PDA

Zobacz pełną wersję : zielonkawa dziupla



arek zielonka
21-12-2006, 09:15
"Wszyscy leżymy w rynsztoku, lecz niektórzy patrzą w gwiazdy..."
nie wiem kto to i kiedy powiedział ale dla mnie jest prawdziwe i najważniejsze to mieć marzenia choćby tak prozaiczne jak dom :)) tak wiem wiem to jest dość kosztowne marzenie ale od czego w końcu są marzenia ..... od tego by je spełniać

arek zielonka
21-12-2006, 10:57
działka ----- jest
pozwolenie ----- jak najbardziej
ekipa ------chyba jest bo , że jest będę pewien jak zacznie sie budowa juz tak na dobre bo narazie to troszke betonu w ziemi oczekiwanie na wiosnę choć to co za oknem to nie jest jakaś bardzo wczesna wiosna juz??[/i]

arek zielonka
28-12-2006, 06:45
...a miało byc tak pięknie...
kredyt.. przy nim papierologia to mały pikuś więcej papierów to juz chyba wymagać nie mogą do tego ten kosztorys nijak sie nie składa tak jak powinien ciągle wychodzi za duzo i nigdy niewiadomo od czego odjąc i w kazdym banku inaczej to wygląda do tego dylemat franki czy złotówki ile osob tyle rad i pomysłów co lpeiej wybrac

arek zielonka
12-01-2007, 12:43
:) trwa pościg za % kto da mniej:))) tylko dlaczego od stycznia każdy chce dać więcej ?? jak niechciałęm kredytu były takie fajne oferty a teraz co .... chciałem powiedziec .. ale nie powiem choc tu będę sie kulturalnie wyrażał w kazdym PKO S.A. juz ukonczyło bieg i powiem ze ich oferta choc w PLN jest warta uwagi, a najważniejsze że jeden kredyt juz prawie w koszyku ale zobaczym co zaproponuja inni i wtedy będę wybierał. POwiedzcie mi jak uża musi byc różnicaw racie miedzy frankami a złotówkami by warto było brać franki w obecnej sytuacji gdy franki tak nisko stoją ? tak , wiem powiecie ze nawet 100 zł to już coś ale gdy mam do tego rozliczać sie z faktur to jzu wcale nie jest tak różowo, a PKO faktur nie wymaga.