PDA

Zobacz pełną wersję : Quo vadis, Forum?



franekF
07-05-2003, 10:48
Korzystam z Forum mniej więcej od roku. I naszła mnie refleksja, że przez ten rok funkcjonalność Forum zdecydowanie się POGORSZYŁA. Zmiany, które w tym czasie wprowadził administrator (np. przebudowa wyszukiwarki, modyfikacja działania "żółtych żarówek" ) spowodowały, że opcje te stały się mało (lub nawet zupełnie) nieprzydatne. Najwięcej zastrzeżeń mam (jak chyba wszyscy) do szybkości działania Forum, mimo że liczba użytkowników on-line nie zwiększyła się znacząco. Zwiększyła się natomiast liczba zapisanych w bazie postów oraz zarejestrowanych użytkowników - i chyba właśnie te elementy przerosły oczekiwania programistów i pokazują ograniczenia zastosowanych rozwiązań. Sądzę, że funkcjonalność Forum BĘDZIE CORAZ GORSZA.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: franekF dnia 2003-05-07 10:49 ]</font>

Wowka
07-05-2003, 10:53
Mam podobne uwagi. I niestety z forum korzystam coraz rzadziej gdyż szybkość reakcji serwera forum jest naprawdę powalająca i zniechęca mnie do dalszych działań.
A redakcja swoim utartym zwyczajem milczy na ten temat

Pozdrawiam

emems
07-05-2003, 13:33
przyłączam się
Droga Redakcja mogła by chociaż coś odpisać
Uszanowanko

Redakcja
07-05-2003, 15:05
Trwają prace nad przeniesieniem Forum do nowszej, szybszej i lepszej wersji oprogramowania. Chwilowe problemy z tym związane będą trwać jeszcze kilka dni. W przyszłym tygodniu powinny zostać ukończone ostateczne testy. W trakcie przełączania danych Forum będzie tego dnia całkowicie nieczynne przez kilka godzin. Na stronie www zamieśimy wcześniej odpowiednią informację o tym. Za utrudnienia przepraszamy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Redakcja dnia 2003-05-07 16:14 ]</font>

emems
08-05-2003, 09:29
Droga Redakcjo dziekuję za wyjaśnienia, bo ja juz pomału zaczynałam dłubać przy swoich łączach i sadziłam na swojego kompa.:grin:
A teraz wszystko jasne :grin: