PDA

Zobacz pełną wersję : [AUKCJA 2006] Podziekowanie z Ogniska Marymont



Ognisko Marymont
20-12-2006, 10:02
OGNISKO "MARYMONT"
Zespołu Ognisk Wychowawczych
im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”
01-640 Warszawa ul. J.Ch. Paska 10 tel./fax. 832-16-73




Warszawa 20.12.06.



Szanowni Państwo,


Z wielką radością mogę zakomunikować, że nasza akcja sprzedaży Kart Świątecznych wykonanych przez naszych wychowanków zakończyła się ogromnym sukcesem.
Nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się, że nasze kartki będą cieszyły się takim powodzeniem. Bardzo dziękujemy, że wybrali Państwo właśnie nas i nam chcieliście pomóc. Świadomość posiadania przyjaciół jest bardzo dla nas cenna. Daje nam siłę do działania i pozwala przekazywać wiarę naszym wychowankom, że w życiu może zdarzyć się wszystko a marzenia się spełniają.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób.
Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia.
Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.


Marta Dąbrowska z Zespołem oraz wychowankami Ogniska „Marymont”

CAEN
20-12-2006, 13:43
Uśmiech dziecka jest nieocenioną nagrodą i z pewnoscią nie zawiedziemy w przyszłości..
Pozdrowienia dla wszystkich Wychowanków i Opiekunów

Wesołych Świąt !!!

Nefer
20-12-2006, 15:07
Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka dla dzieci i opiekunów z Marymontu oraz ich rodzin i przyjaciół :):)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2007 :)

sebo8877
05-01-2007, 10:01
Dzięki Bardzo i proszę bardzo - cieszę się ze mogłem pomóc :)

sebo8877

retrofood
11-01-2008, 17:49
a 1% to można przekazać? Macie konto?

OK
24-02-2008, 22:32
a 1% to można przekazać? Macie konto?

Właśnie, właśnie - jakby Redakcja mogła podać jakieś dane do PITa, to bym miała już rozliczenie z głowy :wink:
Bo na tej ich stronie to się jakoś nie umiem doczytać :oops: