:
http://images1.fotosik.pl/292/0c3a14022fefcf32.jpg

Nie dość że nic nie wyszło (przez tą potencję), to jeszcze teraz nie ma jak tego udowodnić. :cry:

A takiego posła Lisaka to nikt sie nie czepiał, choć były dowody w postaci pamiątkowych fotografii do których jak widać bardzo był przywiązany, zwłaszcza na sali plenarnej (bo i co tam robić?).
http://images1.fotosik.pl/292/24dc06960117bedamed.jpg

A balcerowicz i tak musi odejść....albo odjechać: :wink:
http://images3.fotosik.pl/283/efcbedb292510a99.jpg

I co?
Nie jest wesoło?
A będzie jeszcze weselej ..............

lewakk
08-12-2006, 20:54
dzis Patrząc na Polskę, stan jej gospodarki, zawiłość podatków, trzba wznieść toast za tych władców z 1997 a ile mieszkań Kwas oddał młodym ludziom, ile Cimoszko podatków na tworzył, ile Balcerek za szybko rozwijająco się gospodarkę nagasił a ile dróg wybudowali??? Szacuneczek


Strach pomyslec co to bedzie jak nasze kochane Kaczory przyspiesza , ile to mieszkan powstanie /gdzies 3mln chyba/, o autostradach nie wspominam , bo przewiduja az ok 6km w przyszlym roku a i podatki maja uproscic i ekologiczne od aut uzywanych ustalic , zeby dlug publiczny i becikowe jakos sobie odbic.Bedzie pieknie ze hej i swiatynie opatrznosci nam wybuduja i radiowezel z Torunia zwiekszy zasieg.
Ja sie juz ciesze i w d..e mam Kwasa z jego mieszkaniami dla mlodych.
Wart pac palaca. Zamienil stryjek ...hehe ale sie polepszylo

Róznica jest taka że przynajmniej te kilka km autostrad i ileś mieszkań powstanie w przeciwieństwie do czasów pewnego ministra z UP kiedy w ciągu 4 lat nie powstał nawet 1 km, obniżono akcyze od aut, a becikowe to akurat przegłosował Tusio z Romusiem do nich miej pretensje, a jak nie wiesz zajrzyj w głosowania sejmowe:):) Zyta już zapowiedziała likwidacje idiotycznego becikowego opozycji...., a podstawowa róznica to obecny prezio nie pije na grobach...., ale skoro niektórzy tęsknią :lol: :lol: :lol: :lol:

lewakk
08-12-2006, 20:59
Eskimos fotki świetne... zwłaszcza jak się ogląda

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5283799625388778394

ESKIMOS
08-12-2006, 21:28
Eskimos fotki świetne... zwłaszcza jak się ogląda

http://video.google.pl/videoplay?docid=-5283799625388778394

Ano właśnie. :wink:
Pisałem już, że mało śmieszny dla mnie - bo jakoś wolę śmiać sie podziwiając niż współczuwając. :wink:

lewakk
08-12-2006, 21:31
toteż śmiejmy się z polityki, polityków a zwłaszcza tych co ją poważnie traktują, a Tuska nigdy nie widziałem przystojniejszego niż w reklamie u MAjewskiego (ach te sutki...:):), może ktoś ma plik???) i zdrowie Eskimosa piję...

2112wojtek
08-12-2006, 22:02
dzis Patrząc na Polskę, stan jej gospodarki, zawiłość podatków, trzba wznieść toast za tych władców z 1997 a ile mieszkań Kwas oddał młodym ludziom, ile Cimoszko podatków na tworzył, ile Balcerek za szybko rozwijająco się gospodarkę nagasił a ile dróg wybudowali??? Szacuneczek


Strach pomyslec co to bedzie jak nasze kochane Kaczory przyspiesza , ile to mieszkan powstanie /gdzies 3mln chyba/, o autostradach nie wspominam , bo przewiduja az ok 6km w przyszlym roku a i podatki maja uproscic i ekologiczne od aut uzywanych ustalic , zeby dlug publiczny i becikowe jakos sobie odbic.Bedzie pieknie ze hej i swiatynie opatrznosci nam wybuduja i radiowezel z Torunia zwiekszy zasieg.
Ja sie juz ciesze i w d..e mam Kwasa z jego mieszkaniami dla mlodych.
Wart pac palaca. Zamienil stryjek ...hehe ale sie polepszylo

Róznica jest taka że przynajmniej te kilka km autostrad i ileś mieszkań powstanie w przeciwieństwie do czasów pewnego ministra z UP kiedy w ciągu 4 lat nie powstał nawet 1 km, obniżono akcyze od aut, a becikowe to akurat przegłosował Tusio z Romusiem do nich miej pretensje, a jak nie wiesz zajrzyj w głosowania sejmowe:):) Zyta już zapowiedziała likwidacje idiotycznego becikowego opozycji...., a podstawowa róznica to obecny prezio nie pije na grobach...., ale skoro niektórzy tęsknią :lol: :lol: :lol: :lol:

lewakk a ty czytasz aby ze zrozumieniem? Mam watpliwosci powazne.
Ale nicki zmieniasz pierwsza klasa i sie nawet nie pomylisz, zeby sobie samemu odpowiedziec :P No,no Pozazdroscic opanowania!
W ciagu tych 4 wypomianych przez ciebie lat, powstalo jednak wiecej niz 4 km autostrad i pewnie wiecej mieszkan niz uda sie uczynic przez te 3 lata co to jeszcze pozostaly wielkiemu startegowi hehe. Ale to tak mimochodem , nie badz demagogiem i obludnikiem.
No nie o to chodzi.
Mnie sie Kwach nie podoba ja tam nie lubie pijacych na grobach prawie magistrow ani tez niedouczonych i belkocących doktorow pieniaczy w brudnych butach i z dziurawymi zebami,chociaz nie wiem co gorsze.
Ale ze ty sie tak czepiasz tych Kaczynskich ?. Powiedz mi po co?
Co ci zrobili bracia niżsi, ze tak ich nie lubisz? To ze nie walczyli "o take Polskie" to nie ich wina. Mama nie kazala , a oni posluszne dzieciaki.
To dobre chlopak sa . Kotkiem sie opiekowali , no wiesz tym co Gosiewski przez okno wyrzucil, nic to , ze nie wiedza z kim graniczy Ukraina , tego czlowiek ksztalcony wiedziec nie musi , wazne , ze wie jak radiowezel prawdomowny wlaczyc i wie gdzie stalo ZOMO.
Wstydz sie lewak , tak sie przyczepiles do prezia i jego brata chociaz wiem , ze ci nikt nie wmowi ze czarne jest czarne a biale jest biale.
Tusk przystojny - masz racje ale sa od niego przystojniejsi, juz nie zachwalaj go tak.Dziadka mial w Wermahcie skurczybyk i nie umie tez tak gestykulowac jak Polak katolik Cymanski.

ESKIMOS
09-12-2006, 00:15
Polak katolik Cymanski.
O,o :D
To też jest niezły miglanc.
Jak się uśmiechnie, to takie ciepło chrześcijańskie na mnie spływa. :roll:

ESKIMOS
09-12-2006, 14:13
Sie porobiło.......... :wink:

Nasza Samabrona - sztandarowa partia chłopska, z dziada pradziada, sól naszej ziemi – zeszła do D N A.
Pradziadowie się w grobie przewracają. :cry:
W mozole i trudzie nie oddawali ziemi (skąd ich ród), tylko posiewali i modlili się potem aby posiew sie udał.
A jak sie udał, to uprawiali żyto, owies, jeczmień czy inna przenicę. :roll:
I komu to przeszkadzało ?

A ci wszystko odwrócili. :-?

Zaczęli od końca, czyli od uprawiania, tyle że robota na polu mozolna, a lubili przyjemniejszą – to wzięli się za uprawianie....seksu. :o
A gleby, i to świeżutkiej mieli pod dostatkiem (widziałem w TV - palce lizać)

I teraz sie modlą, aby posiew się......... nie udał. :lol:

Łyżwa to (podobno) nawet na mszę dał w tej intencji.

Roman z rozpaczy sie gdzieś zaszył i kątem-pluje fiasko swojej polityki prorodzinnej - dlaczego własnego, rodzonego koalicjanta nawet becikowe nie dopinguje? :cry:

A ten znowu działacz Samoobrony, co to świnia za podglądanie Łyżwy sie wziął, to wszystko kapuś jeden zeznał w prokuraturze.
Niewiele tego było, bo podglądał przez okno i słabo widział, ale jest pewien że była ostra jazda, gdzie Łyżwa był górą, a ta ona to tak więcej dołem wiec tylko jej nogi widział.
I nawet był zdziwiony – co to za łyżwiarstwo, jak Łyżwa jast na górze? :x

Ale jak przystało na praworządnego działacza, na pytanie prokuratora „ co widziałeś” – uczciwie zeznał „widziałem jak ...........spółkowali”. :)

Tu znowu prokurator nieco zbaraniał, bo miał wiedzę, że od spółkowania to jest Nomenklatura, zwłaszcza postkomunistyczna, a chłopi maja zwyczaj załatwiania tego na swój uproszczony sposób. :-?

Zrobił więc groźną minę :evil: (ten prokurator) i mówi „mów co widziałeś, jak na spowiedzi, bo cię oskarżę o składanie fałszywych zeznań”. 8)

To ten biedny działacz, zbity nieco z pantałyku, zebrał się na szczerość i wywalił:
„no co ja widział, no ja widział że oni spółkują, spółkują, no i patrzę, a on ją.......pier-doli.” :o :o :o

No i teraz za obrazę władzy go bedą sądzić. :lol:

Sie porobiło.............. :wink:

lewakk
14-12-2006, 18:33
Wałęsa dał sto milionów, Kwaśniewski mieszkania, SLD likwidacje Senatu...

a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0

ESKIMOS
14-12-2006, 23:10
Wałęsa dał sto milionów, Kwaśniewski mieszkania, SLD likwidacje Senatu...

To chyba niedokładnie tak było..........
Wałęsa obiecywał mi sto milionów (ale starych złotych :cry: ) - to na co mi to..........na waciki dla żony ? :wink: Toż to tylko 10 tysięcy normalnych złotych. :o

Kwasniewski coś rzeczywiście przebąkiwał o mieszkaniach dla młodych, ale to kosztuje, a on miał wydatki.
A potem to słyszałem jak bracia mniejsi obiecywali tych mieszkań dla młodych coś koło 3 milionów.
To sobie wyliczyłem że do dzisiaj powinno już być jakieś 750 tysiecy.
Ale rozpytałem znajomych - nikt nie dostał.
To kto w nich mieszka ? :o
Dostał ktoś ?
Niech sie pochwali na forum. :D

A znowu z tą likwidacja Senatu - też chyba nie tak.
Miller coś tam rzeczywiscie przy jakiejs okazji palął (on tak lubił), ale w programie wyborczym to miała PO.
Wiem, bo kiedyś poszedłem sobie w niedziele na spacer na Krakowskie Przedmiescie, a tam festyn.:o
Ładne dziewczyny tańczą w strojach ludowych - aż sie zdziwiłem że ludowe stroje a takie miniówy, ale nic, stoję, oglądam, a tu podchodzi jeden w barwach PO i pyta czy jestem za Senatem.
To ja sobie przypomniałem że nawet Pawlak (ten z Krużewnik - nie mylić z Naczelnym Strażakiem) i Kargul byli przeciwko, choć o zgodność poglądów trudno ich było posądzać.
To powiedziałem że jestem przeciwko (zawsze to 100 gęb mniej do wyżywienia) - wiec ten z PO mnie do takiego stolika i mówi żebym się wpisał pod projektem ustawy.
To sie wpisałem nawet z n-rem dowodu - a i tak Senat (z Panami Senatorami na czele) ma sie nadzwyczaj dobrze (zwłaszcza finansowo).

Od tej kiełbasy wyborczej to sie czasami człowiekowi długo odbija.............

mTom
15-12-2006, 07:40
Dodam, Giertych na piśmie obiecał nauczycielom po 7% podwyżki. Okazało się, że biedak miał rację, z tym wycofywaniem matematyki z matury, argumentując, że to trudny przedmiot, i że sam miał z tym problemy. Po prostu źle sobie policzył. :lol: :lol: :lol: :lol:

mTom
15-12-2006, 10:50
No i Pan Prezydent zaskoczył mnie znajomością angielskiego. :D
http://www.radiozet.pl/index.php?page=news&id=8347

ESKIMOS
15-12-2006, 12:21
No i Pan Prezydent zaskoczył mnie znajomością angielskiego. :D
http://www.radiozet.pl/index.php?page=news&id=8347
No czemu sie dziwić ?
Już na poziomie doktoranckim, biegła znajomość jest bezwzględnie wymagana. :D
Inaczej nici z doktoratu o profesurze nie wspominając. :wink:

michal_m
15-12-2006, 13:08
No i Pan Prezydent zaskoczył mnie znajomością angielskiego. :D
http://www.radiozet.pl/index.php?page=news&id=8347
No czemu sie dziwić ?
Już na poziomie doktoranckim, biegła znajomość jest bezwzględnie wymagana. :D
Inaczej nici z doktoratu o profesurze nie wspominając. :wink:

Coś jak "IRASIAD jest bardzo zdenerwowany"

2112wojtek
15-12-2006, 16:18
Alez bardzo elegancko nasz pan Prezydent sie wyraza o ludziach. Po "spieprzaj dziadu" mamy malpe w czerwonym.
Ilez szacunku i jaka gracja, godna glowy panstwa sredniej wielkosci :D
"Ta malpa w czerwonym" wg niego to slowa z podsluchu :P :P Znowu te szare sieci na konferencji prasowej.To skandal, zeby zurnalisci podczas konferencji gdy mowi prezydent, mieli w tym czasie wlaczone mikrofony.
Ja sie ciesze,chociaz mnie nie jest wesolo.
Ale jakiez szczescie, ze gosc ,ktory za duzo w tym karaju nie moze i jest cudownie nieobyty przynajmniej nie pije na cmentarzu. No narod wybrany .
Ale my mamy szczescie, nadziwic sie nie moge - elegancja glowy na poziomie kpin z prezydenta w brukowcach.
Chociaz nazywanie go kartoflem omal nie wywolalo wojny z Niemcami , to zaczynam miec watpliwosci czy bardziej swojskie okreslenie "burak" nie jest juz komplementem.

Aha!
I don't speak Netherlands :P :P
Don't kill the dutch country.
I'd like holandish language.
Pis of You!
I have a train to alcohol ?
It's Real ? No, there are Tesco.
I like ace cream.

lewakk
15-12-2006, 19:11
No i Pan Prezydent zaskoczył mnie znajomością angielskiego. :D
http://www.radiozet.pl/index.php?page=news&id=8347
No czemu sie dziwić ?
Już na poziomie doktoranckim, biegła znajomość jest bezwzględnie wymagana. :D
Inaczej nici z doktoratu o profesurze nie wspominając. :wink:

Coś jak "IRASIAD jest bardzo zdenerwowany"

TAK, TAK to prawdziwa tragedia, należy natychmiast wszcząć rewolucje przeciwko takiemu prezydentowi..., kogo obchodzą nasze sukcesy w Brukseli, przy takich wpadkach to nawet Kwaśniewski na grobach to pikuś....


czekam na nowe wybory, nowe obietnice i wreszcie rządy obejmą ludzie z zasadami
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0
w Krakowie pokazali że umią zarobić, zresztą członkowie PO szybko na pensyjkach samorządowych dorabiają się milionów i setek lasów tacy powinni Polską rządzić...

ESKIMOS
15-12-2006, 19:37
"Ta malpa w czerwonym" wg niego to slowa z podsluchu .
Ale ja ten podsłuch tez podsłuchowywałem, (bo to szeptem było i konfidencjonalnie).
Ale sie nie dziwię, że Nasza Najwyższa Osoba w Państwie nawet z nią (tą czerwoną) rozmawiać nie chciała.
Gdybym miał dla siebie tak pełną piękną i uroku First Lady - też bym żadnych małpów nie tolerował.
Nie ten poziom. :roll:

ESKIMOS
15-12-2006, 20:02
Ale sie nie dziwię, że Nasza Najwyższa Osoba w Państwie nawet z nią (tą czerwoną) rozmawiać nie chciała.
Gdybym miał dla siebie tak pełną piękną i uroku First Lady - też bym żadnych małpów nie tolerował.
Nie ten poziom. :roll:
A jednak sie myliłem. :o
http://images4.fotosik.pl/250/c921b09c0336ca27.jpg
Dla ułatwienia:
- ta w białym z przodu - to właśnie ta małpa ( :o - kurcze, małpy są fajne :D )
- ten pośrodku - to go znacie (jak nie - każdy ksiądz podpowie)
- ta z tyłu (co udaje że nie widzi) - to nasza Condoliza Rice.

Tylko żeby broń Boże Pan Prezydent nie przesadził. :o
Clinton już stworzył precedens.
A i u nas jeden ostatnio przestał być członkiem.

lewakk
15-12-2006, 20:08
apropos podsłuchu
Taśmy prawdy
http://www.youtube.com/watch?v=FHVVp26sMmU
z partii byc może jedynej w świecie rządzonej przez gościa który przegrał dwa razy wygrane wybory, słowem cudotwórcy....


Eskimos ładnie odniosłeś się do mojego postu w sprawie Wałęsy który obiecywała za mało więc nie musiał dawać, Kwas żartował w sprawie mieszkań a poza tym miał wydatki, a SLD wcale nie obiuecywało likwidacji Senatu

a nie odniosłeś się do:
a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0

ESKIMOS
15-12-2006, 20:14
I don't speak Netherlands :P :P
Don't kill the dutch country.
I'd like holandish language.
Pis of You!
I have a train to alcohol ?
It's Real ? No, there are Tesco.
I like ace cream.
That what? :o

ESKIMOS
15-12-2006, 20:27
a nie odniosłeś się do:
a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0
Jasne że z zasadami.
Jedna z podstawowych brzmi:
"Pecunia non olet"
I jaka zdolna bestia (ten Schetyna ).
W niecałe dwa miesiące nauczył się Cycerona. :o

lewakk
15-12-2006, 20:38
a nie odniosłeś się do:
a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0
Jasne że z zasadami.
Jedna z podstawowych brzmi:
"Pecunia non olet"
I jaka zdolna bestia (ten Schetyna ).
W niecałe dwa miesiące nauczył się Cycerona. :o

BRAWO

i dlatego poważnie trzymam za SŁOWO posłów PO :lol: :lol:


Pecunia non olet....., teraz zrozumiałem dlaczego przekręcenie kilku milionów zł w Krakowie to wg PO atak polityczny PIS..., przecież jak dawali trza było brac..., za coś trza hektary lasu kupować :lol: :lol: :lol:

2112wojtek
15-12-2006, 22:23
I don't speak Netherlands :P :P
Don't kill the dutch country.
I'd like holandish language.
Pis of You!
I have a train to alcohol ?
It's Real ? No, there are Tesco.
I like ace cream.
That what? :o
Alez to po angielsku, ktory jest tak prosty, ze wie to nawet nasz doktór prezydent i wykszatalciuch w swej czujnosci kontrolujacy wlasnego tlumacza w rozmowie z Holendrami.


I don't speak Netherlands - nie mowie po holendersku
Don't kill the dutch country. - nie mordujecie sie /nie trudźcie sie/ obywatele Holandii
I'd like hollandish language. - chcialbym polubic jezyk Agnieszki Holland
Pis of You! - pokoj z toba
I have a train to alcohol ? -Czy ja mam pociag do gorzały ?
It's Real ? No, there are Tesco. - Czy to rzeczywistos?. Nie, to sa sklepyTesco
I like ace cream - tego tlumaczyc nie musze. To tekst kultowy na Forum

ESKIMOS
15-12-2006, 23:12
Alez to po angielsku, ktory jest tak prosty, ze wie to nawet nasz doktór prezydent i wykszatalciuch w swej czujnosci kontrolujacy wlasnego tlumacza w rozmowie z Holendrami.

2112wojtek - It is an English it is I know.
I didn't understand only an abstraction included in it.
And I don't like the of ice-cream.

lewakk
16-12-2006, 11:49
a nie odniosłeś się do:
a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0
Jasne że z zasadami.
Jedna z podstawowych brzmi:
"Pecunia non olet"
I jaka zdolna bestia (ten Schetyna ).
W niecałe dwa miesiące nauczył się Cycerona. :o

Trudno się z Tobą nie zgodzić, do posłów PO a tym bardziej samorządowców PO jak najbardziej pasuje "PEcunia non olet", trafnie to ująłeś...



A może ktoś przetłumaczy w jakim języku mówił Kwasniewski na grobach.... podobno w języku CZUKCZÓW..

ESKIMOS
16-12-2006, 11:54
A to jest Danusia Hojarska:
http://images4.fotosik.pl/250/c0e3b8454a992f55.jpg
Ona wymysliła nowe hasło Samejbrony:
"Wierni żonom, a nie układom"
dzieki któremu (cyt.) "chłopaki zostaną oczyszczone z zarzutów" .
Fajnie bedzie (':D')
Ma zamiar go eksponować to hasło na billboardach.
Też fajnie. tylko dlaczego.................... za moje pieniądze ? :o
Trzymajcie sie chłopaki i pamiętajcie:
CHłLOPAKI NIE PŁACZĄ. :D

lewakk
16-12-2006, 18:34
a nie odniosłeś się do:
a ludzie z zasadami:
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0
Jasne że z zasadami.
Jedna z podstawowych brzmi:
"Pecunia non olet"
I jaka zdolna bestia (ten Schetyna ).
W niecałe dwa miesiące nauczył się Cycerona. :o


Pecunia non olet

też by pasowało na bilboardy PO:):):)


p.s. Ciekawe co społeczeństwo bardziej zaboli hasło PO czy Samoobrony

Mały
17-12-2006, 19:02
A to jest Danusia Hojarska:
http://images4.fotosik.pl/250/c0e3b8454a992f55.jpg
Ona wymysliła nowe hasło Samejbrony:
"Wierni żonom, a nie układom"dzieki któremu (cyt.) "chłopaki zostaną oczyszczone z zarzutów" .
Fajnie bedzie (':D')
Ma zamiar go eksponować to hasło na billboardach.
Też fajnie. tylko dlaczego.................... za moje pieniądze ? :o
Trzymajcie sie chłopaki i pamiętajcie:
CHłLOPAKI NIE PŁACZĄ. :D
oszywiście żartujesz...? ;-) z taką laską to bym szukał okazji na każdym rogu :-D :-D :-D

Dropsiak
17-12-2006, 19:40
siem wzruszyłam dosłownie 8) 8) 8) 8)
Lepper na Jasnej Górze wypowiedział walkę rozwiązłości (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3798856.html)

wartownik
17-12-2006, 19:46
http://images4.fotosik.pl/250/c0e3b8454a992f55.jpg
z taką laską to bym szukał okazji na każdym rogu :-D :-D :-D

Jak bedziesz mocno pragna , to ci sie spelni .

Mirek_Lewandowski
17-12-2006, 20:08
Litości, święta idą, takie foty... a jak się przyśni?

Monika B
17-12-2006, 21:31
Nowe hasło Samoobrony - weźmiemy wszystkich na członka.

ESKIMOS
17-12-2006, 22:24
Nowe hasło Samoobrony - weźmiemy wszystkich na członka.
Chyba wszystkie ? :o

mTom
18-12-2006, 11:27
tak mi się z wyborami skojarzyło...

Jarosław Kaczyński zginął w tragicznym wypadku. Jest przyjęty w niebie przez
Św. Piotra, który rzekł mu:
- Witamy ! Ale najpierw musimy załatwić drobny problem... Tak rzadko widujemy
tu premierów, że nie jesteśmy pewni, co mamy z tobą zrobić. Szef chce, żebyś
spędził jeden dzień w piekle i jeden dzień w niebie. Potem będziesz musiał
wybrać miejsce, w którym będziesz chciał spędzić wieczność.
- Ależ ja już zdecydowałem, chcę zostać w niebie
- Żałuję, ale mamy swój regulamin.
Św. Piotr prowadzi Jarosława do windy, która wiezie go do piekła.
Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się na znakomitym, zielonym polu golfowym,
słońce świeci na bezchmurnym niebie i jest łagodne 25°C. W dali rysuje się
wspaniały pawilon klubowy. Przed budynkiem jest jego ojciec, ksiądz Rydzyk i
premier Jan Olszewski. Jest tu także znaczna część prawicy. Wszystkie te piękne
postacie zabawiają się, szczęśliwi, ubrani elegancko, choć swobodnie (Dior,
Versace, Armani, etc.). Podążają na jego spotkanie, ściskają go serdecznie i
rozpoczynają się wspomnienia z przeszłości i homeryckie debaty (ha! ha!).
Zagrali przyjacielską partię golfa, potem zjedli wystawny obiad z kawiorem i
homarem. Diabeł oferuje także lody...
- Wypij jeszcze Margheritę i wypocznij sobie, Jarku.
- Och, no ... , nie mogę pić, złożyłem przysięgę.
- E tam, mój drogi, tu jest piekło. Możesz jeść i pić wszystko co chcesz bez
obawy. Od tej chwili będzie tylko coraz lepiej!
Kaczyński wypija swój koktajl i zaczyna nabierać przekonania, że diabeł jest
całkiem sympatyczny. Jest grzeczny, opowiada niezłe kawały, lubi zabawne
sytuacje itd.
Bawili się tak dobrze, że nawet nie zauważyli kiedy minął im czas... W końcu
nadeszła godzina odejścia. Wszyscy przyjaciele uścisnęli go i Kaczyński wsiadł
do windy wiodącej do nieba.
Święty Piotr oczekiwał go przy wyjściu.
- Teraz pora na wizytę w niebie - rzekł mu staruszek otwierając drzwi do raju.
Przez 24 godziny Kaczyński miał przebywać z Turowiczem, Giedrojciem,
Szczepańskim, Kisielewskim, całym bractwem życzliwych ludzi, przechadzających
się po Polach Elizejskich, rozprawiających na tematy znacznie ciekawsze niż
pieniądze i traktujących się z kurtuazją.
Żadnego złego zagrania ani świńskiego kawału; żadnego zachwycającego pawilonu
klubowego, tylko zwykła jadłodajnia. Jako że ludzie ci nie należeli do bogaczy,
nie znalazł tu nikogo dobrze znanego, nikt też w nim nie rozpoznał ważnej
osobistości ani kogoś wyjątkowego. Gorzej! Jezus jest kimś w rodzaju hippisa,
osobą nieodpowiedzialną, która wciąż mówi tylko o "wieczystym pokoju" i
powtarza w nieskończoność komunały bez wyrazu :
- "Wygnać przekupniów ze Świątyni", "Trudniej będzie bogaczowi wejść do mojego
królestwa, niż wielbłądowi przejść przez ucho igielne" itd.
Gdy dzień skończył się, Święty Piotr wrócił ...
- No, Jarosławie, teraz musisz wybrać.
Kaczyński zastanowił się przez minutę i odrzekł :
- Nigdy nie przypuszczałem, że dokonam podobnego wyboru. Ech, dobra.
Stwierdzam, że niebo jest interesujące ale jestem przekonany, że będę czuł się
znacznie swobodniejszy w piekle, wśród moich przyjaciół.
Święty Piotr odprowadził go aż do windy i Jarosław Kaczyński zjechał znowu do
piekła . Gdy drzwi otworzyły się, znalazł się w środku wielkiej równiny,
wypalonej i pustej, pokrytej toksycznymi wylewami i odpadkami przemysłowymi.
Z przerażeniem dostrzegł wszystkich swoich przyjaciół na kolanach, powiązanych
wzajemnie łańcuchami, którzy zbierali śmieci, aby je wrzucać do wielkich,
czarnych worów. Stękali z bólu, zanosili skargi na swoje tortury; ręce i twarze
mieli czarne od brudu. Diabeł zbliżył się, obejmując go za ramiona swoją
włochatą i śmierdzącą łapą.
- Nie rozumiem - bełkotał Kaczyński w stanie szoku- gdy byłem tu wczoraj, było
pole golfowe i pawilon klubowy. Jedliśmy kawior i homara i podpiliśmy sobie.
Podskakiwaliśmy jak zające i bawiliśmy się świetnie... Teraz widzę tylko
pustynię wypełnioną nieczystościami i wszyscy mają wygląd żałosny.
Diabeł spojrzał na niego, uśmiechnął się i szepnął do ucha:
- Wczoraj mieliśmy tu kampanię wyborczą; dzisiaj zagłosowałeś na nas!

:D

Monika B
18-12-2006, 12:25
Nowe hasło Samoobrony - weźmiemy wszystkich na członka.
Chyba wszystkie ? :o
No co Ty! Przeciez nie będą sie ograniczać, nie?

ESKIMOS
18-12-2006, 12:38
Nowe hasło Samoobrony - weźmiemy wszystkich na członka.
Chyba wszystkie ? :o
No co Ty! Przeciez nie będą sie ograniczać, nie?
No tak.............nie pomyślałem. :wink:

ESKIMOS
18-12-2006, 13:49
Jędrek Lepper pisze książkę. :o
Serio. :lol:
Też myślałem że sie przesłyszałem. :D
I że czyta - ale nie - pisze bestseller o tytule "Zamach stanu".
I to jak pisze !
W styczniu na półkach. :o
Już sie zapisałem w zaprzyjaźnionej księgarni................
Może ja potem zekranizują. :D

rrmi
20-12-2006, 06:11
To , ze endrju pisze w porownaniu z tym to nic :roll: :roll:

PRZEGLĄD PRASY: Czy Sejm ogłosi Jezusa królem Polski? Zastanawia się nad tym "Rzeczpospolita", która dotarła do projektu uchwały złożonej w tej sprawie marszałkowi Sejmu Markowi Jurkowi przez grupę 46 posłów z PiS, LPR i PSL.


Sygnatariusze dokumentu nie chcą się z nim afiszować. Mimo, że projekt od kilku tygodni był gotowy, trzymali go w tajemnicy. Po ujawnieniu afer z neonazistami w LPR i molestowania w Samoobronie nie było politycznego klimatu do rozpoczęcia rozmów o Bogu.

Boimy się, że podczas sejmowej dyskusji nad uchwałą zostaną splugawione największe świętości, mówi jeden z inicjatorów uchwały Artur Górski z PiS.

Jednak tuż przed świętami posłowie nabrali odwagi. Liczą, że krytykę opozycji złagodzi bożonarodzeniowy nastrój.

Inicjatorzy uchwały przekonują, że za nadaniem Chrystusowi tytułu Jezus Król Polski przemawiają argumenty historyczne i teologiczne.

Projekt uchwały będzie przedstawiony do zaopiniowania Konferencji Episkopatu Polski; nastąpi to niezwłocznie - deklaruje marszałek Jurek. Abp. Marian Gołębiewski, który o inicjatywie poselskiej dowiedział się od "Rzeczpospolitej" popiera pomysł ale podchodzi do niego nieufnie. "To bardziej dziedzina Kościoła niż poselska, mówi.

Zdaniem przewodniczącego SLD Wojciecha Olejniczaka taka uchwała jest próbą wprowadzenia państwa wyznaniowego.

ESKIMOS
20-12-2006, 13:17
Czy Sejm ogłosi Jezusa królem Polski? Zastanawia się nad tym "Rzeczpospolita", która dotarła do projektu uchwały złożonej w tej sprawie marszałkowi Sejmu Markowi Jurkowi przez grupę 46 posłów z PiS, LPR i PSL.

:o :o :o :lol: :lol: :lol:
No i jak tu się nie śmiać ?
W radio TOK FM własnie postawiono tezę, że przydałby sie dobry psychoanalityk,
Ja myślę że jakiś dobry lekarz psychiczny.
Nasz forumowy psychiatryk to jednak mały pikuś w stosunku do ichniejszego.
:wink:

Mirek_Lewandowski
20-12-2006, 14:55
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=8651095&rfbawp=1166626122.212&ticaid=12e48

ESKIMOS
21-12-2006, 22:50
A w telewizorze oglądałem właśnie jak nasze posły śpiewali kolędy. :lol:
Najlepszy był Wierzejski (to taki co to ostatnio mu dokopały Krasnoludki czy tez Gamonie w Warszawie).
Ładnie śpiewali:
"oj maluśki, maluśki, maluśki............."
Dedykowali to jakoś Panu Premierowi, czy też Panu Prezydentowi....... :wink:
Nie dosłyszałem. :cry:

mTom
22-12-2006, 07:37
Kosztem 500 mln zł w Obicach pod Kielcami ma powstać międzynarodowy port lotniczy. Tak gigantycznej inwestycji nie chciał samorząd województwa, nie planowało jej Ministerstwo Transportu. Ale ma być. Bo tak chce minister Przemysław Gosiewski.
buahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mmmad
22-12-2006, 09:34
Ja mysle, ze nastepnym krokiem bedzie metro z lotniska do Wloszczowej Centralnej. Ktos tam przeciez musi wsiadac i trzeba tu ekonomicznie uzasadnic...

ESKIMOS
22-12-2006, 10:58
Ja mysle, ze nastepnym krokiem bedzie metro z lotniska do Wloszczowej Centralnej. Ktos tam przeciez musi wsiadac i trzeba tu ekonomicznie uzasadnic...
A ja bym raczej stawiał na lądowisko dla promów kosmicznych. :D
A co............. :o

lewakk
22-12-2006, 18:44
oczywiscie uzasadnione ekonomicznie jest zamknąć wszystkie stacje kolejowe... po co polakom pociągi....

rrmi
22-12-2006, 18:52
oczywiscie uzasadnione ekonomicznie jest zamknąć wszystkie stacje kolejowe... po co polakom pociągi....
ale uspokoj sie juz , bedzie to metro do gosiewa jezdzilo jak mmmad pisze , ze bedzie
:D Weslych Swiat

lewakk
22-12-2006, 20:00
oczywiscie uzasadnione ekonomicznie jest zamknąć wszystkie stacje kolejowe... po co polakom pociągi....
ale uspokoj sie juz , bedzie to metro do gosiewa jezdzilo jak mmmad pisze , ze bedzie
:D Weslych Swiat

bez nerwów, bez nerwów RRMI, może przejdź do wątku o deprimie..., z tego co wiem wszyscy chwalą sobie metro...., a tych lotnisk to coś żenująco mało mamy..

Wesołych....

kamusia
22-12-2006, 22:25
Nie znajdujecie nic zabawnego w tym cyrku? :roll:
Jeśli znajdujecie - to dzielcie się. :D

Lepiej nie będzie, ale będzie ..śmieszniej. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ja jestem symatykiem nie tylko forum ,ale tez "szkla konatktowego" z TVN,tam czesto mozna sie usmiac do lez...Moj ulubiony tekst z zycia polityki to:
"bo kto ma w glowie owies to i sieczką zdaża mu sie sypnąć"to cytat chyba Jarugi -Nowackiej na temat Reni Beger
Albo ciekawa wypowiedz,niestety nie pamietam czyja:"W Polsce juz tylko ryby nie biorą":):)
I wypowiedz sluchacza ze szkla kontaktowego:"W Polsce jest jak na karuzeli,wciaz chce sie żygac a wysiasc nie mozna"

tomek1950
22-12-2006, 22:28
Nie znajdujecie nic zabawnego w tym cyrku? :roll:
Jeśli znajdujecie - to dzielcie się. :D

Lepiej nie będzie, ale będzie ..śmieszniej. :lol: :lol: :lol:

Ja jestem symatykiem nie tylko forum ,ale tez "szkla konatktowego" z TVN,tam czesto mozna sie usmiac do lez...Moj ulubiony tekst z zycia polityki to:
"bo kto ma w glowie owies to i sieczką zdaża mu sie sypnąć"to cytat chyba Jarugi -Nowackiej na temat Reni Beger
Albo ciekawa wypowiedz,niestety nie pamietam czyja:"W Polsce juz tylko ryby nie biorą":):)
I wypowiedz sluchacza ze szkla kontaktowego:"W Polsce jest jak na karuzeli,wciaz chce sie żygac a wysiasc nie mozna"[/quote]


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ESKIMOS
22-12-2006, 22:32
A mnie dzisiaj naszło na pizzę. :roll:
No to zadzwoniłem na policję coby mi dostarczyli, bo głodny jestem.
A ci że oni tylko tylko od Mc Donalda............czy coś. :o
I nie miałem pizzy. :cry:

mTom
23-12-2006, 09:07
Bo oni tylko wieśmaki wożą. :lol: :lol: :lol:

A co do pociągów, to jestem w szoku. U nas kolej pozamykała prawie wszystkie połączenia. Pozostało dosłownie kilka. A tymczasem u Gosia powstają nowe stacje, lotniska... Facet robi na mnie wrażenie. :wink:

Dropsiak
23-12-2006, 11:58
Bo to się penie nazywa zrównoważony rozwój regionalny w wersji naszej koalicji rzadowej na czele z PiS.
Gdzieś zamkna /się ludziska najeździli to im starczy/ a w okręgu wyborczym Gosia otworzą. I gra.
Bilans się pewnie zgadza.
Czyz to nie wesołe????
:cry:
ps. umnie tez mniej połaczeń.

:lol: :lol: :lol:
Prezydent Lech Kaczyński przyznał, że ma nazwiska "dwóch, a nawet trzech" kandydatów na nowego prezesa Narodowego Banku Polskiego. Jak dodał, te nazwiska "zna w duszy", ale przedstawi "kiedy będzie to konieczne", być może jeszcze w ostatnich dniach grudnia.
...
:lol: :lol: :lol: cd :lol: :lol: (http://banki.wp.pl/kat,65674,wid,8658859,raportwiadomosc.html?rfbawp= 1166898987.033&ticaid=12e94)

mTom
23-12-2006, 21:14
Balcerowicz musi zostać? :lol: :wink: :wink: :wink:

Dropsiak
27-12-2006, 07:08
Wesoło jest i bedzie jeszvze weselej... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
W gabinecie politycznym wicepremiera Andrzeja Leppera pracuje klaun Wiesław Podgórski - ujawnia "Dziennik".

Gazeta pisze, że zajmuje on stanowisko doradcy ds. kultury i dziedzictwa narodowego w Ministerstwie Rolnictwa. Pracę w polityce nadal łączy z bawieniem ludzi jako wodzirej i brzuchomówca (.... )Gazeta pisze, że Podgórskiemu zarzuca się popełnienie przestępstw: od niepłacenia podatków po nielegalną sprzedaż alkoholu. Ma między innymi proces z byłym burmistrzem warszawskiego Bemowa o zdewastowanie fortu, który dzierżawił. :o :o :o :o :o
cd (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/klaun-doradca-andrzeja-leppera,851476,2943)
i jeszcze lepszy pomysł Romka

Uczennic, które były w ciąży bądź teraz w nią zaszły, na polecenie ministerstwa mają szukać szkoły w całej Polsce. Ręce opadają - komentują nauczyciele.

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozesłało już ankietę, która ma pomóc w przygotowaniu raportu. Tuż przed świętami trafiła do dyrektorów liceów, gimnazjów i szkół podstawowych (dziewczynki z klas V-VI). Szkoła ma ustalić, ile dziewcząt zaszło w ciążę w ubiegłym roku szkolnym i przed dwoma laty oraz ile obecnie jest w stanie błogosławionym. (...)Nauczyciele dziwią się, że ministerstwo zwraca się z tym pytaniem do nich. "Przecież każdy szpital prowadzi statystykę, w której określony jest wiek rodzącej" - mówią......
cd (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3814002.html)
może lepiej uczennice skłonić rozporzadzeniem do składania corocznych zaświadczeń ginekologicznych? Byłoby pewnie i bez czajeniia się..... :o 8) tak tylko podpowiadam :wink: :wink:
i jeszcze to się też tu nadaje :o
Na stanowisko członka Rady Programowej TVP Kielce Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji mianowała osobę nieżyjącą od ośmiu miesięcy....
http://wiadomosci.onet.pl/1455598,11,item.html

mTom
27-12-2006, 10:31
No to mamy dylemat w stylu: co łatwiej usunąć? Giertycha czy ciążę? :wink: 8) :D

ESKIMOS
27-12-2006, 12:21
Defetyści jesteście.............i tyle.
Popatrzcie na ten mijający rok od tej dobrej strony. :D

Rząd jaki np. ludzki mieliśmy – naprawdę dobre Pany to są. :roll:

Ten np. Jurgiel Minister, to jak się komuś samochód zepsuł, to na jeden telefon zaraz mu wysyłał limuzynę z kierowcą. :D

Albo te od spraw wewnętrznych ministry.
Zachlałeś w robocie i do pociągu sie nie doczołgasz? – jeden telefon i ci cywilny radiowóz podeślą z uzbrojoną obstawą, coby cie nie okradli. :o

Albo głodny ktoś był, to mu w try miga specjalny patrol z wieśmakiem podeślą. :o

A i z bezrobociem walczą.
Jeden robotę stracił, to cały rząd się tym trapił aż wymyślili żeby go zrobić prezesem banku :o – i już o jednego bezrobotnego mniej. :D

Albo maturę ktoś chciał – wystarczy że poszedł na egzamin – nawet jak nie zdał, to dostał. :o

Dobre Pany.........no może poza tym Lepperem, bo ten to jak kogoś naszła ochota na panienkę, to nie...........tylko sobie i kumplom. Egoista jeden. 8)

Jeszcze sobie wziął prywatnego klauna, co się Podgórski nazywa. ale przedstawia się jako "nieślubny syn Luisa de Funesa i nieznanej matki Polki". :o
I tylko Andrzejka rozśmiesza a i flaszkę podrzuci bo ma doświadczenie w handlu gorzałą. :-?

Ale reszta to dobre ludzie.

Romek (ten o gołębim sercu dla dzieci), to teraz sobie wziął do serca ciężki los 12-letnich dziewczynek w błogosławionym stanie. :roll:

Aby tak dalej............. :wink:

kroyena
27-12-2006, 12:48
Niby narzekają, ale w sumie to wspierają Prawy i Sprawiedliby rząd.

Co nie?
To który się tam nie chce przyłożyć do 1/3 000 000? :P 8) :P

Dropsiak
28-12-2006, 07:34
A jakżesz można nie popierać takich gosci z klasą, na luzie i z dystansem do siebie :D
Ot taki min.edukacji - w reklamach sie udziele niby gwiazdor jakiś i reklamuje wytwory swej pracy niczym paste do zebów czy inny produkt nie dla idiotów
Duże zdjęcie Romana Giertycha, obok pochlebne opinie o jego pracy - takie reklamy ministra edukacji pojawiły się w siedmiu dużych regionalnych dziennikach. Za promocję sukcesów zapłaciło ministerstwo

W środę minister Giertych uśmiechał się do czytelników ze sporego zdjęcia w "Życiu Warszawy". Obok - długi list do rodziców, uczniów i nauczycieli o jego pracy w resorcie. Na koniec noworoczne życzenia. Pod zdjęciem trzy opinie. Rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska (wcześniej posłanka LPR) chwali Giertycha za obowiązkowe mundurki. Prof. Dominik Sankowski z Politechniki Łódzkiej - za program "Zero tolerancji dla przemocy w szkole" i wychowanie patriotyczne. A Jan Żaryn, dyrektor Biura Edukacji Publicznej w IPN, zachwala, że współpraca instytutu z MEN układa się wzorowo.

Takie reklamy ukazały się w środę w siedmiu dużych regionalnych gazetach. - Zapłaciło za nie ministerstwo - potwierdza pracownica biura prasowego MEN. Ile? Tego wczoraj nikt w ministerstwie nie potrafił nam powiedzieć. Według raportu Mediatak i ZKDP całostronicowa reklama (minister kupił trzy czwarte strony) na stronach redakcyjnych "Życia Warszawy" kosztuje maksimum do 7 tys. zł. Chcieliśmy zapytać Romana Giertycha, dlaczego zdecydował się na reklamówki. Dopiero wieczorem od jego współpracownika usłyszeliśmy, że minister jest na urlop
Rzepa
no i klejna kampania reklamowa w słusznym rzecz jasna celu:
"Newsweek": w styczniu ruszy kampania nakłaniająca Polaków do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego.
Spoty i ogłoszenia pojawią się jednak wyłącznie w mediach katolickich i niszowych pismach branżowych.

TVP wyda 425 tys. złotych na reklamę w Telewizji Trwam, "Niedzieli", "Gościu Niedzielnym", "Różańcu", "Kwietniku" i "Lancecie"....
http://wiadomosci.onet.pl/1456074,11,item.html
znaczy nowoczesną mamy władzę :D :D :D idącą z duchem czasu :D :D :D :D

Dropsiak
02-01-2007, 07:40
:D :D :D :D :D
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tak zaplanowała przebieg drogi ekspresowej S8, że na granicy województw łódzkiego i wielkopolskiego jej nitki zamiast się łączyć, mijają się o ponad 5 km... :lol: :lol: :lol:
cd (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3823551.html)
mysalałm, ze takie cuda to w Alternatywach.... :o :o

ESKIMOS
02-01-2007, 10:46
:D :D :D :D :D
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tak zaplanowała przebieg drogi ekspresowej S8, że na granicy województw łódzkiego i wielkopolskiego jej nitki zamiast się łączyć, mijają się o ponad 5 km... :lol: :lol: :lol:
cd (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3823551.html)
mysalałm, ze takie cuda to w Alternatywach.... :o :o
Tak właśnie wynaleziono dwupasmówkę, (tylko wtedy sie mniej chybnęli)- więc może coś w tym jest. :wink:

ESKIMOS
02-01-2007, 10:50
A w telewizorze, jeden z naszych "wspaniałych", podsumowywując rok - przyznał się:
Powiedział - "żyje nam się coraz lepiej"

Noż q.wa, wstydu nie mają! :o

2112wojtek
02-01-2007, 11:14
A w telewizorze, jeden z naszych "wspaniałych", podsumowywując rok - przyznał się:
Powiedział - "żyje nam się coraz lepiej"


Ja mysle , ze wreszcie ktos powiedzial prawde. Zyje im sie coraz lepiej.
Nie wiem o co sie wsciekasz?

mTom
03-01-2007, 07:55
Skarbnik Młodzieży Wszechpolskiej został wicedyrektorem Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli.

Paweł Zanin pochodzi z Wałbrzycha. Ma 27 lat, skończony marketing polityczny na Uniwersytecie Wrocławskim i żadnego doświadczenia zawodowego z dziedziny edukacji. Wczoraj został przedstawiony pracownikom CODN jako nowy wicedyrektor.

Zajął miejsce Katarzyny Koszewskiej, która odeszła w październiku w proteście przeciwko wprowadzaniu do CODN działaczy Młodzieży Wszechpolskiej.

A może by się do tych Wszechpolaków zapisać? :wink:

ESKIMOS
03-01-2007, 08:17
mTom - nie słyszałeś o PIS-owskim programie "pierwsza praca" ? :o

To jest właśnie przykład realizacji tego programu w ramach walki z bezrobociem. :roll:

mTom
03-01-2007, 09:02
A ja myślałem, że wzięto faceta, który ma doświadczenie w trudną młodzieżą, to ze szkoleniami dla nauczycieli da sobie radę. 8) :lol:

mTom
03-01-2007, 09:10
:o :o :o :o :o :o

Andrzej Lepper pytany o doniesienia "GW", która napisała, że 22 stycznia ma odebrać tytuł doktora honoris causa Moskiewskiej Państwowej Akademii Precyzyjnej Techniki Chemicznej im. M.W.Łomonosowa, powiedział, że jest to "największa akademia rosyjska".
Wyjaśnił, że tytuł ten ma być przyznany mu "za całokształt stosunków i podejścia do polityki wschodniej".

:o :o :o :o :o :o

michal_m
03-01-2007, 09:26
:o :o :o :o :o :o

Andrzej Lepper pytany o doniesienia "GW", która napisała, że 22 stycznia ma odebrać tytuł doktora honoris causa Moskiewskiej Państwowej Akademii Precyzyjnej Techniki Chemicznej im. M.W.Łomonosowa, powiedział, że jest to "największa akademia rosyjska".
Wyjaśnił, że tytuł ten ma być przyznany mu "za całokształt stosunków i podejścia do polityki wschodniej".

:o :o :o :o :o :o

Jest w rządzie człowiekiem z największą liczbą doktoratów (ten będzie trzeci), pogratulować!

michal_m
03-01-2007, 09:27
A może by się do tych Wszechpolaków zapisać? :wink:

Niestety może być już za późno...

mmmad
03-01-2007, 09:30
Wg obiegowej opinii do uprawiania stosunkow ze Wschodem trzeba miec mocna glowe. Tymczasem mimochodem sie dowiedzielismy (przy aferze Lyzwy), ze Andrzej glowe ma slaba... To za co on dostanie ten tytul?

mTom
03-01-2007, 10:29
Może za to, że się tak poświęcał (pomimo słabej głowy)? :wink: 8) :lol:

Majka
03-01-2007, 10:58
lepiej przypomnijcie jego poprzednie doktoraty 8)

mTom
03-01-2007, 11:25
lepiej przypomnijcie jego poprzednie doktoraty 8)

Proszę bardzo. :D

Pierwszy honorowy doktorat Lepper (wykształcenie niepełne średnie - kończył technikum, ale nie przystąpił do matury) dostał w 2004 r. w Kijowie od kontrowersyjnej prywatnej Międzyregionalnej Akademii Kadr za osiągnięcia w zbliżaniu we wzajemnych kontaktach między narodami: polskim i ukraińskim. Według Departamentu Stanu USA Akademia jest głównym ośrodkiem antysemityzmu na Ukrainie i dostaje poważne wsparcie finansowe z krajów arabskich i muzułmańskich, głównie z Iranu i Libii.

W 2005 r. Lepper dostał doktorat h.c. od Ukraińskiej Akademii Technologicznej za działalność na rzecz zbliżenia polsko-ukraińskiego i za wkład w rozwój socjalny polskiego społeczeństwa.

Za co Lepper dostanie doktorat h.c. od Akademii Precyzyjnej Techniki Chemicznej? Nie wiadomo - w Rosji trwają święta i uczelnia jest zamknięta.

mTom
04-01-2007, 06:45
Cóż... :-?

Pięcioletni kanadyjski chłopczyk może mieć dwie mamy i jednego tatę - uznał sąd apelacyjny prowincji Ontario w precedensowym orzeczeniu, na nowo definiującym prawa w związkach homoseksualnych.
Zgodnie z opublikowanym w tym tygodniu orzeczeniem, partnerka biologicznej matki chłopca może być uznana za trzecie z rodziców. Biologiczny ojciec jest przyjacielem obu pań żyjących w lesbijskim związku i czynnie uczestniczy w wychowaniu syna.

Małżeństwa osób tej samej płci są legalne w Ontario od 2003 roku, a w całej Kanadzie od 2005 roku.

Majka
04-01-2007, 10:15
podobno ogłoszono konkurs na Giertycha roku 8)

ESKIMOS
04-01-2007, 12:10
podobno ogłoszono konkurs na Giertycha roku 8)
Ja bym stawiał na starego, bo ............. nie pochodzi od małpy, tylko jakiegoś dinozaura a nawet chyba smoka wawelskiego. :o

mTom
04-01-2007, 17:12
A to czytaliście? :D :D :D

Miałem napisać coś nowego o podatkach. Ale odłożę to na później. Dziś wszystko przyćmiewa wiadomość, że Sławomir Skrzypek, p.o. prezesa PKO BP, został kandydatem prezydenta RP na stanowisko prezesa NBP.

Uważam, że to bardzo dobra wiadomość dla…. PKO BP :) :) :)

Jestem klientem tego banku więc się cieszę. Ale od jutra będę w nim trzymał wyłącznie banknoty, które nie są emitowane przez NBP :) :) :)

Gwiazdowski (ten z CAS) w swoim blogu.
http://www.blog.gwiazdowski.pl/index.php?subcontent=1&id=61
Naprawdę świetna rekomendacja. :lol: :lol:

ESKIMOS
04-01-2007, 19:43
Słyszałem ze szukają kandydata na Prezesa NBP, ale byłem przekonany że daleko mi do wymogów. :wink:
A teraz wyszło że doskonale je spełniałbym. :cry:

Kurcze..........dlaczego sie nie zgłosiłem ? :o

lewakk
04-01-2007, 19:45
w Polsce jest wesoło wystarczy nazywać się Miller, być bezrobotną synową kogoś tam, założyć firmę, nie mieć ani złotówki na koncie, a po chwili z Baham wpływa 4 miliony zł.... na pocieszenie dodam że mógł tak w III RP zrobić każdy bezrobotny, szczególnie z tej masy żyjącej poniżej minimum socjalnego...., na te 4 miliony zł złożyli się podatnicy... ale nie BAHAM a RP....., ale gdzieś mi do waszej powżnej tematyki...

ESKIMOS
04-01-2007, 20:22
na pocieszenie dodam że mógł tak w III RP zrobić każdy bezrobotny, szczególnie z tej masy żyjącej poniżej minimum socjalnego....,
To teraz mi o tym mówisz !!!??? :o

lewakk
04-01-2007, 21:22
Eskimos jasne.... w innym watku ktoś przepisał tekst że w III RP korupcja to mit....

i to jest fakt, przy waszych codziennych tu wpisach, informacja że bezrobotna osoba zakłada firmę i nie ma złotówki na koncie i wpływaja miliony z Bahama (sponsorem podatnicy RP) to właśnie dowód że żadnej korupcji w III RP nie było bo każdy mógł założyć firme i mieć wpłatę z Bahama wystarczyło się nazywać Miller..., niektórzy za pensje samorządowe czy parlamentarne kupowali mieszkania, setki hektarów lasów bo przecież najlepszym sposobem wzbogacenia się jest zapisac się do PO:) a wyborcy zadowoleni jeszcze takich do Brukseli wysyłają...., inni szkoleni na Marksie, obecnie w Parlamencie w Brukseli, twórcy NFI (szczególnie ciekawie przekręt opisany przez NIK) dali społeczeństwu pieczątkę w dowodzie i można było zarobić parę dych by kilkanaście firm zachodnich mogło powoli za friko wyprzedawać państwowe firmy by to NFI istniało tylko po to by opłacić swoich zarządzających..... ale gdzie tam tym sprawom do waszych spraw... a potem się dziwią że w sejmie Lepper jest.... można zapytać skoro IIIRP to taki sukces to co ten Lepper robi w Sejmie, przecież UW dziś powinno byc w zdecydowanej większości w Sejmie a Lewandowski premierem....

mTom
05-01-2007, 06:55
Słyszałem ze szukają kandydata na Prezesa NBP, ale byłem przekonany że daleko mi do wymogów. :wink:
A teraz wyszło że doskonale je spełniałbym. :cry:

Kurcze..........dlaczego sie nie zgłosiłem ? :o
To Pan Prezydent zgłasza. Wyślij mu swoje cv i lojalkę... może będzie dogrywka? Przystawkom ten pan się niezbyt podoba. :wink:

Dropsiak
05-01-2007, 14:47
To Pan Prezydent zgłasza. Wyślij mu swoje cv i lojalkę... może będzie dogrywka? (...)
chyba w odwrotnej kolejnosci.trzeba by słać....
ale, ale..
To tez wesołe jest
40 mln zł na Świątynię Opatrzności Bożej chce przeznaczyć senacka Komisja Gospodarki Narodowej, która w piątek pozytywnie zaopiniowała poprawkę do budżetu na 2007 r. o takiej treści. Pieniądze te miałyby być przesunięte z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS).

Rząd nie zgłasza zastrzeżeń do poprawki. .....
całosc (http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,8670704,wiadomosc.html)

mTom
05-01-2007, 16:59
A to jest wesołe? Stopa bezrobocia w grudniu wzrosła do 14,9 proc., z 14,8 proc. w listopadzie - wynika ze wstępnych wyliczeń ministerstwa pracy i polityki społecznej.
Ciekawe w którym miejscu bylibyśmy gdyby nie masowa emigracja? Kiedy rząd wreszcie zrozumie, że nie da się skutecznie i długofalowo zmniejszyć bezrobocia bez obniżenia kosztów pracy. Strach pomyśleć co się stanie, gdy przyjdzie nieuchronna, jak każdy cykl koniunkturalny, recesja. Co wtedy będą rządzący wmawiać ciemnemu ludowi? Kogo obarczą winą za własne zaniechania i przejedzenie koniunktury? Ciekawe czy recesja zbiegnie się z wyborami. Oby... 8) :lol: :lol:

Dropsiak
08-01-2007, 20:03
:o :o Po raz kolejny pojawiły się informacje, jakoby PKO BP miałby zostać wirtualnym operatorem komórkowym. Tym razem o całej sprawie pisze "Dziennik".

PKO BP miałby być kolejnym po mBanku bankowym operatorem telefonicznym. Z kolei TP SA zaoferuje usługi finansowe.

nieoczekiwana zamiana miejsc???
:roll: :roll:

mTom
09-01-2007, 07:40
Pamiętacie Podkańskiego? :lol: :lol: :lol: :lol:

Skrzypek chyba go przebił.
Pytany o nazwiska szefów innych banków centralnych, z którymi będzie musiał w przyszłości współpracować, wymienił Wima Duisenberga, który zmarł w 2005 r., a prezesem Europejskiego Banku Centralnego był w latach 1998-2003. :(

ESKIMOS
11-01-2007, 13:50
Za to rosną już nowe kadry - więc będzie z czego wybierać nowych kandydatów na intratne stanowiska. :D
http://images14.fotosik.pl/17/4a2dfb0f122efff6med.jpg

tomek1950
11-01-2007, 19:06
Za to rosną już nowe kadry - więc będzie z czego wybierać nowych kandydatów na intratne stanowiska. :D
http://images14.fotosik.pl/17/4a2dfb0f122efff6med.jpg

To się może w nocy przyśnić. Koszmar :wink: :lol:

lewakk
11-01-2007, 19:42
Za to rosną już nowe kadry - więc będzie z czego wybierać nowych kandydatów na intratne stanowiska. :D
http://images14.fotosik.pl/17/4a2dfb0f122efff6med.jpg

i pomyśleć że którejś wiosny to wszystko będzie wycięte przez utęsknione na forum rządy Donalda z Olkiem, Millerem juniorem (temu co wpłacają z Bahama na konto), Janiki i znów wszystko wróci do normy....

Dropsiak
17-01-2007, 08:19
wesoło jest, Bardzo wesoły człek, pozartować lubi, luzak po prostu :
Czy niezobowiązujący sex zadowoli cię?". "Chcę wylizać twoją muszelkę" - SMS-y takiej treści dostawały pracownice Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Wysyłał je podczas pracy Zbigniew Piekarski, inspektor wojewódzki, a obecnie dyrektor wydziału, w którym pracują kobiety. - Tak sobie flirtowałem - tłumaczy polityk Prawa i Sprawiedliwości
Zbigniew Piekarski ma 47 lat. Jest absolwentem teologii i politykiem łódzkiego PiS. Dyrektoruje wydziałowi spraw społecznych Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego. W pracy godzinami słucha Radia Maryja.

"Flirt", jak nazywa sytuację Piekarski, trwał ponad rok: od 2005 do 2006 r. Tak przynajmniej twierdzą jego dwie podwładne, które dostały kilkanaście sprośnych SMS-ów. Obie nadal pracują w wydziale kierowanym przez Piekarskiego, więc proszą o anonimowość.
......
A jeśli się powtórzą, zawiadomimy o tym albo przełożonych, albo prasę. Trochę się uspokoił. Ale jak niedawno został szefem wydziału, nie wytrzymałyśmy. Jak ktoś taki może piastować tak wysokie stanowisko?

Piekarski nie ma czasu, by z nami się spotkać. Zgadza się tylko na krótką rozmowę w drodze do samochodu, gdyż "jest bardzo zajęty". Pytamy o SMS-y do urzędniczek. Piekarski przez chwilę milczy. Potem próbuje obrócić sytuację w żart. - Nie, no proszę panów, to były SMS-y prywatne. Absolutnie niezwiązane z pracą i podległością służbową. Przyznaję, były nieprzyzwoite, ale to był taki flirt towarzyski. ....
całośc (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3854841.html)

Dropsiak
17-01-2007, 09:05
biedna posłanka H. (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=28377)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lewakk
17-01-2007, 21:47
ciekawe że dziś najwięcej do Skrzypka mają politycy którzy nie tak dawno głosowali na HGW na szefa NBP...

której jedynymi kompetencjami były... niezłe relacje z Duchem Swiętym:):):), plus skrajne hasła antyaborcyjne a później rekolekcje w OPUS DEI....

zarzuca się wiele Skrzykowi, który w porównaniu z ex szefową ma i doświadczenie w bankowości i wykształcenie, a przypomnijmy bufetowa była prawniczką prawa kanonicznego, żadnej ekonomii nie kończyła nie mówiąc o MBA, a co jeszcze lepsze nie miała żadnego doświadczenia z bankowością..... za to głównym powodem zgłoszenia na szefa NBP było to że szefowała Parii Nieuleczalnych Wielbicieli Wałęsy "Victora", wtedy Kaczyńscy zagłosowali przeciw stwierdzając że Miś o Zadziwiającym Braku Rozumu nie może zostać szefem banku centralnego.....

(nie wspominając o namaszczaniu Rydzyka na prezia HGW.. )

nie dziw że do dziś szemra się że bufetowa to się co jak co ale na bankowości nie zna...., chyba w ostatnich latach to największy przykład popychania kogoś z własnej koterii tu w wydaniu pomnika Wałęsy...

Powyższy tekst za Robertem MAzurkiem

Dropsiak
18-01-2007, 07:54
ESKIMOS :D miałes rację z tym pierwszym tłoczeniem. Kolejny nowy fantastyczny pomysł. Teraz urzednicy nasi kochani dbaja chyba o równownowage wiekowo-demograficzna w całej Polsce:) Brawo dla tych panów!!

Narodowy Fundusz Zdrowia wprowadza w szpitalach limity na porody. Dyrektorzy oddziałów położniczych alarmują, że kontrakty wystarczą tylko do końca października. Potem rodzące kobiety będą odsyłane z kwitkiem. Minister Religa powiedział w Polskim Radiu, że to nie mieści się w głowie.

Kobiety, które są w ciąży i właśnie wybrały szpital, w którym chcą urodzić, mogą się dramatycznie rozczarować. W najważniejszym momencie może się okazać, że ich nie przyjmą, bo... limity kobiet, które mogą urodzić w danym szpitalu się wyczerpały.

Taki horror zgotował ciężarnym prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Sośnierz. Chce decydować, ile dzieci będzie się rodzić w Polsce i gdzie one przyjdą na świat. Wprowadził limity na porody, czyli wyznaczył porodówkom konkretną liczbę pacjentek, które mogą przyjąć w roku. A limit wyznaczony przez Sośnierza jest jak wyrok - żadna ponadprogramowa, według szefa NFZ, pacjentka nie dostanie się na wybrany wcześniej oddział. Gdy poczują bóle porodowe, będą rozpaczliwie jeździć od szpitala do szpitala i na izbie przyjęć pytać o limity - alarmuje "Fakt"....
za dziennikiem (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=28475)

bratki
18-01-2007, 08:30
ESKIMOS :D miałes rację z tym pierwszym tłoczeniem. Kolejny nowy fantastyczny pomysł. Teraz urzednicy nasi kochani dbaja chyba o równownowage wiekowo-demograficzna w całej Polsce:) Brawo dla tych panów!!

Narodowy Fundusz Zdrowia wprowadza w szpitalach limity na porody. Dyrektorzy oddziałów położniczych alarmują, że kontrakty wystarczą tylko do końca października. Potem rodzące kobiety będą odsyłane z kwitkiem. Minister Religa powiedział w Polskim Radiu, że to nie mieści się w głowie.

Kobiety, które są w ciąży i właśnie wybrały szpital, w którym chcą urodzić, mogą się dramatycznie rozczarować. W najważniejszym momencie może się okazać, że ich nie przyjmą, bo... limity kobiet, które mogą urodzić w danym szpitalu się wyczerpały.

Taki horror zgotował ciężarnym prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzej Sośnierz. Chce decydować, ile dzieci będzie się rodzić w Polsce i gdzie one przyjdą na świat. Wprowadził limity na porody, czyli wyznaczył porodówkom konkretną liczbę pacjentek, które mogą przyjąć w roku. A limit wyznaczony przez Sośnierza jest jak wyrok - żadna ponadprogramowa, według szefa NFZ, pacjentka nie dostanie się na wybrany wcześniej oddział. Gdy poczują bóle porodowe, będą rozpaczliwie jeździć od szpitala do szpitala i na izbie przyjęć pytać o limity - alarmuje "Fakt"....
za dziennikiem (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=28475)


Nieee, no beczka śmiechu!
Wolałabym mniej uzdolnionych kabaretowo decydentów. :evil:

ESKIMOS
18-01-2007, 11:40
A nie mówiłem......... :lol:
A będzie jeszcze weselej. :D
Szkoda tylko że przy okazji..........jeszcze straszniej. :wink:

A baby położniczki - powymierały już..(chyba). :cry:

tomek1950
18-01-2007, 12:14
Kiedyś na wsi widziałem nieduży budynek z okazałym napisem: Wiejska Izba Porodowa. Może reaktywować? :D

2112wojtek
18-01-2007, 12:25
Mnie sie ten pomysl bardzo podoba.
http://wiadomosci.onet.pl/1467569,11,item.html

Kocham wszystkie pomysly E. Sowinskiej

bratki
18-01-2007, 14:32
Mnie sie ten pomysl bardzo podoba.
http://wiadomosci.onet.pl/1467569,11,item.html

Kocham wszystkie pomysly E. Sowinskiej

Komuś podobał się też. Tak bardzo że "wyjadł" cały tekst ze strony onetu. :o

Dropsiak
18-01-2007, 14:37
Kiedyś na wsi widziałem nieduży budynek z okazałym napisem: Wiejska Izba Porodowa. Może reaktywować? :D
W skrócie WIP :D :D :D

bratki
18-01-2007, 22:37
Kto oglądał dzisiejsze Co z tą Polską?

Proszę mnie jakoś rozbawić, bo jeszcze mam włos zjeżony i gęsią skórę na plecach.

Wolałabym jednak mieć w kraju władze a nie władzę a właściwie wadze szczebiocącą jak szczygiełek w najbardziej klasycznym peerelowskim stylu.

Help! Ja nie chcę powtórki z rozrywki! Może to wtedy był najweselszy barak, ale trochę bolało.

ESKIMOS
19-01-2007, 10:45
Kto oglądał dzisiejsze Co z tą Polską?

Też oglądałem. :cry:

Proszę mnie jakoś rozbawić, bo jeszcze mam włos zjeżony i gęsią skórę na plecach.
Mówisz - masz.

Rozmawia Tata robaczek z Synkiem robaczkiem:
S - tatuś, czy dobrze jest mieszkać w ciasteczku ?
T - dobrze synku, ciasteczko jest słodziutkie, cieplutkie, pachnace.
S - tatuś a czy dobrze jest mieszkać w jabłuszku ?
T - bardza dobrze synku, jabłuszko jest soczyste, zdrowe, bezpieczne.
S - tatuś, to dlaczego my mieszkamy w tym......gównie ? :o
T - ..........widzisz synku, jakby ci to wytłumaczyć :wink: ...........jest takie słowo - OJCZYZNA.......... :roll:

Dropsiak
19-01-2007, 11:50
No Eskimos :-? to akurat mocno niewesołe :-? :-? :-? mimo ze dowcip.
Więc :D
nie na temat
:lol: :lol: :lol: :lol:

bratki
19-01-2007, 12:12
kurka, chyba jestem robaczkiem z innej bajki... :cry:

ESKIMOS
19-01-2007, 12:33
No Eskimos :-? to akurat mocno niewesołe :-? :-? :-? mimo ze dowcip.
Więc :D
nie na temat
:lol: :lol: :lol: :lol:
To prawda. :oops:
Ale, nie wstydzę sie też powiedzieć że .......jestem patriotą.

Ale kiedy chce mi sie krzyczeć: :"co oni robią z MOJĄ POLSKĄ !!! :o" - to wolę poszukać w tej paranoi czegoś zabawnego. :wink:

Albo za nieocenionym Andrzejem Zaorskim zanucić: "że ktoś kolejny, wspaniały znowu, zabrał nam parę lat życia". :cry:

Dropsiak
19-01-2007, 12:47
Co racja to racja.
Ja też sie nie wstydzę.
Ale z drugiej strony to taki smiech przez łzy w zasadzie. I bezsilność.

Dropsiak
20-01-2007, 09:07
To może to?
W związku z policzeniem cięzarnych uczennic nasi wielcy w mEN wymyslili co nastepuje:
Ministerstwo Edukacji Narodowej podliczyło wyniki ankiet o liczbie ciężarnych uczennic. -Musimy przygotować świadomość młodej dziewczyny. Powinna być przygotowana do cnoty wierności i czystości - komentował wyniki wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski.

Wczoraj wiceminister zapowiedział, że resort chce teraz położyć większy nacisk na przestrzeganie uczennic przed zbyt wczesnym rozpoczynaniem współżycia płciowego. - Musimy przygotować świadomość młodej dziewczyny do tego, żeby poczekała z inicjacją do czasu, kiedy założy rodzinę - tłumaczył. - Powinna być przygotowywana do wszystkich cnót, które są niezbędne dla takiej sytuacji, a więc cnoty wierności i cnoty czystości....

A co z uczniami /młodymi chłopiętami/, pytam??
Im MEN nie będzie wpajał tych cnót???
:o :o :o :o :ocd (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3863329.html)

lewakk
20-01-2007, 14:27
To może to?
W związku z policzeniem cięzarnych uczennic nasi wielcy w mEN wymyslili co nastepuje:
Ministerstwo Edukacji Narodowej podliczyło wyniki ankiet o liczbie ciężarnych uczennic. -Musimy przygotować świadomość młodej dziewczyny. Powinna być przygotowana do cnoty wierności i czystości - komentował wyniki wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski.

Wczoraj wiceminister zapowiedział, że resort chce teraz położyć większy nacisk na przestrzeganie uczennic przed zbyt wczesnym rozpoczynaniem współżycia płciowego. - Musimy przygotować świadomość młodej dziewczyny do tego, żeby poczekała z inicjacją do czasu, kiedy założy rodzinę - tłumaczył. - Powinna być przygotowywana do wszystkich cnót, które są niezbędne dla takiej sytuacji, a więc cnoty wierności i cnoty czystości....

A co z uczniami /młodymi chłopiętami/, pytam??
Im MEN nie będzie wpajał tych cnót???
:o :o :o :o :ocd (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3863329.html)


zapewne wielu nie podoba się że ktoś będzie działał w celu zbyt wczesnego rozpoczynania współżycia ..., przecież wystarczy wziąść prasę kolorową, ala np brawo i przeczytać że najlepszym prezentem 14 dziewczyny dla chłopaka jest SEKS....

był w Przekroju a potem na onecie art. że młode dziewczyny które są w ciąży są potem kompletnie zostawione same, odtrąca ich rodzina, szkoła, nawet becikowe im sie nie należy, oi chyba świetnie że wreszcie ktoś systemowo chce im pomóc....

pozostaje problem dziewczynek w ciązy poniżej 14 lat, uwaga kilkadziesiąt w podstawówce to już sprawy dla prokuratora, mamy takie a nie inne prawo...

a co do faktów nakaz badania ile jest ciąż w szkołach, to jest żaden pomysł Giertycha i żadna jego chwała, tylko zapis ustawowy wprowadzony przez poprzedni Sejm, i trzeba mocno podkreślić to chyba jedno z lepszych spraw jakie po sobie pozostawiło SLD, a dobrze że Giertych nie zaprzeczył dobrym pomysłom lewicy....

lewakk
20-01-2007, 14:31
Ale kiedy chce mi sie krzyczeć: :"co oni robią z MOJĄ POLSKĄ !!! :o" - to wolę poszukać w tej paranoi czegoś zabawnego. :wink:




mogę zapytać co za "ONI"???

czy to cykliści???:)

p.s. mam takie skojarzenie, finansami w Polsce rzadzili największe tuzy ostatnio Balcerowicz (schłądzał gospodarke, bo w Polsce nie może się za szybko rozwijać), Kołodko, Belka, Gilowska i itd.... wszyscy mówią o obniżce podatków o one stale od 1989 rosną, więc co to za "ONI"???, przecież to nasi, to my wybraliśmy Balcerowicza, Belke, Kołodkę, Gilowską i to nasi podwyższają podatki....

ESKIMOS
20-01-2007, 17:09
Ale kiedy chce mi sie krzyczeć: :"co oni robią z MOJĄ POLSKĄ !!! :o" - to wolę poszukać w tej paranoi czegoś zabawnego. :wink:

mogę zapytać co za "ONI"???

ONI to:
a/ NIE JA (jak sama nazwa wskazuje :D )
b/ CI OSOBNICY/CZKI, którzy maja wpływ na to jaka ta POLSKA jest i będzie.

Jeśli ktoś powie że jako obywatel też mam na to wpływ (w wyborach ?) :o - to mu powiem że owszem, taki sam jak na ostatnią wichurę.
Próbowałem jakoś jej zaradzić dmuchając w odwrotnym kierunku, więc miałem jakiś wpływ - ale niczego to nie zmieniło. :cry:

lewakk
20-01-2007, 19:02
Ale kiedy chce mi sie krzyczeć: :"co oni robią z MOJĄ POLSKĄ !!! :o" - to wolę poszukać w tej paranoi czegoś zabawnego. :wink:

mogę zapytać co za "ONI"???

ONI to:
a/ NIE JA (jak sama nazwa wskazuje :D )
b/ CI OSOBNICY/CZKI, którzy maja wpływ na to jaka ta POLSKA jest i będzie.




ONI czyli np ministrowie finansów obiecujący obniżkę podatków, które od kilkunastu lat, tylko i wyłącznie rosną, gmatwają się, przy ciągłym wycinaniu ulg podatkowych....

ostatnio ministrowie finansów 4 lata Balcerowicz, jakieś po ok. 1-2 lata Belka, Kołodko, rok Gilowska....

rozumiem że na żadną z tych partii które reprezentowali Ci ministrowie nie głosowałeś????

zgadzam się z Tobą Eskimos

lewakk
20-01-2007, 21:15
a czym zajmuję się opozycja???

otóż posłowie Platformy Obywatelskiej po nocach zajmuja sie podobno pijaństwem i podrywaniem posłanek Samoobrony... i taka jest alternatywa dla obecnego rządu...., nie wspomnę o obciachu na całą UE że TOOSK ponad najbardziej prestiżową komisję w Parlamencie stawia własne animozje do tak świetnego fachowaca jak Syrusz-Wolski


http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=50316&wid=8694354&rfbawp=1169202883.908&ticaid=13137&_ticrsn=3

Dropsiak
21-01-2007, 09:53
no i znowu ktoś zaśmieca watek :evil:

Zaledwie 15 minut śmiechu dziennie pozwala systematycznie tracić zbędne kilogramy.
Naukowcy amerykańscy odkryli, że śmiejąc się przez kwadrans dziennie możemy spalić nawet 2,5 kilograma tłuszczu rocznie, ponieważ śmiech pochłania tyle samo energii, co przemaszerowanie dystansu 800 metrów.

Badacze z Vanderbilt University w Nashville przeprowadzili eksperyment z udziałem grupy mężczyzn i kobiet w wieku 18-34 lat. Badani siedzieli przed telewizorem i oglądali półgodzinne programy o przyrodzie i angielskich krajobrazach oraz 55-minutowe klipy komediowe. Podczas oglądania komedii badani spalali o 10-20 proc. energii więcej, niż przy oglądaniu relaksujących programów.
i tak tu nalezy trzymac!!
Smutasy precz!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dropsiak
21-01-2007, 10:26
Idealnie pasuje do tego watku
J.Pietrzak:
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,3863882.html

lewakk
21-01-2007, 13:31
Dropsiak w zupełności się z Tobą zgadzam, zapewne badania nad sposobami walki z otyłością:) to nie jest zasmiecanie wątku, ale życzę Ci skorzystania z wniosków uczonych, niektórzy kojarzą Cię z codziennymi hiobowymi wieściami w wątku "wybory..", czas na uśmiech...

choć to śmiech przez łzy gdy człowiek czyta że posłowie wybrani przez naród, zajmują się w nocy pijaństwem i pukaniem do posłanek Samoobrony.... nie dziw że często potem nie wiedzą co mówią
http://www.youtube.com/watch?v=FX2tq10hSH0

Dropsiak
22-01-2007, 08:20
Wszyscy posłowie radosnie i bezwstydnie idą droga wytyczona przez moralistów IV RP -koalicyjnych budowniczych typu Lipinski i Łyzwa :-?

ESKIMOS
23-01-2007, 10:42
Ale jest nowy projekt rozwiazania problemów budżetowych !!!

PODATEK OD KOTA ! :o :o :o

(kot Pana Premiera, musi coś przeczuwał, bo niedawno wziął i się ......... targnął. :cry:

lewakk
23-01-2007, 19:45
w tym wątku i kilku innych prawdziwą, wielką, straszną aferą było rzekome poszukiwanie posady dla chyba dla niektórych zbyt popularnego MArcinkiewicz

chyba dla tych co zagłosowali na HGW, teraz szpital psychiatryczny to najlepsze miejsce, nie ważne że prawo jest równiejsze dla HGW i jej nie wolno było odwołać, a wszystkich innych tak, nieważne że ten wszystkiemu winny PIS wykonał prawo uchwalone przez PO i SLD, noiewazne że bedą kosztowne nowe wybory, choć proponowane nowe wybory parlamentarne przez PO w całym kraju są pewnie mniej kosztowne


HGW w żywe oczy kręci...
Twierdzi że mążżżż nie prowadzi działalności gospodarczej w wawie...:
http://bp1.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbTWHafySDI/AAAAAAAAAaA/U7PEP4S9IlU/s1600-h/waltz1.jpg

http://bp3.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbTWT6fySEI/AAAAAAAAAaI/BzdNshL20OE/s1600-h/waltz2.jpg


Kłamstwo jakoby mąż nie prowadził w stolicy HGW zarzuca już nawet wyborcza:

Przepisy są w tej materii jasne. Spóźnienie oświadczenia oznacza wygaśnięcie mandatu i przedterminowe wybory - mówi Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA.

Początkowo pani prezydent mówiła, że przepisy określające terminy złożenia oświadczeń majątkowych są zawiłe. Wczoraj zmieniła linię obrony. - W ogóle nie musiałam składać oświadczenia męża, bo on nie wykonuje działalności gospodarczej na terenie Warszawy - oświadczyła.

Ustaliliśmy, że Andrzej Waltz ma firmę zarejestrowaną w stolicy i tu płaci podatki. Współpracował ze znaną na stołecznym rynku spółką TransEko projektującą miejskie inwestycje komunikacyjne. - Ale od roku tego nie robi. Prowadzenie działalności to nie to samo co jej wykonywanie. Cały weekend siedziałam z głową w kodeksie i doszłam do takiego wniosku.

- To tłumaczenie wydaje mi się pokrętne. Początkowo pani prezydent kwestionuje terminy, ale mówi, że złożyła pismo świadczące o tym, że jej mąż prowadzi działalność gospodarczą. Teraz wbrew oficjalnemu pismu oświadcza, że tej działalności mąż nie prowadzi. Oświadczenia małżonków nie rozstrzygają, czy prowadzi się jakieś interesy w mieście, czy nie. Ten fakt po prostu trzeba zgłosić, bo władza musi być przejrzysta - mówi minister Zielinski. I dodaje: - Hanna Gronkiewicz-Waltz oskarża nas o stosowanie jakichś sztuczek. Przecież przepisy przewidujące utratę mandatu za brak oświadczeń Sejm przyjął w 2005 r. z inicjatywy PO i SLD, gdy PiS był jeszcze w opozycji.
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3868517.html
http://bp0.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbW3b6fySLI/AAAAAAAAAbc/Rb4VjdrzhO0/s1600-h/transeko.jpg

Dropsiak
24-01-2007, 07:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pijany złodziej poprosił sąsiada okradanego o pomoc. Był tak pijany, że gdy w końcu udało mu się uruchomić kradzionego poloneza, przejechał tylko kilkaset metrów i wpadł do rowu. Jednak był uparty. Zataczając się, zastukał do sąsiada okradanego domu i poprosił o pomoc. Ten pomógł, ale... złapać złodzieja.

Kompletnie pijany rabuś, który kradnie samochód, zmienia się w kompletnie pijanego kierowcę. I co go może czekać? 24-latek przejechał polonezem ledwie kilkaset metrów i wpadł do rowu. Obok na podwórku domu zauważył samochód terenowy. W zamroczonej głowie zaświtał mu pomysł, że właściciel terenówki pomoże mu wydostać poloneza.

Zastukał do drzwi i poprosił - sąsiada okradzionego właściciela poloneza - o pomoc. Mężczyzna prędko zorientował się, że ma do czynienia ze złodziejem. Ale nie mrugnął nawet powieką, tylko rzeczywiście wyciągnął samochód przy pomocy swojej terenówki. Ale już nie pozwolił złodziejowi nim odjechać. Zaalarmował właściciela poloneza i policję.

Teraz pijanemu rabusiowi grozi 5 lat więzienia.
dziennik (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&BackToCategory=2&ShowArticleId=29100)
Czyż nie jest wkoło wesoło???

2112wojtek
24-01-2007, 08:07
w tym wątku i kilku innych prawdziwą, wielką, straszną aferą było rzekome poszukiwanie posady dla chyba dla niektórych zbyt popularnego MArcinkiewicz
-----------------------------------------------------



itd,itd, itd czyli kolejna prasowka w ramach calorocznych rekolekcji.
Brawo, brawo czujnosc nade wszystko tuz po niekorzystnym wyborze samorzadowym - mimo rzecz jasna, namaszczenia HGW przez Szamana z Torunia i odbytych rekolekcji w Opus Dei !! :P :P
Tez mnie to smieszy, co jednak nie zmienia faktu , ze nawiedzona zgraja koalicyjnych nieudacznikow, wlasnie sprokurowala na kolanie /w ramach dbania o dobro narodu czytaj : swoj interes wyborczy/ kolejny bubel legislacyjny w postaci kretynskiego i niespojnego przepisu, ktory teraz znowu pozwoli Taniemu Panstwu wydac kolejne kilkaset milionow zlotych z pieniedzy podatnikow. Brawo - to nam obiecywali przeciez. :D
No! Ale jesli sie afiszuje, ze jest prawym i cnotliwym prawnikiem a cytuje na poparcie swych tez bandyte Lenina w tzw pracach doktorskich, po czym idzie lezec krzyzem do kosciola to ...hihihi zupelnie nie dziwota.
:P :P
Kocham ten bolszewicki, poszukajacy ukladow uklad , ktory kolejny raz nam udowodnil jaki jest profesjonalny ....że aż do bólu śmieszny .

ESKIMOS
24-01-2007, 13:01
Czyż nie jest wkoło wesoło???
Dokładnie ! :D
Nawet złodziei mamy takich "polskich". :wink:

lewakk
24-01-2007, 18:51
Brawo, brawo czujnosc nade wszystko tuz po niekorzystnym wyborze samorzadowym - mimo rzecz jasna, namaszczenia HGW przez Szamana z Torunia i odbytych rekolekcji w Opus Dei !! :P :P

no popatrz gdzie już ta Pani nie była....



Tez mnie to smieszy, co jednak nie zmienia faktu , ze nawiedzona zgraja koalicyjnych nieudacznikow, wlasnie sprokurowala na kolanie /w ramach dbania o dobro narodu czytaj : swoj interes wyborczy/ kolejny bubel legislacyjny w postaci kretynskiego i niespojnego przepisu, ktory teraz znowu pozwoli Taniemu Panstwu wydac kolejne kilkaset milionow zlotych z pieniedzy podatnikow. Brawo - to nam obiecywali przeciez. :D

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, zgraja nieudaczników sprokurowała na kolanie takie przepisy, dla własnego interesu wyborczego, zrobili bubel prawny, a ta nieudacznica Bufetowa nawet z tak prostymi zasadami obejmowania urzędu nie może sobie poradzić...., 99% burmistrzów potrafiło, nawet w Pcimiu Dolnym a prezydentowa wawy nie potrafiła....
co to za nieudacznicy napisali ten bubel prawny
Za GAzetą Wyborczą:
"Przecież przepisy przewidujące utratę mandatu za brak oświadczeń Sejm przyjął w 2005 r. z inicjatywy PO i SLD, gdy PiS był jeszcze w opozycji. "
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3868517.html


jeszcze teraz te nieudaczniki ciąglę chcą nowych wyborów parlamentarnych, z naszych pieniędzy podatników




No! Ale jesli sie afiszuje, ze jest prawym i cnotliwym prawnikiem a cytuje na poparcie swych tez bandyte Lenina w tzw pracach doktorskich, po czym idzie lezec krzyzem do kosciola to ...hihihi zupelnie nie dziwota.

racja, racja, Pani prawnik kanoniczna, nie raz krzyżem leżała, a szefostwo NBP obejmowała bez żadnego doświadczenia bankowego ani ekonomicznego, nie dziw że nie potrafiła poradzić sobie z prostymi przepisami...



Kocham ten bolszewicki, poszukajacy ukladow uklad , ktory kolejny raz nam udowodnil jaki jest profesjonalny ....że aż do bólu śmieszny .
jeszcze, jeszcze, jeszcze, jeszcze... lubie te teksty z Nie....

ale to wszystko to NIC, jak Ci się Wojtku podoba, że Pani HGW twierdząc wielokrotnie że mąż nie ma żadnych interesów w Wawie kłamie..????
http://bp1.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbTWHafySDI/AAAAAAAAAaA/U7PEP4S9IlU/s1600-h/waltz1.jpg

http://bp3.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbTWT6fySEI/AAAAAAAAAaI/BzdNshL20OE/s1600-h/waltz2.jpg

Jak Warszawiakom podoba się PANI która nie wie po co złożyła oświadczenie, która kręci, kłamie w oczy??

Trzeba przyznać w Warszawie jest wesoło jak nigdzie...

2112wojtek
24-01-2007, 20:28
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, zgraja nieudaczników sprokurowała na kolanie takie przepisy, dla własnego interesu wyborczego, zrobili bubel prawny, a ta nieudacznica Bufetowa nawet z tak prostymi zasadami obejmowania urzędu nie może sobie poradzić...., 99% burmistrzów potrafiło, nawet w Pcimiu Dolnym a prezydentowa wawy nie potrafiła....
co to za nieudacznicy napisali ten bubel prawny
Za GAzetą Wyborczą:
"Przecież przepisy przewidujące utratę mandatu za brak oświadczeń Sejm przyjął w 2005 r. z inicjatywy PO i SLD, gdy PiS był jeszcze w opozycji. "
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3868517.html
...


To sie strasznie / a co mi tam , powiem , ze koszmarnie, upiornie wręcz/ ciesze, ze tak zgodnie nawijamy o tej malo profesjonalnej "wadzy" :P
Nie masz jednak racji , bo nie 99% jak piszesz powypelnialo zobowiazania. Duzo wiecej niz ten pozostaly 1% dalo d**py i nie zdarzylo na czas.
Nie masz tez racji wasza wielebnosc cytujac mi tu gazety, poniewaz ów bubel powstal nie w 2005 tylko tuz przed ostatnimi wyborami samorzadowymi , kiedy to jedyna sprawiedliwa partyjka postanowila sobie zblokowac listy z samoobronnymi ordynusami i liga ksenofobicznych rodzin. W ferworze walki wyborczej i z braku czasu nie spojrzeli przy zmianie ordynacji w daty wczesniej ustalone i strzelili sobie z gruchy nowy termin dla zeznan malzonkow.
Zeby bylo pikantniej to w podobnej sytuacji co namaszczona HGW jest spora grupka z parti najsprawiedliwszej chociaz niewyraznie mowiacej. A wiec strzal w kolano ale dla samej frajdy zrobienia zadymy w Warszawie mozna i swoich poswiecic.
Jak mawial Stalin kiedy mu jego syna Niemcy chcieli wymienic na swojego generala.

amen

PS Pytasz mnie tez co sadze o tej pani co klamie?
Ta pani mi sie tak podoba jak ten mazowiecki wojewoda co to po pijaku jezdzi na rowerze, ale juz przeprosil i jego partia mu wybaczyla bo sie chlopina wyspowiadal.
Roznice swiatopogladowe nie zmieniaja faktu ze i praktykujacy katolicy z wada wymowy moga miec bolszewickie podejscie do polityki i gospodarki.
Rzuciles tez sugestie jakobym czytywal "Nie". Otoz zmartwie cie - nie chwytam tej retoryki, brak tam tez poezji i liryka tak nieskomplikowana :cry:
W przeciwienstwie wiec... nie przepisuje gazet tylko wyglaszam wlasne poglady :P

lewakk
24-01-2007, 20:59
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, zgraja nieudaczników sprokurowała na kolanie takie przepisy, dla własnego interesu wyborczego, zrobili bubel prawny, a ta nieudacznica Bufetowa nawet z tak prostymi zasadami obejmowania urzędu nie może sobie poradzić...., 99% burmistrzów potrafiło, nawet w Pcimiu Dolnym a prezydentowa wawy nie potrafiła....
co to za nieudacznicy napisali ten bubel prawny
Za GAzetą Wyborczą:
"Przecież przepisy przewidujące utratę mandatu za brak oświadczeń Sejm przyjął w 2005 r. z inicjatywy PO i SLD, gdy PiS był jeszcze w opozycji. "
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,3868517.html
...


To sie strasznie / a co mi tam , powiem , ze koszmarnie, upiornie wręcz/ ciesze, ze tak zgodnie nawijamy o tej malo profesjonalnej "wadzy" :P
Nie masz jednak racji , bo nie 99% jak piszesz powypelnialo zobowiazania. Duzo wiecej niz ten pozostaly 1% dalo d**py i nie zdarzylo na czas.
Nie masz tez racji wasza wielebnosc cytujac mi tu gazety, poniewaz ów bubel powstal nie w 2005 tylko tuz przed ostatnimi wyborami samorzadowymi , kiedy to jedyna sprawiedliwa partyjka postanowila sobie zblokowac listy z samoobronnymi ordynusami i liga ksenofobicznych rodzin. W ferworze walki wyborczej i z braku czasu nie spojrzeli przy zmianie ordynacji w daty wczesniej ustalone i strzelili sobie z gruchy nowy termin dla zeznan malzonkow.
Zeby bylo pikantniej to w podobnej sytuacji co namaszczona HGW jest spora grupka z parti najsprawiedliwszej chociaz niewyraznie mowiacej. A wiec strzal w kolano ale dla samej frajdy zrobienia zadymy w Warszawie mozna i swoich poswiecic.
Jak mawial Stalin kiedy mu jego syna Niemcy chcieli wymienic na swojego generala.

amen

PS Pytasz mnie tez co sadze o tej pani co klamie?
Ta pani mi sie tak podoba jak ten mazowiecki wojewoda co to po pijaku jezdzi na rowerze, ale juz przeprosil i jego partia mu wybaczyla bo sie chlopina wyspowiadal.
Roznice swiatopogladowe nie zmieniaja faktu ze i praktykujacy katolicy z wada wymowy moga miec bolszewickie podejscie do polityki i gospodarki.
Rzuciles tez sugestie jakobym czytywal "Nie". Otoz zmartwie cie - nie chwytam tej retoryki, brak tam tez poezji i liryka tak nieskomplikowana :cry:
W przeciwienstwie wiec... nie przepisuje gazet tylko wyglaszam wlasne poglady :P

Alez Wojtku nie będe Ci przeszkadzal w dalszym fantazjowaniu, jak dla mnie możesz nadal się podkręcać, wszyscy wiedzą kiedy przepis powstał, nawet wyborcza uczciwie pisze, ale jeden Wojtek wie lepiej, jak to Wojtki:):):)
gdybyś miał wątpliwości
http://bp3.blogger.com/_LOyNymEfW24/RbN2ZKfyR0I/AAAAAAAAAXM/8HK4SWOCPmw/s1600-h/24j.jpg

czyli:
Art 26 Wygaśnięcie mandatu wójta następuje wskutek:

1. odmowy złożenia ślubowania,

1a. niezłożenia w terminach, określonych w odrębnych przepisach, oświadczenia o swoim stanie majątkowym, oświadczenia o działalności gospodarczej prowadzonej przez małżonka, oświadczenia o umowach cywilnoprawnych zawartych przez małżonka lub informacji o zatrudnieniu, rozpoczęciu świadczenia pracy lub wykonywania czynności zarobkowych albo zmianie stanowiska małżonka,"


a kiedy przepis powstał, wyobraź sobie że nie w czasie powoływanej tu przez Ciebie koalicji, a każdy może sprawdzić w wiarygodnym źródle, a nie u Wojtka:):):)
http://orka.sejm.gov.pl/proc4.nsf/opisy/591.htm

Popatrz wszystkich obowiązuję prawo, wyleci kilkuset wybranych, gdy Ty czy ja spóźnimy się z banalnym PITem nie ma tłumaczenia jest kara bo tak stanowi prawo, ale PIS-owi radni, wójtowie mogą wylecieć to jest w porządku ale jednej HGW nie można ruszyć bo ona jest równiejsza, ponad prawem, bo wszystkiemu winne jest PIS (i taka mantra wkoło) tylko dlatego że Pani która miała rządzić stolicą, która miała wydawać pieniądze unijne (gdzie jakże ważne jest spełnianie terminów) nie potrafiła spełnić banbalnego obowiązku który był jednakowy dla wszystkich....

Czy stolica znów zagłosuje na HGW która kłamie w oczy??

Wojtku, jak czytam te Twoje teksty o katolikach, o bolszewickich podejściach, o wadach wymowy.... nie wiem ten styl zapewne wielu się podoba, ale czym to się różni od tekstów w NIE????


Wesoło w tej Warszawie!!!!:):):)

bratki
24-01-2007, 21:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pijany złodziej poprosił sąsiada okradanego o pomoc. Był tak pijany, że gdy w końcu udało mu się uruchomić kradzionego poloneza, przejechał tylko kilkaset metrów i wpadł do rowu. Jednak był uparty. Zataczając się, zastukał do sąsiada okradanego domu i poprosił o pomoc. Ten pomógł, ale... złapać złodzieja.

Kompletnie pijany rabuś, który kradnie samochód, zmienia się w kompletnie pijanego kierowcę. I co go może czekać? 24-latek przejechał polonezem ledwie kilkaset metrów i wpadł do rowu. Obok na podwórku domu zauważył samochód terenowy. W zamroczonej głowie zaświtał mu pomysł, że właściciel terenówki pomoże mu wydostać poloneza.

Zastukał do drzwi i poprosił - sąsiada okradzionego właściciela poloneza - o pomoc. Mężczyzna prędko zorientował się, że ma do czynienia ze złodziejem. Ale nie mrugnął nawet powieką, tylko rzeczywiście wyciągnął samochód przy pomocy swojej terenówki. Ale już nie pozwolił złodziejowi nim odjechać. Zaalarmował właściciela poloneza i policję.

Teraz pijanemu rabusiowi grozi 5 lat więzienia.
dziennik (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&BackToCategory=2&ShowArticleId=29100)
Czyż nie jest wkoło wesoło???


Dropsiak, ale redaktor tego tekstu też chyba nie stroni od kielonka. Trzy razy to samo powatarzać?? :lol: :lol: :lol:

2112wojtek
24-01-2007, 22:01
lewwak nie cytuj calych wypowiedzi , to nie potrzebne i niezgodne z netetykieta a Ty widac wrazliwy i kulturalny jestes. :D
Nie uzywaj prosze tez okreslen typu "wszyscy wiedza", "nie podkrecaj sie" bo to sa metody socjotechniczne i manipuluja wypowiedzia , sa wiec na poziomie malych demagogow z ktorymi raczej sie powaznie nie dyskutuje.

A jednak nie spojrzales do przepisow zmienionej ordynacji mimo cytowania tylu gazet.
Termin ostateczny skladania zeznan majatkowych burmistrzow rozni sie od terminu dla ich malzonkow /akurat wyszlo Hani o 2 dni :D / i jest to wynik ostatnich zmian , do czego zreszta sami pomyslodawcy owych zmian sie przyznaja iz jest to nieporozumienie i bzdura. A wiec jednak ktos na kolanie to pisal i nie byli to wcale kolesie Lesia z SLD :D
Nie mam zamiaru sie z toba spierac i ci udowadniac. Ja o czym innym i ty o czym innym wiec nie wysilaj sie na ten protekcjonalny ton o Wojtkach. Czyzby to w celu udowodnienia sobie swoich racji czy tez dodania sobie wiekszego animuszu ? :D :D
Ale wiem twoje agitatorskie ego musi byc na wierzchu, wiec niech ci bedzie. Dowodem cytowany tu artykul , ktory nie o tej bajce opowiada o ktorej my sobie tu kopytkujemy :D

Slowa uzyte przez mnie takie jak bolszewizm , katolik/nic zlego nie powiedzialem przeciez/ czy permanentnie i powszechnie panujaca w niektorych kregach wada wymowy/ dziwne ze wiesz o jakie ugrupowanie mi chodzi :P / nie naleza do okreslen plugawych a jedynie do zasugerowania o kogo mi chodzi i okreslenia stylu i standardow uprawianej przez niektorych polityki oraz jej przewrazliwionych zwolenikow, ktorzy jako jedyni wraz ze swoimi przywodcami maja monopol na prawde (a kto nie mysli jak oni jest wrogiem narodu ,niepatryjota i niepolakiem ) . :D
Co to ma wspolnego z jezykiem "Nie" ja nie wiem bo nie czytuje, ty chociaz pewnie jestes zniesmaczony tym pisemkiem , widze ze jestes jednak dobrze zorientowany /rowniez charakterystyczne dla pewnych postaw :) / wiec zapewne masz racje.

Masz racje , ze HGW klamie. Zreszta klamie podobnie jak przedstawiciele innych ugrupowan zarowno tych lewacko lewicowych a nawet tych o szczegolnie glosno podkreslanym rodowodzie katolickim.
Fuuuuj! To juz hipokryzja a to nie jest smieszne, to zalosne.

Dropsiak
25-01-2007, 07:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pijany złodziej poprosił sąsiada okradanego o pomoc. Był tak pijany, że gdy w końcu udało mu się uruchomić kradzionego poloneza, przejechał tylko kilkaset metrów i wpadł do rowu. Jednak był uparty. Zataczając się, zastukał do sąsiada okradanego domu i poprosił o pomoc. Ten pomógł, ale... złapać złodzieja.

Kompletnie pijany rabuś, który kradnie samochód, zmienia się w kompletnie pijanego kierowcę. I co go może czekać? 24-latek przejechał polonezem ledwie kilkaset metrów i wpadł do rowu. Obok na podwórku domu zauważył samochód terenowy. W zamroczonej głowie zaświtał mu pomysł, że właściciel terenówki pomoże mu wydostać poloneza.

Zastukał do drzwi i poprosił - sąsiada okradzionego właściciela poloneza - o pomoc. Mężczyzna prędko zorientował się, że ma do czynienia ze złodziejem. Ale nie mrugnął nawet powieką, tylko rzeczywiście wyciągnął samochód przy pomocy swojej terenówki. Ale już nie pozwolił złodziejowi nim odjechać. Zaalarmował właściciela poloneza i policję.

Teraz pijanemu rabusiowi grozi 5 lat więzienia.
dziennik (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=96&BackToCategory=2&ShowArticleId=29100)
Czyż nie jest wkoło wesoło???


Dropsiak, ale redaktor tego tekstu też chyba nie stroni od kielonka. Trzy razy to samo powatarzać?? :lol: :lol: :lol:
Może redakcja tejże gazety tak ocenia swój target :lol: :lol: :lol: :lol: ?/
A moze tylko musiał wierszwke wyrobić, bo ma żonę i dzieci :lol: :lol: :lol: :wink:

mTom
25-01-2007, 07:57
Pora chyba zrobić większe zakupy... :wink: 8) 8) 8) 8)

Pornografia musi zniknąć - mówi poseł Marian Piłka. Projekt zmian kodeksu karnego wpłynął już do Sejmu. Według autora projektu posła, łatwo dostępna pornografia działa antywychowawczo, zwłaszcza na młodzież w okresie dojrzewania.

Według projektu Mariana Piłki przestępstwem byłoby rozpowszechnianie każdej pornografii, nie tylko dziecięcej. Za sprzedawanie, przewożenie czy przechowywanie pism, fotografii, filmów i innych przedmiotów zawierających zakazane treści groziłoby do dwóch lat więzienia. Poseł odrzuca argument, że zakaz spowoduje rozwój czarnego rynku w tej branży. - Przecież zakaz kradzieży też nie zwalczy zjawiska przywłaszczania sobie cudzej własności, a mimo to jest konieczny - twierdzi.

Wiele wskazuje na to, że projekt ma spore szanse powodzenia - ocenia gazeta. - Dopóki tylko mówiło się o projekcie, wszyscy obracali to w żart - zdradza "Dziennikowi" jeden z członków PiS. - Ale wkrótce sprawa trafi do sejmowej komisji. Istnieje więc realna szansa, że projekt zyska poparcie większości, zwłaszcza pod wpływem nacisków posłów związanych z Radiem Maryja - mówi.

I znów się zacznie przemycanie świerszczyków z Niemiec. :lol: :lol: :lol:

Ciekawe czy wzorem Chin Piłka będzie cenzurował internet?

2112wojtek
25-01-2007, 07:59
[Może redakcja tejże gazety tak ocenia swój target :lol: :lol: :lol: :lol: ?/
A moze tylko musiał wierszwke wyrobić, bo ma żonę i dzieci :lol: :lol: :lol: :wink:

No co Ty ? Facet dramturgie budowal :P :P ( na raty :wink: )

Dropsiak
25-01-2007, 08:12
Wojtek :D zupełnie mozliwe. Tylko mu nie wyszło jakby 8)
mTom- uwielbiam posła Piłkę. On ma zawsze odlotowe pomysły. Ostatnio to było chyba bykowe????

2112wojtek
25-01-2007, 09:29
uwielbiam posła Piłkę. On ma zawsze odlotowe pomysły. Ostatnio to było chyba bykowe????
He,he to ja tez mam kilku ulubiencow.
Np posel Wierzejski - betonowa retoryka, okraszona ksenofobicznym strachem i kaznodziejska melodyką glosu / zaprawde, zaprawde powiadam wam bracia , ze nasz umilowany w Panu proboszcz tez tak mowi kiedy straszy Europą/
Posel Cymanski - poeta grafoman, milosnik dziwacznych przenosni z robudowana, aczkolwiek niebezpieczna dla otoczenia gestykulacja.
Posel Zawisza - mistrz mdlącej slodyczy o uroku sw. inkwizytora, potrafiacy pewnie mowic nawet o karze smierci z gracja godna Grzegorza Filipowskiego a moze nawet i Barysznikowa.
Wszystkich zas laczy jedno -chwycic za mordy, spenalizowac co sie da, zwlaszcza te grzeszne strony naszego zycia, doprowadzic zycie plciowe narodu do uzytecznej prokreacji a kraj do swiatopogladowej urawnilowki. Wszak 90% spoleczenstwa to wiadomo kto :P :P
Brakuje mi jednak ostatnio jeszcze posla Ikonowicza - przy ktorym Engels, Marks i Lenin to wyjatkowo podli i skrajni imperialisci.
Wesolo mamy.

ESKIMOS
25-01-2007, 11:49
Np posel Wierzejski - betonowa retoryka, okraszona ksenofobicznym strachem i kaznodziejska melodyką glosu / zaprawde, zaprawde powiadam wam bracia , ze nasz umilowany w Panu proboszcz tez tak mowi kiedy straszy Europą/
Posel Cymanski - poeta grafoman, milosnik dziwacznych przenosni z robudowana, aczkolwiek niebezpieczna dla otoczenia gestykulacja.
Posel Zawisza - mistrz mdlącej slodyczy o uroku sw. inkwizytora, potrafiacy pewnie mowic nawet o karze smierci z gracja godna Grzegorza Filipowskiego a moze nawet i Barysznikowa.
Wszystkich zas laczy jedno -chwycic za mordy, spenalizowac co sie da, zwlaszcza te grzeszne strony naszego zycia, doprowadzic zycie plciowe narodu do uzytecznej prokreacji a kraj do swiatopogladowej urawnilowki. Wszak 90% spoleczenstwa to wiadomo kto :P :P
Brakuje mi jednak ostatnio jeszcze posla Ikonowicza - przy ktorym Engels, Marks i Lenin to wyjatkowo podli i skrajni imperialisci.
Wesolo mamy.
Jestem pod wrażeniem Twojego zmysłu obserwacji.
Zwłaszcza, że pokrywa sie idealnie z moim. :D

Jesteśmy naprawdę Narodem Wybranym.
Takiego kabaretu nie uświadczysz nigdzie na Świecie. :wink:

bratki
25-01-2007, 12:29
Oj wesolutko.

Chwilowo jednak najbardziej bawi mnie, że stolica nie wie czy ma prezydenta. Ostatnio tak się ubawiłam kiedy Polska nie wiedziała przez pół roku czy jest, czy też nie jest w stanie wojny z Irakiem.

Dropsiak
25-01-2007, 12:40
no ubaw po pachy :D :D
Podobno grozi nam krach systemu emerytalnego, zus ma powazne długi a tu lekka rączka mamy co??
Świątynia Opatrzności Bożej dostanie z budżetu 40 mln zł - zdecydował w czwartek Sejm, przyjmując senacką poprawkę do budżetu na 2007 r. Pieniądze te zostaną przesunięte z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS). /.../[Fundusz, z którego zostaną przesunięte pieniądze na budowę Świątyni to pieniądze w dyspozycji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wypłacającego Polakom emerytury. Część funduszu pochodzi z dotacji budżetu, a część - ze składek wszystkich pracujących. Był podawany jako źródło wielu przesunięć poprawek budżetowych. A to dlatego, że sytuacja finansowa funduszu jest dość dobra, bo rośnie zatrudnienie i jest więcej składek. W ubiegłym roku fundusz zebrał o 800 mln zł więcej, niż początkowo planowano. Czy to znaczy, że te pieniądze można czym prędzej wydać? Nie do końca. Na funduszu wisi ponadtrzymiliardowy dług powstały w wyniku zaciągania kredytów bankowych w ubiegłych latach. Od tego długu cały czas rosną odsetki./.../
Logiczne inaczej? Czy tez wybitne zacięcie kabaretowe decydentów???
zródło (http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3875054.html)

bratki
25-01-2007, 12:44
Dropsiak, Ty mi powiedz dlaczego sondaże pokazują przewagę Przewodniej i Siły ?

Dropsiak
25-01-2007, 12:51
Pewnie dlatego ze u nas ludziska pośmiać się lubią to i profesjonalistów doceniają :D :D :D :D
a najlepsze, że innych to my już chyba nie mamy.Przewodnia nie przewodnia- sami profesjonalisci :-?

bratki
25-01-2007, 12:59
Pewnie dlatego ze u nas ludziska pośmiać się lubią to i profesjonalistów doceniają :D :D :D :D
a najlepsze, że innych to my już chyba nie mamy.Przewodnia nie przewodnia- sami profesjonalisci :-?

A ja myślałam że dlatego że "lubiom wypić ludziska". Większy procent - lepiej się kojarzy.

Ale fakt - wybór jak w mięsnym w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych.

lewakk
25-01-2007, 19:00
Wojtku
Art. 24j. 1. Radny, wójt, zastępca wójta, sekretarz gminy, skarbnik gminy,
kierownik jednostki organizacyjnej gminy, osoba zarządzająca i
członek organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osoba
wydająca decyzje administracyjne w imieniu wójta są obowiązani
do złożenia oświadczenia o działalności gospodarczej prowadzonej
przez ich małżonka, wstępnych, zstępnych oraz rodzeństwo,
jeżeli działalność ta wykonywana jest na terenie gminy, w której
osoba obowiązana do złożenia oświadczenia pełni funkcję lub jest
zatrudniona. ....


Czt Ci się podoba czy nie, został uchwalony w 2002, gdy PIS był w opozycji, a ten przepis zaistniał dzięki PO i SLD
dowód:
http://orka.sejm.gov.pl/proc4.nsf/opisy/591.htm

Twoje odwracanie kota ogonem jest nieistotne czy zobowiązani przez przepis mieliu złożyć 15 czy 16 stycznia... jak dla HGW pewnie 2009 :):)



Przerażające jest to że HGW buja w oczy!!!

A śmieszne, ale chyba przez łzy jest to że ta PAni miała zarządząć pieniędzmi stolicy, zdobywać setki milionów euro z Unii, gdzie każda taka dotacja musi być dopięta na ostatni guzik szczególnie jeśli chodzi o terminy.... strach pomyśleć jeśli z tak prostym obowiązkiem sobie nie radzi to ile kasy z Unii przez nią Warszawa straci???
Karuzelę i klaunadę zgotowała z Wawy Prezydentowa:):)


p.s. Wojtku myślę że Twoje katolicy to, bolszewicy siamto, wady wymowy, grafomani, nieudacznicy, itd itp wiem że inaczej bez takich ozdobników zbudować zdania, pewnie dlatego przypominasz netetykietę.....

2112wojtek
25-01-2007, 20:40
p.s. Wojtku myślę że Twoje katolicy to, bolszewicy siamto, wady wymowy, grafomani, nieudacznicy, itd itp wiem że inaczej bez takich ozdobników zbudować zdania, pewnie dlatego przypominasz netetykietę.....
Pozwol ze w punktach z pominieciem sporu , o ktorym nie chce mi sie juz dluzej gadac. Nie ma sensu - twoja zasada "Kto nie z nami ten wróg". Przyjmuje ją.
1.
Gdybyś był tak uprzejmy i zastosowal polską składnie było by mi miło.
Mogłbym wówczas zrozumieć o co ci chodzi.
Netetykiete przypominam jedynie dla poprawienia czytelności wątka.
2.
Po raz kolejny widze, ze na niektore zwroty reagujesz dosyc histerycznie.
Nie mam zamiaru szukac zamienników . Bolszewizm gospodarczy i polityczny jest tak samo dobrym okresleniem jak Twoje powtarzane do znudzenia zwroty "namaszczenie przez ojca Tadeusza" czy "odbyte rekolekcje w Opus Dei" albo "liberalny" jako odium i wcielenia szatana.
3.
Jesli chcesz okreslenie "nieudacznik" moge zastąpic slowem "dyletant".Nawet bardziej adekwatne.
Wady wymowy wynikaja niestety czesto z niechlujstwa i to sie leczy nawet u ludzi dosroslych -zwlaszcza tych na świeczniku.
W Alejach J.w tym samym budynku i na tym samym pietrze obok biur PiS-u jest poradnia logopedyczna -nawet niezla.
4.
Grafomania to niedostatek intelektualny wynikajacy z kompleksow - ludzie inteligentni i z klasa wiedzą jak unikać smieszności i sie nie blaznić publicznie.


Przykro mi , ze nie mam dobrego zdania o tych , ktorym prawdopodobnie ty przyklaskujesz. Wcale jednak mi nie przykro , ze ten kraj nie sklada sie z samych lewwakow co pewnie dla wielu z obecnie nam panujacych bylo by na rękę. Ciesze sie , ze sa ateisci , agnostycy, muzulmanie i cyklisci i ze obok katolikow/tych prawdziwych/ sa rowniez inne wyznania chrzescijanskie.
Ten watek jest smieszny , bo mowi o smiesznych ludzikach bez dystansu do siebie,bez poczucia humoru i chorych na wladze, pragnacych zeby wokół wszyscy mysleli jak oni.
Demokracja to fatalny ustroj a w wydaniu ludzi zakompleksionych wrecz niebezpieczny -tak samo niebezpieczny jak tanie i solidarne panstwo.

Ale dzieki temu mamy wesolo :P :P A komu sie nie spodoba, to mu sie wymysli ustawe i bedzie musial byc nasz. Czy to nie jest ...ten no ...no ten na "b".... ooo bolszewizm ? :P :P

lewakk
25-01-2007, 21:34
Wojtek, ale czy Ty potrafisz choć jeden post napisać bez tych wszystkich katolików, religii, grafomanów...itd???? Masz jakiś problem :lol:
Co ma ciągłe pisanie o katolikach do jakiejś cienkiej PAni co prostego zapisu ustawowego nie potrafi wypełnić???

P.s. Ja także się bardzo cieszę że świat jest pełen ateistów, muzułmanów, cyklistów ale to nie znaczy że mam ich mieszać w każdy post...

2112wojtek
25-01-2007, 22:18
lewakk problem to masz chyba ty chlopie,to ty sie przyczepiles do moich okreslen a kiedy ci probuje wyjasnic czemu ich uzylem to zarzucasz mi , ze nie potrafie postu napisac bez nich.O czym ty mowisz czlowieku? :P
Miotasz sie wciaz przy jednym i tym samym wątku -to jakas mania przesladowcza?
Ja ci udowadniam , ze probujesz manipulowac rozmowca.Robisz to jednak nieudolnie, jestes nudny grasz tą samą melodyjkę do znudzenia.
Na kazdy argument reagujesz jak ruski komputer zapytany o spozycie masła w ZSRR :" a u was to Murzynow przesladuja"
Monotematyczny jestes okrutnie.
Jak widzisz potrafie napisac post bez uzycia slow , ktore cie tak strasznie draznia .Poczytaj forum,znajdziesz wiecej takich wypowiedzi wiec nie uogólniaj .Ciekawe czemu cie takie sformulowania draznią?
.
:P
Agituj sobie dalej, widac wladza tego od ciebie oczekuje.Wraca stare - mierny ale wierny.Takich nam towarzyszy potrzeba :) :)
Idzcie lewakk w pokoju , ofiara spelniona i przekazcie sobie znak. :P


PS
P.s. Ja także się bardzo cieszę że świat jest pełen ateistów, muzułmanów, cyklistów ale to nie znaczy że mam ich mieszać w każdy post...
Ten twoj cytat jest dowodem bzdur jakie wygadujesz. Ja uzylem tych slow tylko raz a ty piszesz , ze w kazdym poscie. Nie klam , to grzech smiertelny tak dawać falszywe swiadectwo przeciw blizniemu. :D :D

bratki
25-01-2007, 22:53
lewakk,
główną Twoją zaletą jest to, że prowokujesz Wojtka do bardzo atrakcyjnych wypowiedzi. :D

To się czyta! :D

Dropsiak
26-01-2007, 07:26
Wojtek słusznie prawi :D
Ja do grona wesołych ulubieńców dopiszę min.Przemysława G.
Rewela facet. Zwłaszcza po tym czego wczoraj wysłuchałam w RM :o
Facet ma zmysł dramatyczny, atmosferę zbuduje - słuchacze w pełni wyczuli klimat i była jazda.
Dowody:
http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=4126
Najbardziej podobał mi sie motyw o koniecznosci wprowadzenia stanu wojennego,zeby wszystkie media były takie jak RM /słuchacz/ i odpowiedż /Edgar/
:o :lol: :lol: :lol: :lol:

mTom
26-01-2007, 08:21
Symptomatyczne jest to, że wszyscy (z małymi pomijalnymi wyjątkami) obierają tego osobnika (forumowicza) podobnie. A najśmieszniejsze jest to, że ma to miejsce bez względu na nick czy na forum... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Słuchałem, słuchałem. :D :D :D RM jest the best! :D
Może by wprowadzić stan wojenny w całej Polsce, żeby wszyscy myśleli jak wodzowie? :wink: 8)

mTom
26-01-2007, 12:40
Wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski rozesłał właśnie do kuratoriów, samorządów i dyrektorów szkół list z przypomnieniem, że ustawa o wychowaniu w trzeźwości zabrania serwowania alkoholu w murach szkolnych.

- Na studniówce można wznieść toast, ale tylko jeśli szampan jest bezalkoholowy - tłumaczy Ferdynand Sańko, lubuski wicekurator. - I nieważne, czy uczniowie mają 18 lat, czy nie. Szkoła nie jest miejscem do spożywania alkoholu. Zakaz dotyczy także studniówek w innych lokalach.

hahahahahahahahaha

Dropsiak
26-01-2007, 12:55
No, najbardziej podoba mi się to, ze jak uczniowie/studniówke maja raczej dorośli/ wznosą toast z procentem =nauczyciele nie dopilnują, to dyr poniesie kare dyscyplinarną, bo łamie ustawę.
Super.
Na mojej studniówce tez oficjalnie bezalkoholowo było /pare lat temu/ ale szampan był. Normalny.A i w torebce czy za pazuchą to i owo się wniosło 8)
Czy teraz będą regularne rewizje??? Bo jak to inaczej wyegzekwują??
Wesoło jest. :lol: :lol: :lol: :lol:

mTom
26-01-2007, 13:52
Na miejscu nauczycieli i dyrekcji olałbym taką imprezę, za którą można wylecieć z roboty, a która wynika jedynie z tradycji. Nie jest przecież obowiązkiem szkoły jej organizowanie. Niech sobie sami uczniowie z rodzicami imprezują.

Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:

ESKIMOS
26-01-2007, 13:58
A rolnicy (jak to rolnicy), swoim zwyczajem właśnie przygotowywują się do blokady dróg w proteście przeciwko.................Lepperowi. :o

(kto mieczem walczy, od miecza zginie.?)

Dropsiak
26-01-2007, 14:29
A rolnicy (jak to rolnicy), swoim zwyczajem właśnie przygotowywują się do blokady dróg w proteście przeciwko.................Lepperowi. :o

(kto mieczem walczy, od miecza zginie.?)
Po co?
Wszak zima zaskoczyła drogowców /tradycyjnie zresztą /więc blokady gdzieniegdzie są zbędne :D :D :D :D

ESKIMOS
26-01-2007, 14:33
Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie. :D
Zwłaszcza, że same to chlapnąć lubieją. :lol:

michal_m
26-01-2007, 14:42
Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie. :D
Zwłaszcza, że same to chlapnąć lubieją. :lol:

ESKIMOS, bez urazy, zaglądają do Twojego słynnego barku?

Dropsiak
26-01-2007, 14:45
Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie. :D
Zwłaszcza, że same to chlapnąć lubieją. :lol:

ESKIMOS, bez urazy, zaglądają do Twojego słynnego barku?
myslisz, ze się łone u ESKIMOSA w igloo zalęgli :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol:

michal_m
26-01-2007, 15:09
Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie. :D
Zwłaszcza, że same to chlapnąć lubieją. :lol:

ESKIMOS, bez urazy, zaglądają do Twojego słynnego barku?
myslisz, ze się łone u ESKIMOSA w igloo zalęgli :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol:

To miałby problem, taka zaraza w igloo. Mróz ich nie weźmie :lol:

ESKIMOS
26-01-2007, 18:31
Najfajniesze jest to, że Wszechpolacy zwalczają alkoholizowanie się. :lol: :lol: :lol: :lol:
Właśnie. :D
Zwłaszcza, że same to chlapnąć lubieją. :lol:

ESKIMOS, bez urazy, zaglądają do Twojego słynnego barku?
Nie powiem..........
Czasem muszę sie napić (a nawet zakąsić) :D a dlaczego ? - wystarczy przeczytać choćby ten wątek. :wink:

Tego się na trzeźwo na dłuższą metę nie da............. :o

Ale nie byle czego, nie byle gdzie a zwłaszcza nie z byle kim !!!

Weszpolacy to nie są kompani do czegokolwiek.
Ot - żal mi ich za przyczyną kary którą ich Pan Bóg obciązył. :cry:
Wszak wiadomo, że jeżeli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to najpierw..............................!

selimm
26-01-2007, 19:49
Wchodzą nowe przepisy -5 lat kary dla pracodawcy za zanizanie podstawy opodatkowania ..hmmm
jak sobie to przeczytałem , to zastanawiam sie czy oni sami to rozumieją ?

....kiedy w tym kraju będzie wreszcie normalnie ?

ponowne wybory prezydentow - to smiech na sali :evil:

bratki
26-01-2007, 20:55
....kiedy w tym kraju będzie wreszcie normalnie ?



Po zagładzie atomowej :evil:

bratki
27-01-2007, 07:25
Jak zwykle w Davos są wszyscy. Tym bardziej więc widać, że nie ma Polski.

staramy się do bólu

ESKIMOS
27-01-2007, 15:53
staramy się do bólu
Zwłaszcza nasz czwarty wymiar (wymiar sprawiedliwości):

Para narzeczonych z Poznania spędziła dwie doby za kratkami.
Prokurator: - Są czyści jak łzy, ale był holenderski nakaz aresztowania, to ich zamknęliśmy. :o

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3879677.html?skad=rss

bratki
27-01-2007, 22:30
Polityka pięknieje:

"Wprost": Kilkanaście tysięcy złotych na usługi wizażystki wydaje co miesiąc z budżetu resortu pracy minister Anna Kalata - poinformował na swojej stronie internetowej tygodnik.
Pierwszą umowę z wizażystką rekomendowana przez Samoobronę minister pracy zawarła pod koniec 2006 roku. Za jej usługi zapłaciła 11 tys. zł.

"Wprost" dotarł do kolejnej umowy o dzieło na 11 tys. zł., w ramach której w lutym 2007 r. wizażystka ma prowadzić dla Kalaty szkolenie dotyczące m.in. "łączenia sygnałów werbalnych i niewerbalnych, empatii, charyzmy, intuicji i stylizacji". Pracownicy ministerstwa mówią, że w rzeczywistości specjalistka robi pani minister makijaż, manicure, dobiera garderobę, zwłaszcza uwielbiane przez Kalatę apaszki.

Tylko czemu tak raz po raz musi pięknieć?

Dropsiak
28-01-2007, 10:48
A niechże sobie kobita pięknieje /ona z Samoobrony????/ ale czemu nie na swój osobisty koszt tylko podatnika??
Dziś w zetce niejaki Kamiński /Pis/ wyraził się jakos tak , ze do Davos nikt nie pojechał bo tanie państwo mamy czy cóś w tym stylu, nie to co za Kwacha.. Bo i sam przelot kosztuje itp itd.
http://www.radiozet.com.pl/gosc.php?id=1486

Więc czegoś tu nie kumam: w ramach taniego państwa prezio z bratem ciułają grosz do grosza, do Davos nie pojechali, żeby program swój realizowac a tu babeczka forsą publiczna trzaska??? Skandal! :evil:
Wesoło mamy.
Zwłaszcza jak sie pomysli za jakich idiotów oni mają wyborców!!
A pani wizazystka ma zapewne pomóc p.minister w utrzymaniu sie na stołku. Bo jak sie korzystnie w mediach zaprezentuje to i popularnośc jej wzrosnie, mimo tego ze chce łapska na forsie z OFE połozyc. :-?

ESKIMOS
28-01-2007, 21:50
Para narzeczonych z Poznania spędziła dwie doby za kratkami.
Prokurator: - Są czyści jak łzy, ale był holenderski nakaz aresztowania, to ich zamknęliśmy. :o
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3879677.html?skad=rss
2007-01-28 16:43
Narzeczeni z Poznania, za którymi bezpodstawnie wydano europejski nakaz aresztowania, mogą stracić pracę. Młodzi pracują w Niemczech, ale nie mogą tam wyjechać, bo sąd zakazał im opuszczania kraju
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3880935.html?skad=rss

bratki
28-01-2007, 22:14
Para narzeczonych z Poznania spędziła dwie doby za kratkami.
Prokurator: - Są czyści jak łzy, ale był holenderski nakaz aresztowania, to ich zamknęliśmy. :o
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3879677.html?skad=rss
2007-01-28 16:43
Narzeczeni z Poznania, za którymi bezpodstawnie wydano europejski nakaz aresztowania, mogą stracić pracę. Młodzi pracują w Niemczech, ale nie mogą tam wyjechać, bo sąd zakazał im opuszczania kraju
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3880935.html?skad=rss

No, ja tiebia pazdrawlaju... I co jeszcze wymyślą? Kurcze, chyba to tanie państwo to ciułanie oszczędności na wypłacanie odszkodowań. :evil:

Mojej koleżanki mąż przesiedział w pudle ładnych parę miesięcy za bycie... ofiarą oszusta, któremu już udowodniono w kilku innych województwach cały proceder ze szczegółami, ale odkręcenie oczywistej pomyłki i wypuszczenie poszkodowanego na wolność trwało bez końca.

A taki minister "Gie" upomina się, żeby sprawy parlamentarzystów załatwiać w trybie przyspieszonym, w ciągu kilku dni najlepiej, bo im z oskarżeniem niewygodnie żyć.

mTom
30-01-2007, 06:59
Piłka z Sobecką znów dali znać o sobie. :D :D :D :D

Idealny model rodziny według PiS

Co najmniej czwórka dzieci, pracujący ojciec i matka zajmująca się domem - to idealny model rodziny według posłów PiS. Kto dorobi się takiej gromadki, może liczyć na darmowe wejścia do kina i teatru a nawet tysiąc złotych co miesiąc - pisze "Metro".

Dziś w Polsce według danych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej jest ponad milion rodzin wielodzietnych (troje lub więcej dzieci). Wychowuje się w nich blisko 3,5 mln dzieci. Ale zdaniem polityków rodzin wielodzietnych jest za mało. Posłowie PiS z sejmowej komisji rodziny i praw kobiet będą więc zachęcać rodziców do prokreacji. - Wprowadzimy dla nich ekstra rozwiązania - chwali się poseł Marian Piłka.

Warunek jest jeden. Rodzina musi mieć najmniej czwórkę dzieci, pracującego ojca i matkę pozostającą w domu, wychowującą swoje pociechy. I to za spełnienie tych kryteriów czeka nagroda. Poseł Mariana Piłki wyjaśnia, że każda taka rodzina, powinna dostać specjalną kartę. Ta będzie uprawniać do bezpłatnych wejść do muzeów, kin i teatrów. Dodatkowo dzieci miałyby ulgę na wstęp na pływalnię czy halę sportową.

Na tym jednak nie koniec. Tam, gdzie dzieci będzie więcej niż sześcioro, posłowie proponują dać tysiąc złotych pensji miesięcznie dla matki na wychowanie.

- Jeśli chcemy, aby rodzina była zdrowa moralnie, nie widzę możliwości, aby matka pracowała - argumentuje Anna Sobecka, posłanka niezrzeszona.

Nikt w parlamencie nie obliczył, ile poselski pomysł kosztowałby budżet państwa. Niedługo sprawą zajmie się rząd - zaznacza "Metro".

bratki
30-01-2007, 07:29
Kurcze, niedługo liczbę dzieci będą sprawdzać przy wejściu do pisuarów na dworcu. Kto ma za mało sika na tory, jak ma do czterech to wpuszczą, a jak szóstkę to nawet ręczniczek jednorazowy do rąk za darmo dadzą.

Mirek_Lewandowski
30-01-2007, 08:43
I jedna pensyjka, no niechby nawet średnia krajowa, na sześc osób.
Zaiste zachęcające do prokreacji..

Dropsiak
30-01-2007, 08:45
No wiesz, :D bilet do teatru piechotą nie chodzi 8) 8) 8) 8) 8) :wink:

wbro
30-01-2007, 09:18
Karrrwia, ten osioł pochodzi z moich stron. Ale nigdy go tu nie było na stałe. Podobno nauczyciel ale moja mama nauczycielka od wieków go nie pamięta. To dawny ZChN - znów zbliża się...? :evil:

bratki
30-01-2007, 09:22
Karrrwia, ten osioł pochodzi z moich stron. Ale nigdy go tu nie było na stałe. Podobno nauczyciel ale moja mama nauczycielka od wieków go nie pamięta. To dawny ZChN - znów zbliża się...? :evil:

wbro,
ostrożnie, bo nam redakcję posadzą. Teraz jest taki trynd, że ten jest winny kogo łatwiej złapać.

Mirek_Lewandowski
30-01-2007, 09:55
Jak rozumiem, sześć biletów.
Takie przymusowe odchamianie dla zabicia głodu?

ESKIMOS
30-01-2007, 11:47
No wiesz, :D bilet do teatru piechotą nie chodzi 8) 8) 8) 8) 8) :wink:
Że o becikowym nie wspomnę :lol:

2112wojtek
30-01-2007, 12:23
Jak rozumiem, sześć biletów.
Takie przymusowe odchamianie dla zabicia głodu?
:D :D
To bardzo celna uwaga Mirku, zwlaszcza , ze podobne pomysly maja zazwyczaj chamy z przejedzenia.

bratki
30-01-2007, 18:22
Kiedy i kto skasował tajemnicę lekarską?

Doktor przyjął pacjenta, w którym rozpoznał Stokłosę i w mediach szczegółowo informuje całą Polskę o dolegliwościach, z jakimi przybyły się do niego zwrócil? :o :o :o :o

Już można się śmiać.

lewakk
30-01-2007, 21:08
HGW zmienia nazwy uliz w Wawie wg rzeczpospolitej, oto propozycje
http://www.rzeczpospolita.pl/teksty/druga_strona_070130/druga_strona_a_8-1.F.jpg

będzie wesoło:):):)

ESKIMOS
31-01-2007, 21:57
BĘDZIE WESOŁO. :D

Nowym wiceprzewodniczącym Rady Programowej TVP został poseł Ligi Polskich Rodzin Krzysztof Bosak. :o
http://images14.fotosik.pl/87/29606921ab6ada6f.jpg
Bosak, najmłodszy poseł LPR, do grudnia ub. roku był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej. .

bratki
31-01-2007, 22:02
Ło Matko Bos(a)ka!

Dropsiak
01-02-2007, 06:12
Nie żartujcie :o :o :o :o :o :evil:

mTom
01-02-2007, 07:01
Ładna buźka. :lol: :lol: :lol: :lol:

To jest dopiero śmieszne - miało być 7% podwyżki dla nauczycieli. Potem MEN zaproponowało 5% i podobno Roman wyszarpał kasę z budżetu. Wczoraj jednak zaproponował... 3,9% (13-23 zł). Będzie obiecywana dymisja? :wink: Może Bosak na ministra edukacji...? :lol: 8)

ESKIMOS
01-02-2007, 09:05
A to jest Pan Wojciech Dąbrowski , strażnik prawa na Mazowszu - Wojewoda Mazowiecki. :D
http://images14.fotosik.pl/88/e39a9c0e36c08373.jpg
Lubi prowadzić pojazdy mechaniczne (zwłaszcza gdy chlapnie :o ), ale nie ma do tego talentu .
Dał sie złapać na tylu wykroczeniach, że na mandaty (z moich podatków) wprawdzie mu wystarczyło, ale skończyły mu sie .....punkty karne, wiec mu cofnięto prawo jazdy w 1996 r. na ponad rok. :wink:
I tu sie zrobił problem, bo żeby go potem odzyskać, trzeba od nowa........zdać egzamin. :roll:
Podchodził do niego nasz Wojewoda podobno 4 razy..........i nic..........d.pa blada. :cry:
No to wpadł na genialny pomysł - zgłosił w Wydziale Komunikacji Warszawa Praga Południe że wstrętni bandyci napadli go i ograbili z ..........prawa jazdy. :o
Numer nie wypalił, wiec wojewoda jeździł sobie bez uprawnień aż w maju ub.roku, ciemna nocą, policjanci zauważyli Pana Wojewodę nawalonego jak stodoła po żniwach, dzielnie pedałującego na.......... rowerze, wiec jechali za nim kilkaset metrów.
Wojewoda jechał zygzakiem i wywracał się a kiedy policjanci dali sygnał do zatrzymania, próbował wjechać z ulicy na chodnik i nowu się przewrócił.
Prawa jazdy nie utracił - bo i jak, skoro dawno go nie miał a grzywna to dla Wojewody małe piwo przed śniadaniem.
Poza tym ma ważniejsze sprawy na głowie, chocby teraz...........odwołanie Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. :lol:
Zaś w tej sprawie zwołał konferencje prasową i oświadczył że czuje sie cokolwiek.........niekomfortowo :o

No nie jest wesoło ? :o

Dropsiak
02-02-2007, 13:29
:D :D :D :D Bohater: CZ. Miłosz i radny PiS
[/i] Kandydatura noblisty na patrona gimnazjum w Bochni zawisła na włosku, bo miejscowy radny uznał, że pisał krytycznie o narodzie i sprawę lepiej zbadać../.../Do nadania patronatu wymagana jest pozytywna opinia komisji oświatowej i uchwała rady miasta. Jednak punkt wypadł z obrad, bo wątpliwości zgłosił przewodniczący komisji oświatowej Marek Całka z klubu radnych PiS. Zaniepokoił go niedawny wykład w muzeum, w którym była mowa m.in. o listach Miłosza do Zbigniewa Herberta. Całka przyznaje, że nie był na spotkaniu, ale otrzymał szczegółowe relacje słuchaczy. Te zaś w oczach radnego postawiły pod znakiem zapytania patriotyzm noblisty, krytycznego wobec rodaków.
/.../
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3891608.html
:lol: :lol: :lol:
ps.Z tego Miłosza to wykształciuch był chyba???? No nie? :D :lol: :lol:

Mirek_Lewandowski
02-02-2007, 16:36
Na szczęście, w przeciwieństwie do Miłosza, o owym Całce historia rychło zapomni.
Ale swoją drogą ktoś tych oszołomów wybrał..
Czy może normalni, porządni ludzie mają w d.. politykę i nie kandydują?

mTom
02-02-2007, 18:52
No to mamy wojewódę z głowy. :lol: :lol: :lol:

Tymczasem...

Jarosław Kaczyński podczas najbliższego spotkania z Anna Kalatą ma zażądać od niej zwrotu 11 tys. zł, jakie minister zapłaciła z budżetu swojego resortu za usługi prywatnej wizażystki - dowiedział się tygodnik "Wprost".

Według "Wprost", wizażystka miała szkolić rekomendowaną przez Samoobronę minister, tak by dobrze wypadała w mediach. Pracownicy ministerstwa w nieoficjalnych rozmowach przyznawali, że w rzeczywistości wizażystka uczyła panią minister, jak porządnie się umalować, jakie kupować ubrania, buty i apaszki, a nawet robiła jej manicure. Za miesiąc pracy wizażystka odebrała 11 tys. zł.

Przy najbliższym spotkaniu zażąda od niej szczegółowych wyjaśnień w sprawie publikacji "Wprost" - mówi rzecznik prasowy rządu, Jan Dziedziczak. Nieoficjalnie urzędnicy współpracujący z premierem przyznają, że premier zażąda od Kalaty zwrotu 11 tys. zł.

Jak myślicie? Śmiać się czy płakać?

lewakk
02-02-2007, 22:48
Senyszyn przestała byc smieszna....

Joanna Senyszyn w swoim blogu, reklamowanym na oficjalnej stronie SLD, nazwała polityków prawicy "katoprawicą", która "idzie na pasku kleru" i "jest gotowa na każdą podłość, byle zyskać błogosławieństwo wyborcze Kościoła"


W swoim blogu, komentując ostatnią decyzję Sejmu o przesunięciu 40 mln zł z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych na budowę Świątynię Opatrzności Bożej, posłanka napisała, że "Kościół - jako nienasycona, pazerna, zhierarchizowana instytucja - tego symbolu wywyższenia pragnie ponad wszystko".

"To, co wygaduje Senyszyn, jest polityczną głupotą!" - mówi z oburzeniem senator PO Stefan Niesiołowski. I dodaje: "Ona nie ma nic do powiedzenia, więc żeby publicznie istnieć, obraża, a to Kościół, a to papieża Jana Pawła II".


Senyszyn zaatakowała też polityków prawicy. Napisała, że "idąca na pasku kleru katoprawica jest gotowa na każdą podłość, byle zyskać błogosławieństwo wyborcze Kościoła" - napisała w blogu wiceprzewodnicząca SLD.

Dodała, że Sejm bezprawnie przekazał pieniądze na świątynię. "PO, PIS, Samoobrona, LPR i PSL chętnie łamią prawo na chwałę Kościoła. Udają, że na Bożą" - stwierdziła.

Zdaniem Niesiołowskiego, Senyszyn obraża katolików i Kościół. "A obrażanie Kościoła to była jedna z metod rządów komunistycznych" - podkreśla senator.

Niesiołowski dodaje: "Radzę pani Senyszyn, aby napiła się zielonej herbaty, bo ona uwalnia wolne rodniki i niech sobie na razie odpocznie".


Brawo PO i Niesiołowski

Dropsiak
03-02-2007, 07:53
:o :o :o :o :o :o :o :o
/.../Życie Warszawy napisało w środę, że grupa polityków związanych z mediami o. Tadeusza Rydzyka domaga się uznania duchownych za osoby zaufania publicznego i objęcia ich przez państwo szczególną ochroną prawną. Inicjatywę, według gazety, popiera LPR.

W praktyce oznaczałoby to zrównanie ich statusu z innymi funkcjonariuszami publicznymi, którym przysługuje ze strony państwa szczególna opieka prawna, w tym ochrona dobrego imienia. Pomówienie kapłana byłoby więc ścigane z urzędu, a nie – jak dotąd – z oskarżenia prywatnego samych zainteresowanych – napisała gazeta. /.../
http://ww2.tvp.pl/120,453260,1.view

Ludzie :roll: :roll: :roll: :roll:
Normalnie opary absurdu :roll: :roll:

babajaga
03-02-2007, 08:15
Senyszyn przestała byc smieszna....

Joanna Senyszyn w swoim blogu, reklamowanym na oficjalnej stronie SLD, nazwała polityków prawicy "katoprawicą", która "idzie na pasku kleru" i "jest gotowa na każdą podłość, byle zyskać błogosławieństwo wyborcze Kościoła"


W swoim blogu, komentując ostatnią decyzję Sejmu o przesunięciu 40 mln zł z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych na budowę Świątynię Opatrzności Bożej, posłanka napisała, że "Kościół - jako nienasycona, pazerna, zhierarchizowana instytucja - tego symbolu wywyższenia pragnie ponad wszystko".

"To, co wygaduje Senyszyn, jest polityczną głupotą!" - mówi z oburzeniem senator PO Stefan Niesiołowski. I dodaje: "Ona nie ma nic do powiedzenia, więc żeby publicznie istnieć, obraża, a to Kościół, a to papieża Jana Pawła II".


Senyszyn zaatakowała też polityków prawicy. Napisała, że "idąca na pasku kleru katoprawica jest gotowa na każdą podłość, byle zyskać błogosławieństwo wyborcze Kościoła" - napisała w blogu wiceprzewodnicząca SLD.

Dodała, że Sejm bezprawnie przekazał pieniądze na świątynię. "PO, PIS, Samoobrona, LPR i PSL chętnie łamią prawo na chwałę Kościoła. Udają, że na Bożą" - stwierdziła.

Zdaniem Niesiołowskiego, Senyszyn obraża katolików i Kościół. "A obrażanie Kościoła to była jedna z metod rządów komunistycznych" - podkreśla senator.

Niesiołowski dodaje: "Radzę pani Senyszyn, aby napiła się zielonej herbaty, bo ona uwalnia wolne rodniki i niech sobie na razie odpocznie".
Brawo PO i Niesiołowski

lewakk

czy to oznacza że nie buldoczysz się na myśl że ze składek ZUS a więc także i Twoich będzie budowana świątynia ?
Mnie to w..urwia niesamowicie :evil: :evil:

Nie sobie budują ale z wolnych, swoich środków a nie w sytuacji gdy wielu drobnych przesiębiorców zastanawia się , skąd wziąć na chrzaniony okup

2112wojtek
03-02-2007, 10:52
Brawo PO i Niesiołowski

Kolejny przyklad twojej obludy ,manipulacji i nierzetelnosci. :P :P
Jesli wytluszczasz druk i zwiekszasz format czcionki /po co? co chcesz udowodnic? nie wszyscy maja tak ograniczona percepcje jak twoje najblizsze otoczenie / to cytuj jednak cala wypowiedz i nie wyrywaj jej z kontekstu.
Obywatel Niesiolowski oprocz oburzenia przyznal bowiem takze , ze poslanka Senyszyn w samej istocie swojej wypowiedzi ma jednak racje. Chodzi o nie do konca zgodna z prawem dotacje. Z wypowiedzi Niesiolowskiego /byly ZChN omen nomen/ wynika, ze jest glownie oburzony forma wypowiedzi i atakiem na kosciol a nie meritum sprawy skrzeczacego i plujacego jadem babsztyla.
Tego juz nie raczyl napisac dyzurny indoktrynator.

Brawo dla PO i Niesiolowskiego? He,he Ot mentalnosc Kalego.

Swoja droga widze, ze okreslenie "katoprawica" mocno ci cisnienie podnosi :D :D :D

lewakk
03-02-2007, 11:02
Wojtek, poczytaj swoje ostatnie wypowiedzi, czy Ty naprawdę nie potrafisz inaczej pisać bez tej personalnej jazdy..??
Przeszkadzają Ci moje wypowiedzi to nie CZYTAJ, masz inne zdanie, to nie odpowiadaj ciągłym epitetowaniem mnie tylko napisz dlaczego uważasz inaczej i już...

p.s. więc że to nic nie zmieni....

p.s.2 Zgadzam się z Niesiołowskim w ocenie Seneszyn, jak widać inni także nie potrafią rozmawiać inaczej niż ta Pani.... Cieszy mnie poparcie Platformy Obywatelskiej dla Swiątyni, sa sprawy w której powinna być jedność, a takie skrajności jak Senyszyn szybko przeminą....

2112wojtek
03-02-2007, 12:03
Wojtek, poczytaj swoje ostatnie wypowiedzi, czy Ty naprawdę nie potrafisz inaczej pisać bez tej personalnej jazdy..??
Przeszkadzają Ci moje wypowiedzi to nie CZYTAJ, masz inne zdanie, to nie odpowiadaj ciągłym epitetowaniem mnie tylko napisz dlaczego uważasz inaczej i już...

p.s. więc że to nic nie zmieni....

p.s.2 Zgadzam się z Niesiołowskim w ocenie Seneszyn, jak widać inni także nie potrafią rozmawiać inaczej niż ta Pani.... Cieszy mnie poparcie Platformy Obywatelskiej dla Swiątyni, sa sprawy w której powinna być jedność, a takie skrajności jak Senyszyn szybko przeminą....

Cytuje w calosci , bo znow probujesz manipulowac moimi wypowiedziami :D

"Personalna jazda" jak piszesz, dotyczy Twoich wypowiedzi nie ciebie. Jestes przewrazliwiony. Ty jako lewakk mnie nie interesujesz, twoje poglady i owszem , po to jest forum.
Staram sie udowodnic twoje niekonsekwencje i posluguje adekwatnymi metodami do twoich. W kazdej niemal z toba dyskusji znajdziemy twoje ataki personalne, kpiny czy szydzenie z rozmowcy. Ja nie jestem ci tylko dluzny- wiec nie narzekaj i nie rozczulaj sie nad soba.

Jesli bedziesz poslugiwal sie tradycyjnymi i uczciwymi formami przyjetymi w dyskusji i traktowal rozmowcow powaznie, to nikt ciebie nie bedzie ruszal.Twoj sposob rozmowy z Luckiem, Dropsiakiem czy kazdym kto ma inne zdanie jest tego dowodem.
Na tym formu jest cala masa ludzi o roznych pogladach i roznym swiatopogladzie potrafiacych ze soba normalnie rozmwiac a nawet przyjaznic sie. Twoja postawa jednak budzi emocje , bo podswiadomie lub swiadomie prowadzisz w dyskusji niedopuszczalne wsrod ludzi inteligentnych metody socjotechniki.

Wracajac do Senyszyn. W przeciwienstwie do ciebie ta kobieta , ciagle mnie smieszy. Nawet starajac sie byc kontrowersyjna jest smieszna w swojej zajadlosci. Ludzie zajadli, agitatorzy i wiernopoddanczy balwochwalcy do ktorych nie docieraja zadne argumenty sa smieszni. :D :D
Nie zmienia to jednak faktu , ze cytowana tu jej wypowiedz oprocz skandalicznej formy ma inny sens niz tylko obrazanie.Ona probuje robic to samo co ty - przekonac do swoich racji, tylko skuteczniej i inteligentniej wybiera metody.
Bo wie , ze "katoprawicy" nie przekona ale moze pociagnac za soba niezdecydowanych czy nawet ta czesc katolikow , ktorzy nie zgadzaja sie na oblude jaka raczy nas wladza.
Argumenty dla czego ludzie sie buntuja przeciw wydaniu 40 baniek na kolejna swiatynie padaly tutaj na forum.
Ja tez nie mam nic przeciwko temu, ale w sytuacji kiedy nie bedzie takiej "biedy" jaka jest w tej chwili i nie w sytuacji kiedy forma dotacji jest delikatnie mowiac podejrzana i niezgodna z zapisami .
Tanie panstwo wychodzi nam powoli bokiem na kazdym kroku.Skonczyly sie przekrety postkomuny za to zaczął sie irracjonalizm. To sa wszystko takie same decyzje ideologiczne jakie podejmowali kiedys czerwoni, wiec nie ma sie co obrazac o porownania i nazywanie tego bolszewizmem gospodarczym. Zmienil sie swiatopoglad rzadzacych i pryncypia nie metody i cel. Znow durny i biedny Polak wydaje na swiatynie, zmienil mu sie tylko pan bog docelowy.

zycze duzo zdrowia i wiecej dystansu do siebie
:P :P

lewakk
03-02-2007, 13:57
Wojtek, po prostu pisz na temat, a nie o mnie, zobacz kolejny twój post ile o Lewakku a ile merytorycznie, potrafisz???? Wojtku życzę byś odnalazł tolerancję wobec mających inne zdanie niż TY....


Szeroko rozumiana katoprawica, ma prawo i do rekolekcji (ostatnio PO co wytykano tej partii, a niby dlaczego mają nie mieć partyjnych rekolekcji???) i do finansowania Świątyni, może Seneszyn czepiać się Platformy Obywatelskiej i PIS-u, ale to te partie mają większośc w Sejmie, a język używany przez Seneszyn to język nic nie dającego konfliktu....

2112wojtek
03-02-2007, 16:54
:D :D
Wiesz mialem ci napisac naprawde cos bardzo personalnie. Nawet to juz napisalem , ale doszedlem jednak do wniosku, ze i tak tego nie zrozumiesz.
Nie chce mi sie juz z toba rozmawiac -wybacz to juz jest nudne.
Dyskusja z toba jest jak kopanie sie z koniem. To obraza ludzkiej inteligencji , probowac porozumiec sie z czlowiekiem, ktory wyznaczyl sobie za cel propagande ideologii wschodzacych dyktatorow i satrapow. :D :D
Masz tez duze klopoty ze zrozumieniem - czytaj 2 razy, twoje zarzuty do mnie sa dziwacznie niepokojace i wrecz obsesyjne.
Juz cie nie bede nagabywal, nie warto znac twoje zdanie - ty go zwyczajnie nie masz . Wolisz z tepym uporem maniaka wyglaszac cudze dyrdymaly poslugujac sie podlymi metodami.
Niegodne to metody dla katolika, za to charakterystyczne dla katoprawiczka.
Taaaak :D :D
Teraz mozesz wreszcie spokojnie powiedziec swiatu , ze odnioslem sie nie do meritum tylko do ciebie. :D :D Zgadzam sie , powiedzialem wreszcie cos o tobie.

baw sie dobrze no i ... siej, siej i jeszcze raz siej - jak mawia przewielebny ojciec dyktator.
Zycze powodzenia na niwie kaznodziejskiej i misjonarskiej - glupcow do posluchu znajdziesz wszedzie. :P :P

Mirek_Lewandowski
03-02-2007, 17:15
I jeszcze w temacie- niech se finansują nawet 10 świątyń, ale czemu nie ze swoich pieniędzy?

lewakk
03-02-2007, 20:33
Wojtku jeszcze raz, jak Ci się nie podobają moje wpisy to ich nie czytaj, jesli czytasz i się nie zgadzasz napisz dlaczego, z Twojego epitetowania nic nie wynika poza Twoim lepszym samopoczuciem...... kolejny raz piszesz to samo, powtarzasz się, zdobądź się na tolerancję i zrozumienie że ktoś może uważać inaczej niż TY....

Uszanujmy wynik wyborów, PO i PIS wygrało wybory i przegłosowało pieniądze na Świątynię, bo taki jest wynik wyborów, Seneszyn jak i Wojtek może sobie bluzgać o katoprawicach (niby co złego w tym pojęciu???) i słusznie Platforma Obywatelska ustami Niesiołowskiego odpowiada.....

Mirek_Lewandowski
03-02-2007, 20:46
Uszanujmy wynik wyborów, PO i PIS wygrało wybory i przegłosowało pieniądze na Świątynię, bo taki jest wynik wyborów.

lewakk, nie wtrącałem się do tej pory do tych dyskusji, ale teraz to już szlak mnie trafił. Z Twojej wypowiedzi wynika, że mam szanować i przyklaskiwać każdej, nawet najbardziej durnowatej i idiotycznej (a takich nie brakuje) decyzji miłościwie nam rządzących, żeby jak piszesz, uszanować wynik wyborów. Przestań wypisywać brednie.

lewakk
03-02-2007, 21:00
Uszanujmy wynik wyborów, PO i PIS wygrało wybory i przegłosowało pieniądze na Świątynię, bo taki jest wynik wyborów.

lewakk, nie wtrącałem się do tej pory do tych dyskusji, ale teraz to już szlak mnie trafił. Z Twojej wypowiedzi wynika, że mam szanować i przyklaskiwać każdej, nawet najbardziej durnowatej i idiotycznej (a takich nie brakuje) decyzji miłościwie nam rządzących, żeby jak piszesz, uszanować wynik wyborów. Przestań wypisywać brednie.

Mirek ale jest wielu którzy popierają tą dotację, czy ich głos jest nieważny, to są wyborcy czy to PO czy PIS???
Rok temu jedną z zabranych dotacji było odebranie kilku milionów złowych jakiemus skrajnie lewicowemu pismu które wydawało się w kilkuset egzemplarzach....

Dropsiak
03-02-2007, 21:03
Mirek :D :D :D miłosciwie panujacym, chcącym naszego wszak dobra o to właśnie chodzi. :) :wink:
Rządzimy? Rządzimy wiec buzie w kubełki i robic co każemy, bo my wybrańcy. TKM się nalezy jak psu kość a nie jakaś tam krytyka.
Właśnie z powodu takiego podejscia waaaadzy tyle śmieszno - kabaretowych przykładów mamy w tym min. wątku. :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam. :-?
ps. poza tym wiesz :-? lepiej dać na świątynie niż FUS.
Tablicę wmurują może, nazwisko okreslone dobrodzieja uwieczni, a emeryturki za parę lat?? Kto inny sie będzie martwił, nie?
Cyniczne, ale tak to widzę.

babajaga
03-02-2007, 21:04
Uszanujmy wynik wyborów, PO i PIS wygrało wybory i przegłosowało pieniądze na Świątynię, bo taki jest wynik wyborów.

lewakk, nie wtrącałem się do tej pory do tych dyskusji, ale teraz to już szlak mnie trafił. Z Twojej wypowiedzi wynika, że mam szanować i przyklaskiwać każdej, nawet najbardziej durnowatej i idiotycznej (a takich nie brakuje) decyzji miłościwie nam rządzących, żeby jak piszesz, uszanować wynik wyborów. Przestań wypisywać brednie.

Mirek ale jest wielu którzy popierają tą dotację, czy ich głos jest nieważny, to są wyborcy czy to PO czy PIS???
Rok temu jedną z zabranych dotacji było odebranie kilku milionów złowych jakiemus skrajnie lewicowemu pismu które wydawało się w kilkuset egzemplarzach....

To mamy państwo świeckie czy kościelne ?

Mirek_Lewandowski
03-02-2007, 22:04
Rok temu jedną z zabranych dotacji było odebranie kilku milionów złowych jakiemus skrajnie lewicowemu pismu

A cóż to za argument. Znaczy, jak dziś przeprowadziłem staruszkę przez ulicę, to jutro na to konto mogę coś ukraść?
I jeszcze jedno. Mam przed oczami twarzyczki dzieci chorych na raka z wrocławskiego szpitala zajętego przez komornika.
Będzie gdzie za ich dusze się pomodlić.
I to wcale wesołe nie jest.

lewakk
04-02-2007, 15:27
Wrocławski szpital wg Religii ma byc oddłużony...

Mnie przekonują argumenty Platformy Obywatelskiej w sprawie dotacji na Świątynię i myślę że duża część społeczeństwa także popiera tą budowę..

Zresztą to nie są jedyne pieniądze na cele kościelne, po poprzednich rekolekcjach w Łagiewnikach PO obiecała i wywiązała się i w budżecie jest dotacja na uczelnie kościelne i bardzo dobrze.... Mi nie przeszkadza że politycy tak często odbywają rekolekcje to ich prawo....

mTom
05-02-2007, 09:41
Najśmieszniejsze jest jednak to, że te 40 mln zł na Świątynię pochodzić z ZUS. :o

Będzie oddłużanie szpitali z pieniędzy publicznych. Po raz kolejny powtarza się te same błędy. Wniosek z tego jest taki - PiS nie ma pomysłu na reformę służby zdrowia.

Jak wam się podobała postawa prezydenta podczas wręczania medali naszym piłkarzom ręcznym? Faceta nie było nawet stać, żeby spojrzeć zawodnikowi w oczy i powiedzieć chociaż jakieś jedno krótkie kurtuazyje zdanie. Znów niemieckie brukowce będą miały zabawę... 8)

bratki
06-02-2007, 08:15
Gliwicki lekarz, który miał badać byłego senatora poszukiwanego listem gończym Henryka Stokłosę, obawia się o swoje życie - pisze "Dziennik Zachodni".

- Był u mnie Henryk Stokłosa. W zeszłą niedzielę, 28 stycznia wieczorem. Ledwo trzymał się na nogach, podtrzymywało go dwóch osiłków - opowiada gliwicki lekarz Jerzy Kurkiewicz. Jego informacje sprawdza Centralne Biuro Śledcze, które od dwóch tygodni poszukuje senatora.
[...]
Był brudny, nieogolony i - mimo zimy - ubrany jedynie we flanelową koszulę. Kurkiewicz od razu rozpoznał znanego z telewizji byłego senatora Henryka Stokłosę.

Według Kurkiewicza, sześćdziesięciolatek był "w strasznym stanie, na silnych środkach spowalniających". Lekarz przepisał pacjentowi leki na obniżenie ciśnienia. O dziwnej wizycie zawiadomił policję, a policja - CBŚ.

Ledwo przerobiliśmy spektakl kurczowego trzymania się litery PRAWA (spóźnione o dzień czy dwa oświadczenia samorządowców), a tu proszę: Pan Doktor publicznie łamie tajemnicę lekarską, i wszystkie obawy sprowadzają się do telefonów z pogróżkami. :)

Dropsiak
06-02-2007, 08:18
:lol: :lol: :lol:
Orzechowski sprawdza podreczniki do biologii:
Rzepa
Układ rozrodczy kobiet i mężczyzn, zapłodnienie, ciąża i poród - takie tematy wzięli pod lupę pracownicy Ministerstwa Edukacji. Jak ustaliła "Rz", w ubiegły piątek aż do późnego wieczoru wertowali szkolne podręczniki i kserowali strony z ilustracjami np. zapłodnienia albo rozwoju płodu. Takie polecenie, według informacji "Rz", miał im wydać wiceminister edukacji i szef parlamentarnego Klubu LPR Mirosław Orzechowski. - To absurd! Tych podręczników jest masa! Co najmniej kilkadziesiąt! -denerwuje się jeden z pracowników MEN.

-Nie wiem, co ministrowi mogłoby się nie podobać. To treści napisane przez wybitnych biologów, głównie z akademickich ośrodków -dziwi się Witold Szczęsny, prezes Wydawnictwa Szkolnego PWN. - Poza tym wszystkie podręczniki zostały zatwierdzone przez ministerialnych rzeczoznawców.

Ale Szczęsny potwierdza, że MEN poprosiło jego wydawnictwo w ubiegłym tygodniu o dostarczenie kompletu podręczników do biologii. Taką prośbę usłyszało jeszcze kilka najważniejszych wydawnictw edukacyjnych w kraju.

- Do nas zadzwoniono w ostatniej chwili w piątek. Pracownicy MEN najpierw chcieli dostać wszystkie podręczniki do przyrody i biologii. Potem już tylko pliki elektroniczne ze stronami, gdzie jest mowa o rozmnażaniu - opowiada Marcin Karpiński z Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

-Nigdy dotąd żaden minister nie próbował ingerować w treść podręczników. Nie mam pojęcia, co ministerstwo zamierza zrobić z tymi informacjami. Może chodzi o przygotowanie kolejnej konferencji prasowej, na której ktoś błyśnie -zastanawia się Karpiński. Podkreśla, że wszystkie szkolne podręczniki zostały zatwierdzone przez ministerialnych ekspertów i nie ma szansy, by pojawiły się w nich niewłaściwe treści.

O rozmnażaniu człowieka uczą się już gimnazjaliści. W podręczniku do biologii do drugiej klasy przeczytają o tym, jak zbudowany jest męski i żeński układ rozrodczy (są rysunki), jak dochodzi do zapłodnienia komórki jajowej, jak przebiega ciąża i kiedy rodzą się jedno lub dwujajowe bliźnięta.

W szkołach ponadgimnazjalnych na lekcjach biologii wiedza o rozmnażaniu i życiu płciowym człowieka jest poszerzana. Jest więc o tym, jak powstają plemniki (pod wpływem męskiego hormonu - testosteronu) i o tym, że dostają się do układu rozrodczego kobiety podczas stosunku płciowego. Czy i do jakich rozdziałów ministerstwo ma zastrzeżenia?

Tego nie udało się nam ustalić. Wiceminister Orzechowski przez cały poniedziałek nie odbierał telefonów. Od rzeczniczki MEN Anety Woźniak usłyszeliśmy tylko: - Nie ma żadnej kontroli podręczników w MEN. Pan minister Orzechowski niczego nie zlecał.

- Nie było oficjalnego listu ministra, ale były telefony z ministerstwa. Przecież wydawnictwa nie przesyłałyby podręczników do kontroli z własnej woli. Widać resort nie chce się przyznać do tego pomysłu - skomentował w rozmowie z "Rz" jeden z wydawców.
MAGDALENA KULA
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
może gdzies jest o bocianach lub kapuscie :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

mTom
06-02-2007, 11:02
:o :o :o :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Normalnie mamy powrót do PRL-u. Zaraz zaczną trawę na zielono malować.

Po nieszczęśliwym wypadku premiera Kaczyńskiego przed Pałacem Prezydenckim, Kancelaria Prezydenta ogłosiła przetarg na szeroko zakrojone prace budowlane, mające na celu uchronienie w przyszłości od tak nieszczęśliwych przypadków.
"Wymiana nawierzchni ciągów pieszych wraz z podgrzewaniem wzdłuż Korpusu Głównego w zespole Pałacu Prezydenckiego" to jeden z elementów zamówienia na roboty budowlane, które ukazało się w Biuletynie Zamówień Publicznych, kilka dni po tym, jak premier Jarosław Kaczyński wywrócił się w drodze na mszę w kaplicy Pałacu Prezydenckiego i złamał rękę.

Zamówienie obejmuje także m.in. "demontaż istniejącej nawierzchni i krawężników wraz z podbudową , wykonanie nowych warstw podkładowych wraz z izolacją termiczną, wykonanie systemu grzejnego z zastosowaniem kabli samoregulujących w części centralnej (podcienie) oraz wykonanie nowej nawierzchni z płyt granitowych wraz z krawężnikami". Oprócz tego Biuro Administracyjno-Finansowe Kancelarii Prezydenta zamawia też wymianę nawierzchni i waloryzację układu komunikacyjnego wraz z małą architekturą, przebudowę fontanny i remont sieci wody oligoceńskiej na terenie ogrodu.

Wadium dla firm startujących w przetargu to 45 tys. zł.

bratki
08-02-2007, 22:32
Jest wesoło.

Czarnecki u Lisa właśnie "opowiadał... facjaty" :lol: :lol: :lol:

mTom
09-02-2007, 10:01
:o :o :o :o :o
http://wiadomosci.onet.pl/1482463,11,item.html
8)

Pepeg z Gumy
09-02-2007, 10:15
:o :o :o :o :o
http://wiadomosci.onet.pl/1482463,11,item.html
8)

Ktoś tu poniósł poważną klęskę wychowawczą.
No jak to możliwe?
Moj Boże! I to z kim się to biedne dziewcze związało ?

Nie wierzę to zwykła kaczka dziennikarska

Dropsiak
13-02-2007, 07:11
:lol: :lol: :lol:
Rewelacja, nie będzie byle maturzysta Romkowi zadawał pytań na które tenże nie zna odpowiedzi :lol: :lol: :lol:
Licealiści chcieli się dowiedzieć, czemu o zmianach w maturach dowiadują się dopiero we wrześniu. Napisali list do ministra. W odpowiedzi przyszło pismo. Nie do uczniów, a do dyrektor szkoły. Urzędniczka napisała w nim, że liceum ma wiele do zrobienia w kwestii szacunku wobec starszych i przełożonych.

Według "Gazety Lubuskiej", ministerstwo uznało, że szkołę trzeba objąć programem "Zero tolerancji" i wzmocnić nadzór kuratorium nad szkołą.

A poszło o listy do ministra Romana Giertycha. "Chcieliśmy tylko zapytać o zmiany w maturach i o to, dlaczego dowiadujemy się o nich dopiero we wrześniu" - mówią uczniowie trzeciej klasy II Liceum Ogólnokształcącego, jednej z najlepszych szkół w Gorzowie....


dziennik (http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=95&ShowArticleId=31527)

ESKIMOS
15-02-2007, 08:43
Najtęższe głowy na tym Forum debatują miesiącami nad obniżeniem kosztów ogrzewania naszych domów.

Ile styropianu, ile waty, jaka pompa ciepła, etc......:wink:

Tymczasem jest darmowe źródło ciepła. :D
To są gorące wody ze źródeł termalnych.
Są wszędzie, tyle że na dużej głębokości, więc koszt dotarcia do nich jest niebagatelny. :cry:
Ale na to jest patent.......sprawdzony. :D

Trzeba wypełnić wniosek do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i oni zaraz na to dadzą kasę.
SERIO !!! - sprawdzone - facet z Torunia dostał 12 milionów złotych. :D

P r o s t e ? :D



PS. Zapomniałem dodać żę w tym wniosku w rubryce "nazwisko" najlepiej jest wpisać: O j c i e c, a w rubryce "imię": R y d z y k.

tomek1950
15-02-2007, 10:49
Eskimos, jak czytam takie wiadomości, a słyszałem przed chwilą o tym w radio, to ciśnienie mi skacze. :evil:

bratki
16-02-2007, 08:15
Pięknie, k, pęknie:

M. Giertych znowu wywołał oburzenie
Eurodeputowany Maciej Giertych kolejny raz wywołał oburzenie części posłów w Parlamencie Europejskim. Chodzi o broszurkę w języku angielskim, zatytułowaną "Wojna cywilizacji w Europie", która została rozdana wszystkim deputowanym.
Maciej Giertych pisze w niej między innymi, że Żydzi sami wybierają życie w odosobnieniu, z daleka od otaczających ich społeczności.

- Sami tworzą getta i dzielnice, gdzie mieszkają razem. Tylko hitlerowskie Niemcy zamknęły Żydów w gettach siłą - napisał Maciej Giertych. Polski deputowany Józef Pionior mówi, że broszura największe oburzenie wywołała w grupie socjalistów. Jego zdaniem, Maciej Giertych "monopolizuje obraz Polski w Parlamencie Europejskim" i "jest to obraz dość sekciarski".
[...]
Maciej Giertych już wiele razy szokował deputowanych. Pod koniec ubiegłego roku zorganizował debatę na temat teorii ewolucji, postulując by teorię wycofać z programu nauczania.

Ten facet za nasze pięniądze robi nam taką gębę. Jak spuścić kurtynę na ten kabaret?

mTom
16-02-2007, 08:57
Fajny jest ten koleś. W swojej nowej książce zwarł jeszcze coś takiego:

"W 1925 r. mój dziadek zabronił mojej matce czytać książkę, która była w jej szkole lekturą obowiązkową ("Chłopi" Reymonta, który dostał za tę książkę Nagrodę Nobla), ponieważ uważał, że zawiera nieprzyzwoite treści. Szkoła uszanowała tę decyzję. Cała klasa przeczytała, a ona nie. (...) Powinniśmy domagać się powrotu takich obyczajów".

W sumie aż dziwne, że Romek na takiego porządnego wszechpolaka wyrósł. :wink:

bratki
16-02-2007, 11:46
Fajny jest ten koleś. W swojej nowej książce zwarł jeszcze coś takiego:

"W 1925 r. mój dziadek zabronił mojej matce czytać książkę, która była w jej szkole lekturą obowiązkową ("Chłopi" Reymonta, który dostał za tę książkę Nagrodę Nobla), ponieważ uważał, że zawiera nieprzyzwoite treści. Szkoła uszanowała tę decyzję. Cała klasa przeczytała, a ona nie. (...) Powinniśmy domagać się powrotu takich obyczajów".

W sumie aż dziwne, że Romek na takiego porządnego wszechpolaka wyrósł. :wink:

Może właśnie do wyjaśnienia tego fenomenu potrzebny jest kreacjonizm? :roll:

Dropsiak
18-02-2007, 11:33
Widocznie inaczej sie nie da :(
A co myslicie o tym, ze jeden prezio bedzie ciagał drugiego po sądach :o :o toż to dopiero kabaret.
:evil:

kolator
19-02-2007, 02:36
>Ten facet za nasze pięniądze robi nam taką gębę. Jak spuścić kurtynę na ten kabaret<

Ten Giertych to straszliwy przestepca przez sam fakt osmielenia sie(jako przedstawiciel podludzi) zabierania glosu na temat narodu wybranego przez samego Boga.
Urocze bratki!Skoro ten kabaret sprawia wam tak dotkliwy bol to odpowiadam: dajcie sobie troche czasu.Nie wydaje mi sie aby np.Prezydent Kaczynski,ktory sam jest przeciez prawnikiem,pozostal na to gluchy.

ESKIMOS
19-02-2007, 08:40
A co myslicie o tym, ze jeden prezio bedzie ciagał drugiego po sądach :o :o toż to dopiero kabaret.
:evil:
No cóż............. :wink:
Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.
Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa. :roll:


Urocze bratki!Skoro ten kabaret sprawia wam tak dotkliwy bol to odpowiadam: dajcie sobie troche czasu.Nie wydaje mi sie aby np.Prezydent Kaczynski,ktory sam jest przeciez prawnikiem,pozostal na to gluchy.
O,o...itu sie zgadzam z kolator-em - ktoś powinien wydać autorytatywną opinie w tej kwestii, a że mamy demokrację, to właściwym wydaje się - Sąd.
Zapadnie w tej kwestii prawomocny wyrok i..........sprawa będzie jasna.

A tak to skąd mnie wiedzieć czy mamy, czy nie ?
:cry:

kolator
19-02-2007, 11:58
>Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.
Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa<

A ja sie odwaze!

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

bratki
19-02-2007, 13:17
>Były Pan Prezydent Najjaśniejszej, postawił na temat Obecnego Pana Prezydenta Najjaśniejszej............tezę.
Teza nie jest nowa, bo sam się z nią spotykałem niejednokrotnie, ale nie mnie szaraczkowi orzekać.................czy jest prawdziwa<

A ja sie odwaze!

Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

kolator nie zrozumiałam Twojej pierwszej wypowiedzi, ale nie zrozumiałam też riposty eskimosa. :D :oops: Będę się poprawiać, ale póki co pozwól że zwrócę uwagę na taki drobiazg: jeśli pamiętasz jak Wałęsa rządził Polską to może znaczyć tylko jedno - żyłeś w jakiejś równoległej rzeczywistości. :wink: Tu taki fakt nie miał miejsca.

2112wojtek
19-02-2007, 13:26
>
Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.

Nie wiem w jakim ty jestes wieku? Moze i stary biologicznie skoro tak dobrze pamietasz Walese, ale psychicznie jestes gowniarz, skoro uzywasz tego typu inwektyw. Zeby o kims mozna bylo powiedziec , ze jest idiotą trzeba miec pewnosc , ze ma on na to papiery.
Rozumiem , ze sie strasznie zdenerwowales slowami bylego , wiadomo zawsze niepoprawnego i nieokrzesanego czlowieka o obecnym nam panujacym, wg ciebie bardzo madrym.
Sposob twojej manifestacji swiadczy niestety o podobnym poziomie intelektu jak oceniany twoimi slowami Wałęsa.
Podobnie jak przykro tobie bylo oceniac rzady panujacych nam w milenium, tak i mnie tez przykro porownywac obu panow.Niewielka miedzy nimi roznica.
Roznica wyksztalcenia wcale widac nie robi bowiem roznicy w jakości sprawowania wladzy i jakości wypowiadanej zawartosci merytorycznej do narodu i swiata.
Jeden glupio gadal drugi gada glupoty.
Od osoby wyksztalconej wymaga sie jednak wiecej niz od kogos niewyksztalconego. Obecny pan prezydent takze nie wykazuje miazdzacej przewagi intelektualnej nad bylym. Poewiem nawet, ze jako czlowiek wyksztalcony wykazuje czasami wrecz zenujace braki nie tylko w wiedzy ale i obyciu.
Wart wiec Pac palaca a palac Paca.

kolator
19-02-2007, 14:01
Wojtus,nie kompromituj sie!
Kaczynski przerasta intelektualnie
walese o cale lata swietlne.Nie jest to moze wielkie osiagniecie,bo walesa glupszy jest od kilograma gwozdzi budowlanych.Ot,co!

2112wojtek
19-02-2007, 14:39
Wojtus,nie kompromituj sie!
Kaczynski przerasta intelektualnie
walese o cale lata swietlne.Nie jest to moze wielkie osiagniecie,bo walesa glupszy jest od kilograma gwozdzi budowlanych.Ot,co!

Twoja wypowiedz jest nie tyle dowodem frustracji co swiadectwem pospolitego prostactwa.
Jestes nie tylko prostakiem ale i tchorzem, zmieniającym nicka zeby wypowiedziec swoje zdanie, ale nie dziwie ci sie, takie wypowiedzi sa wyjatkowo kompromitujace dla normalnego czlowieka.
Na temat "przerastania" intelektualnego ludzi tez nie mam z toba przyjemnosci dyskutowac, to czynnosc wyjatkowo obrzydliwa, zwlaszcza z kims kto wykazuje sposob myslenia i kulture troglodyty.

kolator
19-02-2007, 16:48
A co niby swiadczy o moim "prostactwie i tchorzostwie"?
Moj sceptycyzm wobec walesy?
Nie uwazam,zeby zniewagi z Panskiej strony przyniosly mi jakakolwiek szkode.
Gdyby natomiast swoje inwektywy jakos szanowny Pan uzasadnil,moze postaralbym sie je jakos odeprzec.

bratki
19-02-2007, 20:50
"O! Żwirek i Muchomorek" zakrzyknął mój mąż widząc w TV uścisk dłoni prezydentów Czech i PL. :lol:

mTom
20-02-2007, 07:34
O! Nasz wielonickowiec powrócił! Witamy, witamy... 8) :lol: :lol: :lol:

To się dzieje naprawdę:

- Mój brat był jednym z ludzi, którzy autentycznie stworzyli Lecha Wałęsę i ma powody, by czuć się szczególnie urażony. Po prostu uczył Wałęsę - powiedział J. Kaczyński.

I odnośnie zmian w raporcie:

- Te nazwiska nie powinny się tam znaleźć. Popełniono pewną pomyłkę. Ci, którzy je teraz wymieniają, dopuszczają się rzeczy bardzo niedobrej, która może być potraktowana jako przestępstwo - powiedział premier. Zaznaczył, że te osoby nie są związane z PiS, natomiast mają związki z tymi, którzy PiS nie lubią.

ESKIMOS
20-02-2007, 21:31
Robi sie gorąco, więc na wszelki wypadek wrzuciłem sobie jako pulpit:
http://images20.fotosik.pl/77/1fc03f798e10fc34med.jpg
- co i Wam doradzam. :roll:
(nigdy nie wiadomo kiedy przyjdą :wink: )

mTom
21-02-2007, 07:32
:o :o :o :o
Cierpiący na zakaźne choroby cudzoziemcy będą wyrzucani z Polski - zadecydował rząd. - To dla naszego, Polaków, bezpieczeństwa - twierdzą politycy. Lekarze i organizacje broniące praw człowieka pukają się w głowę i zapowiadają protesty.

jabko
21-02-2007, 07:44
...
Nie wiem w jakim jestes Eskimosie wieku,ale ja pamietam prezydenta Walese.I wiem,to nie sa wspomnienia o Polsce rzadzonej rozsadnie i madrze.Przykro mi tu pisac,ale taki idiota jeszcze nigdy nie rzadzil Polska,nawet biorac pod uwage cale Millenium.
całe millenium powiadasz ?
No może do dzisiaj...bo temu dzisiajszemu dodałbym jeszcze przydomek "obsesyjny".

bratki
21-02-2007, 08:04
:o :o :o :o
Cierpiący na zakaźne choroby cudzoziemcy będą wyrzucani z Polski - zadecydował rząd. - To dla naszego, Polaków, bezpieczeństwa - twierdzą politycy. Lekarze i organizacje broniące praw człowieka pukają się w głowę i zapowiadają protesty.

też czytałam z opadniętą szczęką, ale jeszcze dalej mi spadła, kiedy doszłam do akapitu, że to co prawda nie nakaz, ale subtelne zalecenie UE i że nie jesteśmi jedyni w tej paranoi.

Dropsiak
21-02-2007, 14:07
Inni tez mają wesoło :D
O awanturze i bijatyce chirurgów w Belgradzie podczas operacji doniósł dziennik "Politika". Pacjent przeżył, bo zajął się nim asystent, nie zamieszany w bójkę.
tu (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/chirurdzy-pobili-sie-podczas-operacji-pacjent-przezyl,874048,2943)

selimm
21-02-2007, 14:29
A co niby swiadczy o moim "prostactwie i tchorzostwie"?
Moj sceptycyzm wobec walesy?
Nie uwazam,zeby zniewagi z Panskiej strony przyniosly mi jakakolwiek szkode.
Gdyby natomiast swoje inwektywy jakos szanowny Pan uzasadnil,moze postaralbym sie je jakos odeprzec.

możesz mi powiedzieć
skąd Ty, te pomysły na nicki bierzesz ?

Amanita
21-02-2007, 17:36
http://images11.fotosik.pl/18/9e765399e05b0b3d.jpg (www.fotosik.pl)

Niektórzy biorą pomysły z zaznaczonego obszaru :lol:

niktspecjalny
21-02-2007, 22:47
A co niby swiadczy o moim "prostactwie i tchorzostwie"?
Moj sceptycyzm wobec walesy?
Nie uwazam,zeby zniewagi z Panskiej strony przyniosly mi jakakolwiek szkode.
Gdyby natomiast swoje inwektywy jakos szanowny Pan uzasadnil,moze postaralbym sie je jakos odeprzec.

możesz mi powiedzieć
skąd Ty, te pomysły na nicki bierzesz ?

Ty to chyba przesadzasz z tymi nickami.Daj juz spokój.Detektywie to fajny gośc.

selimm
23-02-2007, 11:49
owy projekt PiS
2007-02-22 21:46 Aktualizacja: 2007-02-23 06:16

Płać alimenty za dziecko partnera

PiS wypowiada wojnę alimenciarzom. Kara ma być surowa - jeżeli ojciec lub matka nie chcą płacić na dzieci z poprzednich związków, dotkliwie odczuje to nowa rodzina lub nowi partnerzy. Do ich drzwi zapuka komornik i zajmie majątek na spłatę zaległych alimentów - pisze DZIENNIK.

Zgodnie z projektem ustawy o Funduszu Alimentacyjnym, do którego dotarł DZIENNIK, obowiązek płacenia na dzieci ma spadać na nowych partnerów rodziców. Czyli jeżeli nie chce płacić rozwiedziony ojciec lub matka - będzie musiał to za niego robić jego nowy partner czy partnerka. I to niezależnie od tego, czy żyją w konkubinacie, czy też wzięli ślub.

Do egzekwowania tego prawa mają być zaprzęgnięte urzędy skarbowe. Choć ustawa nie mówi, w jaki sposób państwo będzie sprawdzać, kto żyje z kim na kocią łapę. I w jaki sposób majątek będzie przeznaczany na spłatę alimentów.

Posłowie koalicji tłumaczą, że to rozwiązanie to jeden ze sposobów na zwiększenie ściągalności alimentów. Bo o tym, że rozwiedzeni ojcowie i matki często nie chcą płacić alimentów na swoje dzieci, wiedzą wszyscy, którzy zajmują się tym tematem. Polska ma dramatycznie niski poziom ściągalności takich długów. Jak twierdzą specjaliści, w państwach zachodnich alimenty płaci 80-90 procent rodziców, u nas zaledwie 10 procent. Skoro więc rodzice nie chcą płacić, pieniądze na utrzymanie dzieci daje państwo. Co roku przeznacza na to grube miliardy złotych. "Absurdalne jest doprowadzenie do sytuacji, kiedy państwo płaci za kogoś, kto pracuje na czarno i twierdzi, że nic nie posiada" - tłumaczy Tomasz Latos z PiS.

Ale jak twierdzi były rzecznik praw obywatelskich prof. Andrzej Zoll, proponowane rozwiązania idą w złym kierunku. - Mam wrażenie, że projektodawca miał dobre intencje, ale nie liczył się z realiami - mówi DZIENNIKOWI Zoll. Pomysł już krytykują prawnicy i opozycja, nazywając go po prostu bublem prawnym.


czyste jaja

niktspecjalny
23-02-2007, 14:10
owy projekt PiS
2007-02-22 21:46 Aktualizacja: 2007-02-23 06:16

Płać alimenty za dziecko partnera

PiS wypowiada wojnę alimenciarzom. Kara ma być surowa - jeżeli ojciec lub matka nie chcą płacić na dzieci z poprzednich związków, dotkliwie odczuje to nowa rodzina lub nowi partnerzy. Do ich drzwi zapuka komornik i zajmie majątek na spłatę zaległych alimentów - pisze DZIENNIK.

Zgodnie z projektem ustawy o Funduszu Alimentacyjnym, do którego dotarł DZIENNIK, obowiązek płacenia na dzieci ma spadać na nowych partnerów rodziców. Czyli jeżeli nie chce płacić rozwiedziony ojciec lub matka - będzie musiał to za niego robić jego nowy partner czy partnerka. I to niezależnie od tego, czy żyją w konkubinacie, czy też wzięli ślub.

Do egzekwowania tego prawa mają być zaprzęgnięte urzędy skarbowe. Choć ustawa nie mówi, w jaki sposób państwo będzie sprawdzać, kto żyje z kim na kocią łapę. I w jaki sposób majątek będzie przeznaczany na spłatę alimentów.

Posłowie koalicji tłumaczą, że to rozwiązanie to jeden ze sposobów na zwiększenie ściągalności alimentów. Bo o tym, że rozwiedzeni ojcowie i matki często nie chcą płacić alimentów na swoje dzieci, wiedzą wszyscy, którzy zajmują się tym tematem. Polska ma dramatycznie niski poziom ściągalności takich długów. Jak twierdzą specjaliści, w państwach zachodnich alimenty płaci 80-90 procent rodziców, u nas zaledwie 10 procent. Skoro więc rodzice nie chcą płacić, pieniądze na utrzymanie dzieci daje państwo. Co roku przeznacza na to grube miliardy złotych. "Absurdalne jest doprowadzenie do sytuacji, kiedy państwo płaci za kogoś, kto pracuje na czarno i twierdzi, że nic nie posiada" - tłumaczy Tomasz Latos z PiS.

Ale jak twierdzi były rzecznik praw obywatelskich prof. Andrzej Zoll, proponowane rozwiązania idą w złym kierunku. - Mam wrażenie, że projektodawca miał dobre intencje, ale nie liczył się z realiami - mówi DZIENNIKOWI Zoll. Pomysł już krytykują prawnicy i opozycja, nazywając go po prostu bublem prawnym.


czyste jaja

Piechociński kolej?

ESKIMOS
23-02-2007, 18:46
Grono chorych na głupotę szerzy się zastraszająco. :o

Nawet gotów byłbym dorzucić sie do kosztów ich leczenia, :wink: - ale utrzymywać ich na mój koszt..........nie zgadzam się. :evil:

I tyle mojego co sobie napiszę ................, przy najbliższych wyborach, ich klakierzy i tak mnie przegłosują. :cry: - a potem będą narzekać że im źle i że to wszystko wina komunistów, Żydów, cyklistów i kogo tam jeszcze. :wink:

Amanita
23-02-2007, 21:44
http://images20.fotosik.pl/88/0f8f24372139b133m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0f8f24372139b133) :lol:

lewakk
23-02-2007, 22:00
Grono chorych na głupotę szerzy się zastraszająco. :o

Nawet gotów byłbym dorzucić sie do kosztów ich leczenia, :wink: - ale utrzymywać ich na mój koszt..........nie zgadzam się. :evil:

I tyle mojego co sobie napiszę ................, przy najbliższych wyborach, ich klakierzy i tak mnie przegłosują. :cry: - a potem będą narzekać że im źle i że to wszystko wina komunistów, Żydów, cyklistów i kogo tam jeszcze. :wink:

Eskimos, ale przecież Ty tu ciągle narzekasz..., zresztą jak posłuchać takiej PO, Niesiołowskiego, Tuska to jest jak mantra wszystkiemu winne PIS, gospodarka sie rozwija nie to żadna zasługa PIS, co złe to zasługa PIS, jesteśmy liderem w wprowadzaniu dyrektyw UE nie to żadna zasługa PIS i tak wkoło...

Wystarczy poczytać Nelly Rokite jest tylko jedna dobra opcja koalicja PO i PIS i jest nadzieja w nastepnych wyborach, ale są ludzie w PO którzy na taką koalicję ponad rok temu nie pozwolili i tu jest problem.... PO stalo się partią wodzowską z Tusiem i przydupasami, a ludzi jak Zyta, Rokita, Płażyński, Olechowski czyli każdy kto może gwiazdę wodza przyćmić z partii się ruguje na rzecz Schetyn....

p.s. a to że może być koalicja PIS i PO świadczy o tym udana propozycja Kaczyńskiego w celu koalicji PO i PIS by zablokowac zmianę konstytucji w sprawie aborcji...

ESKIMOS
24-02-2007, 11:13
Eskimos, ale przecież Ty tu ciągle narzekasz...
No......tak. :oops:
Przemyślałem to jeszcze raz, a nawet przeczytałem wywiad z Posłem Tomaszem Latosem z PiS-u, szefem tej komisji od alimentacji.
I nagle................pojąłem. :o

LUDZIE !!! To co wymyślił ten człowiek
http://images21.fotosik.pl/20/8ffc3be3c894da3a.jpg
JEST GENIALNE W SWOJEJ PROSTOCIE !!! :lol:

To jest niezwykle odkrywczy pomysł na spacyfikowanie coraz bardziej rozpasanych kobitek.
Pomyślcie - która będąca matką, kobitka podskoczy swojemu facetowi, wiedząc że może ją zostawić, a jak to zrobi...........nikt jej nie zechce już dotknąć ???

Podobno w głowie Pana Posła świta jeszcze lepszy pomysł, tym razem na ucywilizowanie stosunków międzysąsiedzkich.
Bo jaki sąsiad mi podskoczy wiedząc że mam kredyt i w każdej chwili mogę przestać go spłacać, a wtedy ten obowiązek przejdzie z mocy prawa na niego ??? :lol: :lol: :lol:

kolator
24-02-2007, 12:31
ESKIMOS:


>a potem będą narzekać że im źle i że to wszystko wina komunistów, Żydów, cyklistów i kogo tam jeszcze.<


A co w tym zlego?
Ponoc zyjemy w demokracji i mamy wolnosc slowa.W zwiazku z tym jesli zydom i komunistom wolno narzekac i nienawidziec Polakow,to dlaczego mnie nie wolno ponarzekac na na nich.