PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś ma okna avangarde?



inga77
22-12-2006, 16:54
Czy ktoś ma w domu okna avangarde?
Potrzebuję opinii na ich temat.
Pozdrawiam

inga77
22-12-2006, 17:06
avantgarde firmy dobroplast

bwojtek
22-12-2006, 20:14
Obejrzyj dokładnie wykonanie. Później zobacz inne okna liczący się firm. Na koniec sam(a) wyciągnij wnioski... Chyba, że jesteś zwolennikiem CCC :lol:

Edgar the liar
22-12-2006, 20:43
Zwłaszcza polączenie slupka z rama maja bombowe , szpary tak na 1-2 mm.
A w balkonie przewiązka to juz sam miód.
Sam takich nie mam , ale widziałem u znajomego.
I ponoc nie wynika to z tego ze ten co w fabryce slupki dobrze przykrecał do anglii pojechał , ale z powodów technologicznych , prymitywne połaczenie.

yama
22-12-2006, 21:41
mam avangarde 9000
kupiłem takie okna bo znajomy je sprzedaje i montuje , cenowo wyszły mi bardzo tanio
następna oferta była o pare tys większa a z kasa u mnie troche krucho
więc sie zdecydowałem
narazie wszystko ok zadnych szpar czy problemów tech ale okna mam dopiero kilka miesięcy

robertas
22-12-2006, 21:47
nie wziąłbym tego domu :x

to chyba ten profil co go sami tłoczą ,
podobno są super tanie i na takie wygladają ,

opinia o dobroplaście to tanie okna ,
jakości nie doświadczyłem więc sie nie będe pastwił nad firmą ,

jeśli cena jest dla Ciebie inga77 podstawowym kryterium -- to brać ,

pchelek
23-12-2006, 22:30
kartofle tanie jak sie kupi i jeden sie trafi [lub kilka] zepsutych to je do kosza sie wywala lub na kompost [ekologicznie] okna nie wyrzucisz kupionego tanio - co tanie to raczej slabe jakosciowo - pewnych cen nie da sie obnizyc - okna sie kupuje raz w zyciu [no moze dwa]

Mroovka
22-03-2007, 08:50
Moja siostra zamontowała w swoim mieszkaniu okna avangarde 2 lata temu. Są o. k. Gwarancja 10- lat, umiarkowana cena, żadny7ch problemów z ekipą, montażem. Drobna usterka w drzwiach balkonowych została natychmiast usunięta. Dla tych, którzy nie traktują firmy jako najważniejszego kryterium wyboru- avangarde jest w porządku.