PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam SOLID



ochrona_roku
28-12-2006, 16:27
WITAM .Proponujemy montaż profesjonalnych systemów alarmowych(na podstawie
bezpłatnej wyceny) oraz monitoring z przyjazdami grup interwencyjnych firmy
SOLID SECURITY.Mamy w ofercie również kamery z podglądem przez internet.W
czasie remontu/budowy A PRZED TYNKAMI WEWNĘTRZNYMI wykonujemy
niezobowiązująco okablowanie pod przyszły
alarm
lub kamery.Proszę wysłać mi swój adres email ,a ja odeślę Państwu wstępną
niezobowiązującą ofertę
firmy SOLID SECURITY Andrzej, 0602475262 [email protected]

bezele
28-12-2006, 16:40
Oj kariery to ty chyba na forum nie zrobisz ,ogłaszasz sie nawet w zyczeniach swiatecznych :evil:

dominikams
28-12-2006, 17:02
Oj kariery to ty chyba na forum nie zrobisz ,ogłaszasz sie nawet w zyczeniach swiatecznych :evil:
Nawet gorzej - ja dostałam takie samo info na priva :-?

Nefer
28-12-2006, 17:04
Ja też - to chyba podpada pod ustawę antyspamową ... muszę sprawdzić ...Ale już wiem, gdzie nie kupić ochrony....nie lubię namołów...

askala
28-12-2006, 17:22
ja tez dostałem ten spam na priva

bladyy78
28-12-2006, 19:14
Ja mam bardzo zle doswiadzenia zwiazane z funkcjonowaniem tej firmy tzn z postawa ochroniarzy którzy w nie pracują. W tym roku bylem świadkiem zdażenia w którym ochoniarze tej firmy katowali mojego kolege, oberwało sie takze koleżance która próbowal mu pomóc. Firma zatrudnia do swoich szeregów ludzi którzy nie powninni tam pracowac poprostu delikatnie mówiac oprychów, którzy w tej pracy moga sie spelnic dajac upust swoim emocjom. Jednym słowem nigdy w zyciu nie zatrudnilbym tej firmy ani nie polecam jej nikomu z tu obecnych.

28-12-2006, 19:40
wyjatkowo nachalni w reklamie
wyrzucaja ich drzwiami a oni oknem włazą :evil:
jak oprychy
za grosz kultury w tej firmie nie ma ... :-?

mik99
28-12-2006, 19:46
Umowę z nimi mam podpisaną, lecz renegojować chyba warunki będę, jeżeli tak postępować P.H. Solida, na forum, będą :-?

zawiedziony

szczawion1
28-12-2006, 22:32
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TE OGŁOSZENIA SOLID SECURITY ,ALE INFORMUJĘ ŻE "OCHRONA ROKU" SKOPIOWAŁ MOJE OGŁOSZENIE I SPAMUJE GDZIE TYLKO MOŻNA -PEWNIE TO KONKURENCJE.PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ ALE TO NIE SOLID SPAMUJE

mik99
29-12-2006, 10:01
czas pokaże....

Damro
29-12-2006, 23:53
Oj kariery to ty chyba na forum nie zrobisz ,ogłaszasz sie nawet w zyczeniach swiatecznych :evil:
Nawet gorzej - ja dostałam takie samo info na priva :-?
I ja też,a fe :lol:

Jan Przestrzelski
31-12-2006, 17:38
Nie przejmój się kolego , zejdź z tego forum bo ono działa na zasadzie samouwielbienia.A do elity forum -czy nie widzicie ,że ktoś dopiero co chce się z nami "zaprzyjaźnić".Strzelacie jak zwykle z armaty do muszki.
Wszystkiego najlepszego-więcej tolerancji,mniej samouwielbienia :D

PRO
31-12-2006, 19:57
Też dostałem na maila to ogłoszenie, a o Solidzie to dobrych rzeczy nie słyszałem zresztą wszystkie tego typu firmy idealne nie są.

Garfield
02-01-2007, 14:01
a ja taki zrażony do solidu nie jestem, szczerze powiem że jestem nawet zadolony z ich oferty i z ich pracy. dom rodziców jest chroniony przez solid i szczerze powiem uchronili go raz przed wlamaniem, do tego świadczyli również uslugi do których nie są zobowiązani jak natrętny, pijany gość plątajacy sie przed brama, itp. teraz przy budowie mojego domu prawie byłem zdecydowany gdy jeszcze przedstawili swoja oferte cenowa poprostu ich wybrałem. o firmach ochroniarskich slyszy sie dużo powiedzmy to ze securitas to normalna mafia, że Zuom to pijaczki itp każdy na kazdego donosi aby tylko pzyciągnac do siebie....

co prawda reklama na muratorze ostatnio mocno przegina!