PDA

Zobacz pełną wersję : Dekarza OD ZARAZ do folii DELTA MAXX



grer
21-12-2006, 17:36
Witam!
Poszukuję BARDZO PILNIE fachowca z doświadczeniem (i referencjami) w kładzeniu foli dachowej (Dorken Delta Maxx) - na razie chodzi mi tylko o folię, żeby zabezpieczyć więźbę i ścianki działowe poddasza. Dach jest prosty w konstrukcji, powierzchnia około 180m2 - wg przedstawiciela Dorkena jest to robota na 1-2 dni. Okolice Warszawy.
Pozdrawiam!

wartownik
21-12-2006, 18:05
Gratuluje wyboru folii.
Nie pozwalaj , w czasie , gdy nie masz pokrycia wlasciwego na palenie w piecach - Delta Maxx moze sie rozwarstwic.
Mimo tego co ci mowia sprzedawcy , postaraj sie jak najszybciej oslonic ja pokryciem.
Na dachu deskowanym szybko dochodzi do uszkodzen butami jej wierzchniej warstwy.

grer
21-12-2006, 19:12
Dzięki za dobre rady.
Nie planowałem pełnego deskowania, dlatego zdecydowałem na solidniejszą folię. Jednak przy tych kłopotach z dekarzem (umówiony jestem ze znajomym dekarzem, ale ten ciągle ma nieskończoną robotę na innej budowie, gdzie jest podwykonawcą), to zaczynam żałowac, że nie zrobiłem pełnego deskowania i papy - nie martwiłbym się teraz o ścianki działowe poddasza (beton komórkowy) i strop, na które od miesiąca leje sie deszcz, a wkrótce przyjdą mrozy...

Pozdrawiam!

wartownik
21-12-2006, 19:34
Jak zalozysz ta folie (prawidlowo) to zapomnisz co to deszcz .

Zalozylem na wiosne delte maxx plus na dach jako ... uwaga ...pokrycie wlasciwe , teraz ja obserwuje , jak na razie dach szczelny , ciekawe czy przetrwa jeszcze zime.